We Upgrade – alati ajakohane
We Upgrade – alati ajakohane
We Upgrade – alati ajakohane

We Upgrade.
Teie tulevikuks eelprogrammeeritud.

Kõik hea teie tulevikuks! Hiljem.

We Connect on teie juurdepääs uusimate mobiilsete sidusteenuste ja teenuste uusimale põlvkonnale uues Golfis. Olles soovi korral algusest peale internetivõimeline, on teie käsutuses arvukad We Connecti teenused. Pärast ühekordset aktiveerimist ja sisselogimist oma Volkswagen ID-ga muudate We Connectiga oma argipäeva mitte ainult meeldivamaks, vaid ka mugavamaks. Uus on teie jaoks võimalus, et saate oma Volkswagenis aktiveerida valitud uued funktsioonid ka pärast sõiduki ostu. Just teie vajaduste järgi hiljem individualiseeritav. Lihtsalt veebi kaudu. Oma In-Car- või We Connect Webshopis. Siin saate We Connecti peakasutajana teie sõiduki jaoks vastavaid saadaval „We Upgrade“ funktsioone vaadata.

Teie Volkswagen õpib kogu aeg: We Upgrade'i funktsioonid uue Golfi jaoks

We Upgrade – intuitiivne käsitsemine hääle abil

Hääljuhtimine: „Hallo Volkswagen"

Teie Golf mõistab teid. Pöördumisega „Hallo Volkswagen" alustate tavapärast dialoogi – nii saate juhtida kindlalt ja mugavalt telefoni, meediumeid või navigatsiooni. Aktiveerige selleks hääljuhtimine oma navigatsioonisüsteemile „Discover Media“ ja juhtige arvukaid sõidukifunktsioone oma häälega. Sest olenevalt sõidukimudelist ja varustusest saab häälega juhtida paljusid sõidukifunktsioone. Nii saate täielikult ja jäägitult teele keskenduda ja oma sõite edaspidi veelgi rohkem nautida.

We Upgrade – kiire ja lihtne juurdepääs nutitelefoni andmetele

App Connect: tooge oma äpid sõidukisse.

App-Connectiga saate valitud äppid ja sisud kaabli kaudu otse oma Volkswageni infotainment-süsteemi ekraanile üle kanda ning saate neid mugavalt ja ülevaatlikult oma vaateväljas käsitseda. Nii on väga lihtne näiteks muusikale, uudistele, kaartidele või audioraamatutele ligi pääseda. Volkswagen pakub kolme liidest nutitelefonide ühendamiseks paljude võimalustega: Apple CarPlay™, Google’i Android Auto™ ja MirrorLink®. Apple CarPlay™-d on võimalik We Upgrade'i funktsioonina kasutada ka kaablivabalt navigatsioonisüsteemi „Discover Media“ jaoks. Selleks et tähelepanu liikluselt kõrvale ei kalduks, saab sõidu ajal käivitada ainult sertifitseeritud äppe. 

We Upgrade – automaatne kuvamine ja peitmine, ilma silmi pimestamata

Light-Assist: pimestusvastane. Pea kõigis olukordades.

Kaugtulede regulaator Light Assist võimaldab uue Golfiga öösel sõita täiesti uues valguses. Esiklaasi taha paigaldatud kaamera abil tuvastab Light-Assist vastutulevaid ja eesliikuvaid mootorsõidukeid süsteemi piiride raames ja lülitab automaatselt lähi- ja kaugtulesid. Kas need pole teile head väljavaated?

Mitmevärviline taustavalgustus: sisemiseks rahuks.

Andke oma uuele Golfile rohkem isikupära. Baas-taustavalgustuse täiendusega saab salongi tänu individuaalsele värvivalikule olenevalt meeleolust valgustada. Valgustage salongi sujuvalt kuni 32 värvivariandis valgustusega. Olgu jahedam või soojem värvikliima, valgustatud linnas või öösel pimedal maanteel – igal sõidul saate luua endale ja oma kaassõitjatele erineva, sobiva atmosfääri.

We Upgrade – meeleolukas salongivalgustus

We Upgrade. Teie ka?

Teil on juba uus Golf ja kehtiv We Connecti leping? Siis saate tutvuda We Connecti peakasutajana In Car Shopi kaudu valitud funktsioonidega proovikuu jooksul tasuta.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there