We Upgrade’i funktsioone saab valida ja installida teie VW ekraanil In-Car poe kaudu.
1
We Upgrade’i funktsioone saab valida ja installida teie VW ekraanil In-Car poe kaudu.
1
We Upgrade’i funktsioone saab valida ja installida teie VW ekraanil In-Car poe kaudu.
1

We Upgrade.
Teie tulevikuks eelprogrammeeritud.

Kõik hea teie tulevikuks! Hiljem.

We Connect 2 on teie juurdepääs mobiilsete sidusteenuste ja teenuste uusimale põlvkonnale paljudes Volkswageni mudelites. Olles soovi korral algusest peale internetiga ühendatav, pakub We Connect arvukalt teenuseid. Pärast ühekordset aktiveerimist ja sisselogimist oma Volkswagen ID-ga muudate We Connectiga oma argipäeva mitte ainult meeldivamaks, vaid ka mugavamaks. Uus on teie jaoks võimalus, et saate oma Volkswagenis aktiveerida valitud uued funktsioonid ka pärast sõiduki ostu. Just teie vajaduste järgi hiljem individualiseeritav. Ning väga lihtsalt veebis teie infotainment-süsteemi In-Car Shopis. Siin saate We Connecti peakasutajana oma sõiduki s kasutatavaid We Upgrade’i 1 funktsioone vaadata.

--:--

Teie Volkswagen õpib kogu aeg: We Upgrade’i funktsioonid We Connecti valmidusega sõidukitele

Olgu T-Roc, Tiguan või Polo, kui teie VW sõidukis puudub navigeerimine, saab funktsiooni lihtsalt hiljem osta.

Navigeerimine: Teadmine, kuidas minna

Kas soovite paremat orienteerumist? Siis aktiveerige infotainment-süsteemi „Ready 2 Discover“ navigeerimisfunktsioonid hiljem ja täiustage oma sõidukit intuitiivse navigeerimisega. Aktiveerimisega saate integreeritud, intuitiivse navigeerimissüsteemi, millel on Euroopa 2D-kaardivaade ja juurdepääs huvipunktidele (POI). Need funktsioonid on teile pärast aktiveerimist püsivalt kättesaadavad ja ei sõltu internetiühendusest ega We Connecti lepingust. Lisaks neile praktilistele offline-funktsioonidele saate koos We Connect Plusi litsentsiga ligi pääseda täiendavatele kasulikele sidusteenustele. Tänu sidus-liiklusteabele teavitatakse teid peakasutajana muudatustest ja ohtudest teie teekonnal peaaegu reaalajas ning marsruudi sidusarvutamine tagab optimeeritud ja ettenägeliku sihtkohta juhatamise. Teie kaardimaterjali värskendatakse tänu kaardi sidusvärskendamisele seadistuse „Jaga asukohta“ valimise korral infotainment-süsteemis automaatselt ja regulaarselt kohe, kui sõiduk on internetti ühendatud.

Hääljuhtimise saab hiljem aktiveerida, siis võite VW sõidukit  oma loomuliku häälega juhtida.

Hääljuhtimine3: „Hallo Volkswagen

Teie Volkswagen mõistab teid. Pöördumisega „Hallo Volkswagen" alustate tavapärast dialoogi – nii saate juhtida kindlalt ja mugavalt telefoni, meediumeid ja navigatsiooni. Aktiveerige selleks hääljuhtimine oma infotainment-süsteemile „Ready 2 Discover" 4 või „Discover Media“ ja juhtige arvukaid sõidukifunktsioone oma häälega. Sest olenevalt sõidukimudelist ja varustusest saab häälega juhtida paljusid valitud sõidukifunktsioone. Nii saate täielikult ja jäägitult teele keskenduda ja oma sõite edaspidi veelgi rohkem nautida.

We Upgrade – kiire ja lihtne juurdepääs nutitelefoni andmetele

App Connect5: tooge oma äpid sõidukisse.

App-Connectiga saate valitud äppid ja sisud otse oma Volkswageni infotainment-süsteemi ekraanile üle kanda ning saate neid mugavalt ja ülevaatlikult oma vaateväljas käsitseda. Nii on väga lihtne näiteks muusikale, uudistele, kaartidele või audioraamatutele ligi pääseda. Volkswagen pakub kolme liidest nutitelefonide ühendamiseks paljude võimalustega: Apple CarPlay™, Google’i Android Auto™ ja MirrorLink®. Apple CarPlay™-d ja Google’i Android Auto™-t on lisaks võimalik We Upgrade'i funktsioonina kasutada ka kaablivabalt navigatsioonisüsteemi Discover Media ja Ready 2 Discover jaoks. Selleks et tähelepanu liikluselt kõrvale ei kalduks, saab sõidu ajal käivitada ainult sertifitseeritud äppe. 

