We Upgrade – alati ajakohane
1
We Upgrade – alati ajakohane
1
We Upgrade – alati ajakohane
1

We Upgrade.
Teie tulevikuks eelprogrammeeritud.

Kõik hea teie tulevikuks! Hiljem.

We Connect 2 on teie juurdepääs uusimate mobiilsete sidusteenuste ja teenuste uusimale põlvkonnale uues Golfis. Olles soovi korral algusest peale internetivõimeline, on teie käsutuses arvukad We Connecti teenused. Pärast ühekordset aktiveerimist ja sisselogimist oma Volkswagen ID-ga muudate We Connectiga oma argipäeva mitte ainult meeldivamaks, vaid ka mugavamaks. Uus on teie jaoks võimalus, et saate oma Volkswagenis aktiveerida valitud uued funktsioonid ka pärast sõiduki ostu. Just teie vajaduste järgi hiljem individualiseeritav. Lihtsalt veebi kaudu. Oma In-Car- või We Connect Webshopis. Siin saate We Connecti peakasutajana teie sõiduki jaoks vastavaid saadaval „We Upgrade“1 funktsioone vaadata.

Teie Volkswagen õpib kogu aeg: We Upgrade'i funktsioonid uue Golfi jaoks

We Upgrade – intuitiivne käsitsemine hääle abil

Hääljuhtimine: „Hallo Volkswagen"

Teie Golf mõistab teid. Pöördumisega „Hallo Volkswagen" alustate tavapärast dialoogi – nii saate juhtida kindlalt ja mugavalt telefoni, meediumeid või navigatsiooni. Aktiveerige selleks hääljuhtimine oma navigatsioonisüsteemile „Discover Media“ ja juhtige arvukaid sõidukifunktsioone oma häälega. Sest olenevalt sõidukimudelist ja varustusest saab häälega juhtida paljusid sõidukifunktsioone. Nii saate täielikult ja jäägitult teele keskenduda ja oma sõite edaspidi veelgi rohkem nautida.

We Upgrade – kiire ja lihtne juurdepääs nutitelefoni andmetele

App Connect3: tooge oma äpid sõidukisse.

App-Connectiga saate valitud äppid ja sisud kaabli kaudu otse oma Volkswageni infotainment-süsteemi ekraanile üle kanda ning saate neid mugavalt ja ülevaatlikult oma vaateväljas käsitseda. Nii on väga lihtne näiteks muusikale, uudistele, kaartidele või audioraamatutele ligi pääseda. Volkswagen pakub kolme liidest nutitelefonide ühendamiseks paljude võimalustega: Apple CarPlay™, Google’i Android Auto™ ja MirrorLink®. Apple CarPlay™-d on võimalik We Upgrade'i funktsioonina kasutada ka kaablivabalt navigatsioonisüsteemi „Discover Media“ jaoks. Selleks et tähelepanu liikluselt kõrvale ei kalduks, saab sõidu ajal käivitada ainult sertifitseeritud äppe. 

We Upgrade – automaatne kuvamine ja peitmine, ilma silmi pimestamata

Light-Assist: pimestusvastane. Pea kõigis olukordades.

Kaugtulede regulaator Light Assist võimaldab uue Golfiga öösel sõita täiesti uues valguses. Esiklaasi taha paigaldatud kaamera abil tuvastab Light-Assist vastutulevaid ja eesliikuvaid mootorsõidukeid süsteemi piiride raames ja lülitab automaatselt lähi- ja kaugtulesid. Kas need pole teile head väljavaated?

Mitmevärviline taustavalgustus: sisemiseks rahuks.

Andke oma uuele Golfile rohkem isikupära. Baas-taustavalgustuse täiendusega saab salongi tänu individuaalsele värvivalikule olenevalt meeleolust valgustada. Valgustage salongi sujuvalt kuni 32 värvivariandis valgustusega. Olgu jahedam või soojem värvikliima, valgustatud linnas või öösel pimedal maanteel – igal sõidul saate luua endale ja oma kaassõitjatele erineva, sobiva atmosfääri.

