Ühendage oma ID. võrku We Connect Starti abil
1,2
Ühendage oma ID. võrku We Connect Starti abil
1,2
Ühendage oma ID. võrku We Connect Starti abil
1,2

We Connect Start
Ühendab teid võrku, toetab teid, viib teid väiksema närvikuluga sihtkohta

Nutikas ühendus teie ID. Volkswageniga

Kas sõidate ID. pere mudeliga? Sellisel juhul ei saa te edaspidi mitte üksnes sõita täielikult elektri jõul, vaid saate We Connect Starti abil ka täieliku võrguühenduse luua. Automaatne hädaabikõnede süsteem eCall on algusest peale teie jaoks olemas. We Connect Starti sidusteenustega saate endale autosse digitaalse abilise, kes edastab tähtsat infot laadimishalduse ja liikluse kohta, ning valitud funktsioone nutitelefoni kaudu juhtida.

Liiklusest ees

Nüüdsest ei vii liiklus teid enam endast välja, sest ID. Volkswagen mõtleb kaasa. Navigatsioonisüsteem kasutab peaaegu reaalajas sidus-liiklusteavet, tuvastab õnnetusi, teetöid ja muid liiklustakistusi ning pakub alati välja optimaalse marsruudi. See säästab aega ja närve.

We Connect ID. äpiga võrku ühendatud

Laadige alla ID. pere mugavusvärskendus: We Connect ID. äpp on ühendus teie ID. Volkswageni ja kõige teie jaoks olulise vahel. See muudab teie nutitelefoni kaugjuhtimispuldiks, mille abil saate juhtida palju kasulikke sõidukifunktsioone. Nii on teil ID. alati silme all, isegi kui te parasjagu sees ei istu.

App Store’i juurde

Play Store’i juurde

We Connect ID., teie ID. äpp.
3
3.
Joonised võivad erineda

Lihtsalt registreeruge ja hakake peale

We Connect Starti kiiret aktiveerimist ja digiteenuste kasutamist autos ja nutitelefonis selgitame siin.

--:--

Volkswageni vastutust välistav klausel

1.
We Connecti teenuste kasutamiseks on vaja Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida We Connect Starti oma kasutajanime ja parooliga. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida eraldi We Connect Starti leping. Pärast sõiduki kättesaamist on teil 90 päeva aega sõiduki registreerimiseks We Connect ID. äpiga ning We Connect Starti teenuste kasutamiseks kogu kokkulepitud tasuta kehtivusaja jooksul.
We Connect Starti mobiilseid sidusteenuseid on võimalik kasutada tänu sisseehitatud internetiühendusele. Sellega seotud Euroopas kaasnevad andmesidekulud kannab võrgulevi raames Volkswagen AG.
Tasuta We Connect ID. äpi kasutamiseks on vaja nutitelefoni koos sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemi ning andmesidevõimalusega SIM-kaarti koos olemasoleva või eraldi sõlmitava mobiilsidelepinguga teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vahel. 
Pakettides kirjeldatud teenuste saadavus võib sõltuvalt riigist erineda. Teenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ning neid võidakse lepingu kehtivuse ajal sisuliselt muuta või nende kättesaadavus lõpetada. Lisateavet saate aadressilt www.connect.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Teavet mobiilsidehindade kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there