We Upgrade'i lisafunktsioonid Golfi jaoks

ACC on VW Golfi järelpaigaldatav süsteem, mis tuvastab teie ees olevaid autosid ja hoiab automaatselt määratud pikivahet.

Pikivaheregulaatoriga kiirushoidik ACC6: Hoiab pikivahet. Ja kiiruspiiranguid.

Pikivaheregulaatoriga kiirushoidik ACC (Adaptive Cruise Control) hoiab teie poolt seadistatud kiirust kuni 210 km/h konstantsena. Kui teie Golf läheneb eessõitvale sõidukile, kohandab ACC kiirust süsteemi piires automaatselt ja säilitab niimoodi teie poolt seadistatud pikivahe.

We Upgrade kaudu saab Golf 8 jaoks järelpaigaldada isegi abisüsteemi Light Assist.

Light Assist: pimestusvastane. Pea kõigis olukordades.

Kaugtulede regulaator Light Assist võimaldab Golfiga öösel sõita täiesti uues valguses. Esiklaasi taha paigaldatud kaamera abil tuvastab Light Assist vastutulevaid ja eesliikuvaid mootorsõidukeid süsteemi piires ning lülitab automaatselt lähi- ja kaugtulesid. Kas need pole teile head väljavaated?

We Upgrade abil on võimalik täiendada VW Golf 8 taustavalgustuse värvivalikut.

Taustavalgustus (mitmevärviline): sisemiseks rahuks.

Andke oma Golfile rohkem isikupära. Baas-taustavalgustuse täiendusega saab salongi tänu individuaalsele värvivalikule olenevalt meeleolust valgustada. We Upgrade taustavalgustuse (mitmevärviline) funktsiooniga saate valgustusnüansside kujundamiseks kasutada laiendatud värvipaketti ja seega suuremat värvivalikut. Olgu jahedam või soojem värvikliima, valgustatud linnas või öösel pimedal maanteel – igal sõidul saate luua endale ja oma kaassõitjatele erineva, sobiva atmosfääri.

We Upgrade. Teie ka?

Teil on juba Golf ja kehtiv We Connecti leping? Siis tutvuge We Connecti peakasutajana nüüd valitud funktsioonidega proovikuu jooksul tasuta.

Ülevaade We Upgrade’i funktsioonidest teie Volkswagenis

Siin saate esimese mittesiduva ülevaate sellest, milliseid valitud We Upgrade’i funktsioone saate sõidukis vastavalt oma soovile hiljem aktiveerida. Lisaks on vajalik, et sõidukil oleks vastava We Upgrade’i jaoks nõutavad tehnilised funktsioonid ja riistvaraseadmed. Selleks et välja selgitada, millised neist teie Volkswagenis kasutatavad on, minge infotainment-süsteemi In-Car Shopi.  Siin saab peakasutajana vaadata oma sõiduki jaoks saadaolevaid We Upgrade’i funktsioone.

Golf 8 ja mudelivariandid

Teised We Connecti valmidusega sõidukid

Navigeerimine

Rakendub hiljem

Rakendub hiljem

Hääljuhtimine

Rakendub hiljem

App-Connect

Rakendub hiljem

Kaugtulede regulaator Light Assist

-

Taustavalgustus (mitmevärviline)

