We Connecti teenused: ülevaade sõidukist – kõik, mida teadma peate
1

Ülevaade sõidukist.
Kõik, mida teadma peate.

Ülevaade sõidukist.
Kõik, mida teadma peate.

Lebate voodis ja peas keerleb: Kas auto tuled said välja lülitatud? Kas uksed on kinni? Õnneks ei pea te sellepärast enam muretsema. Vaadake lihtsalt nutitelefonist järele. See annab teile järgmisel päeval teada ka auto parkimiskoha. Ning teavitab teid enne reisi sõiduki olekust või eesseisvatest kontrollimistest. Vaid sõitma peate ise.

Digitaalne pardaraamat

Teie Golf pakub teile arvukaid tehnilisi funktsioone ja võimalusi. Seepärast pole Golfi juhendimapp ainult trükitud raamat või sidus-juhendimapp, vaid avatav ka eelinstallitud äpina otse teie sõiduki infotainment-süsteemis. Leidke digitaalsest juhendimapist kiired, ülevaatlikud ja selged vastused oma küsimustele – interaktiivselt ja lihtsalt otse oma sõiduki infotainment-süsteemist.

We Connect – interaktiivsed õpetused teie Volkswagenile
We Connect – uste ja tulede kontrollimine nutitelefoni abil

Uksed & Valgustus

Teenusega Uksed & Valgustus saate rakenduse abil mugavalt veenduda, kas teie Volkswageni uksed on lukustatud ja seisutuled välja lülitatud. Kiire pilguheit toob meelerahu.

Sõiduandmed

Sõiduandmete funktsioon analüüsib teie sõidukäitumist ja annab teavet näiteks keskmise kütusekulu kohta.

We Connect – sõidukäitumise analüüsimine ja optimeerimine
We Connect – teadke oma Volkswageni asukohta

Parkimiskoht

Teenusega Parkimiskoht piisab nutitelefoni puudutamisest ja juba näidataksegi, kus teie auto asub. Ja vajaduse korral ka seda, kuidas sinna kõige kiiremini minna.

Sõiduki olek

Kõikjalt vaadatavad: kõik olulised sõidukiandmed. Näiteks jääkläbisõit, praegune läbisõit või info selle kohta, et akut tuleks laadida.

We Connect – alati ülevaade sõiduki olulistest andmetest

Ves