We Upgrade – meeleolukas salongivalgustus

We Upgrade. Teie ka?

Teil on juba uus Golf ja kehtiv We Connecti leping? Siis saate tutvuda We Connecti peakasutajana In Car Shopi kaudu valitud funktsioonidega proovikuu jooksul tasuta.

Volkswageni vastutust välistav klausel
1.
We Upgrade’i toodete kasutamiseks vajate Volkswagen ID kasutajakontot, kehtivat We Connecti lepingut ja peakasutaja õigusi, see tähendab teie kasutajakonto sidumist konkreetse sõidukiga. Lisaks on vajalik, et sõidukil oleks vastava We Upgrade’i jaoks nõutavad tehnilised funktsioonid ja riistvaraseadmed. Vastavale sõidukile pakutavate We Upgrade'i toodetega saab peakasutaja tutvuda In-Car Shopi infotainment süsteemi kaudu. We Connect Webshopi tasuliste toodete kasutamiseks peab olema aadressil https://shop.volkswagen-we.com lisatud maksevahend. Tellitud ja aktiveeritud We Upgrade'i funktsioonid jäävad ühte sõidukisse ja neid ei saa teistesse sõidukitesse üle kanda.
2.
We Connecti teenuste kasutamiseks on vaja Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida We Connecti oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida eraldi We Connecti või We Connect Plusi leping. We Connect Plusi puhul on pärast sõiduki üleandmist 90 päeva aega, et registreerida sõiduk veebisaidil www.portal.volkswagen-we.com ja kasutada teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul.We Connecti mobiilseid sidusteenuseid on võimalik kasutada tänu sisseehitatud internetiühendusele. Sellega seotud Euroopas kaasnevad andmesidekulud kannab võrgulevi raames Volkswagen AG, välja arvatud voogesituse ja interneti teenused, samuti üksikud In-Car äpid. Voogesituse ja interneti teenuste, üksikute In-Car äppide ning WLAN-i pääsupunkti kasutamiseks saab osta tasulisi andmepakette väliselt mobiilsideteenuse partnerilt Cubic Telecom ja kasutada neid paljude Euroopa riikide võrgulevi alas. Teavet hindade ja toetatavate riikide kohta leiate aadressilt https://vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on veebiraadio ja meediumi voogesituse kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, millel on mobiilne WLAN-i pääsupunkti funktsioon. Sellisel juhul on vastavad teenused saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialal. Internetist andmepakettide laadimisega võivad eriti just välismaal tekkida lisakulud (nt rändlustasud), mis sõltuvad vastava andmeside maksumusest. We Connecti tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping.  Pakettides kirjeldatud We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kättesaadavus võib olla sõltuvalt riigist, samuti sõidukist, aga ka varustusest erinev. Teenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ning neid võidakse lepingu kehtivuse ajal sisuliselt muuta või nende kättesaadavus lõpetada. Lisateavet saate aadressilt www.portal.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Teavet mobiilsidehindade kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt.
3.
App-Connect sisaldab tehnoloogiaid Apple CarPlay™, Android Auto™ ja MirrorLink®. Selleks et tähelepanu liikluselt kõrvale ei kalduks, saab sõidu ajal käivitada ainult sertifitseeritud äppe. Palun arvestage seoses sellega ka, et mõned äpid ei ole kõigi kolme tehnoloogia jaoks saadaval ja nende tehnoloogiate kättesaadavus võib olla olenevalt riigist erinev. Teavet nutitelefonide ühilduvuse kohta leiate Apple CarPlay™ jaoks aadressilt https://www.apple.com/ios/carplay/, Android Auto™ jaoks aadressilt https://www.android.com/intl/et_et/auto/ ja MirrorLink®-i jaoks aadressilt https://mirrorlink.com/. 

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there