-

Pikivaheregulaatoriga kiirushoidik ACC

-

Golf 8 ja mudelivariandid

Rakendub hiljem

Teised We Connecti valmidusega sõidukid

Rakendub hiljem

Volkswageni vastutust välistav klausel

1.
We Upgrade’i toodete ostmiseks vajate Volkswagen ID kasutajakontot, kehtivat We Connecti lepingut ja peakasutaja õigusi, see tähendab teie kasutajakonto sidumist konkreetse sõidukiga. Lisaks on vajalik, et sõidukil oleks vastava toote jaoks nõutavad tehnilised funktsioonid ja riistvaraseadmed. Vastavale sõidukile pakutavate We Upgrade’i toodetega saab peakasutaja tutvuda infotainment-süsteemi In-Cari poes. Tasuliste toodete kasutamiseks saab We Connecti veebipoes lisada maksevahendi, In-Cari poes saate maksta ettemaksuga. Tellitud ja aktiveeritud „We Upgrade’i“ funktsioonid jäävad ühte sõidukisse, on kõigi juhtide poolt kasutatavad ja neid ei saa teistesse sõidukitesse üle kanda. 
2.
We Connecti teenuste kasutamiseks on vaja Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida We Connecti oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida eraldi We Connecti või We Connect Plusi leping. We Connect Plusi puhul on pärast sõiduki üleandmist 90 päeva aega, et registreerida sõiduk veebisaidil www.portal.volkswagen-we.com ja kasutada teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul.We Connecti mobiilseid sidusteenuseid on võimalik kasutada tänu sisseehitatud internetiühendusele. Sellega seotud Euroopas kaasnevad andmesidekulud kannab võrgulevi raames Volkswagen AG, välja arvatud voogesituse ja interneti teenused, samuti üksikud In-Car äpid. Voogesituse ja interneti teenuste, üksikute In-Car äppide ning WLAN-i pääsupunkti kasutamiseks saab osta tasulisi andmepakette väliselt mobiilsideteenuse partnerilt Cubic Telecom ja kasutada neid paljude Euroopa riikide võrgulevi alas. Teavet hindade ja toetatavate riikide kohta leiate aadressilt https://vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on veebiraadio ja meediumi voogesituse kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, millel on mobiilne WLAN-i pääsupunkti funktsioon. Sellisel juhul on vastavad teenused saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialal. Internetist andmepakettide laadimisega võivad eriti just välismaal tekkida lisakulud (nt rändlustasud), mis sõltuvad vastava andmeside maksumusest. We Connecti tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping.  Pakettides kirjeldatud We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kättesaadavus võib olla sõltuvalt riigist, samuti sõidukist, aga ka varustusest erinev. Teenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ning neid võidakse lepingu kehtivuse ajal sisuliselt muuta või nende kättesaadavus lõpetada. Lisateavet saate aadressilt www.portal.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Teavet mobiilsidehindade kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt.
3.
(Sidusrežiimis) hääljuhtimine on hetkel saadaval järgmistele keeltele: saksa keel, inglise keel (GB ja US), prantsuse keel, hispaania keel, tšehhi keel ja itaalia keel. 
4.
Paketis „Ready 2 Discover“ on navigeerimisfunktsioonide hääljuhtimine võimalik alles pärast navigeerimise aktiveerimist We Upgrade’i kaudu.
5.
App-Connect sisaldab tehnoloogiaid Apple CarPlay™, Android Auto™ ja MirrorLink®. Selleks et tähelepanu liikluselt kõrvale ei kalduks, saab sõidu ajal käivitada ainult sertifitseeritud äppe. Palun arvestage seoses sellega ka, et mõned äpid ei ole kõigi kolme tehnoloogia jaoks saadaval ja nende tehnoloogiate kättesaadavus võib olla olenevalt riigist erinev. Teavet nutitelefonide ühilduvuse kohta leiate Apple CarPlay™ jaoks aadressilt https://www.apple.com/ios/carplay/, Android Auto™ jaoks aadressilt https://www.android.com/intl/et_et/auto/ ja MirrorLink®-i jaoks aadressilt https://mirrorlink.com/. 
6.
ACC reguleerib kiiruste vahemikus 30 km/h (20 mph) kuni 210 km/h (130 mph). Sõltuvalt turust võib see kiirusvahemik erineda. ACC reguleerimisse saab igal ajal sekkuda. Kui te pidurdate, siis reguleerimine katkestatakse. Kui te kiirendate, katkestatakse reguleerimine kiirendamise ajaks ja seejärel jätkatakse seda. Kui on ühendatud haagis, reguleerib ACC vähem dünaamiliselt. Kui ACC automaatne aeglustamine pole piisav, nõuab ACC teatega näidikuplokil täiendavat pidurdamist. Lisaks põleb punane hoiatuslamp ja kõlab hoiatusheli. ACC intelligentne tehnika ei saa ületada füüsikaseadustest tulenevaid piire ja töötab ainult süsteemi piirides. Suurem sõidumugavus ei tohi mitte kunagi meelitada turvariskile.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there