We Connecti teenused: turvalisus – kiire abi vastavalt vajadusele
1

Turvalisus.
Kiire abi vastavalt vajadusele.

Turvalisus.
Kiire abi vastavalt vajadusele.

Sõidate loodusesse ja rehv läks katki? Pole muret. Selle asemel, et ärrituda, aktiveerige lihtsalt teeabi ning teid aidatakse. Ka siis, kui sõiduk tuvastab avarii, olete kindlates kätes. Tõsiste juhtumite korral kutsutakse automaatselt abi. Teie eest kantakse parimal viisil hoolt ja juhendatakse kuni päästejõudude saabumiseni isiklikult. See on turvalisus.

Hädaabiteenus

Teenusega Hädaabiteenus abistatakse teid reaalse hädaohu korral. Raskete õnnetuste korral, mis põhjustavad turvapadja rakendumise, kutsutakse automaatselt abi. Kui teie Volkswagen tuvastab õnnetuse, loob teenus ühenduse Volkswageni hädaabikeskusega ja edastab olulise teabe päästeteenistusele. Peale selle on teil võimalus käsitsi nupuvajutusega abi kutsuda.

We Connect – isiklik abistamine tõsistes olukordades
We Connect – kiire tehnoabi ühe nupuvajutusega

Tehnoabikõne

Rikke korral tuleme kiiresti kohale. Nupuvajutusega saate aktiveerida sõidukis tehnoabikõne ning saata Volkswageni hädaabiteenistusele oma asukoha ja sõiduki andmed. Töötaja aitab teil leida tehnilise probleemi põhjuse või saadab vajaduse korral teie juurde teenindussõiduki, kui probleemi ei saa kohe lahendada.

Sidus-vargaalarm

Võite ennast vabalt tunda, sest teie Volkswagen saab endaga ise hakkama. Sissemurdmiskatse korral teavitatakse teid We Connecti äpi kaudu nutitelefonis või e-posti teel.*

* Ainult koos lisavarustuse hulka kuuluva vargahoiatussüsteemiga

We Connect – vargahoiatus otse nutitelefonile
We Connect – piirkonna ja kiiruse jälgimine

Piirkonnateavitus ja kiiruse teavitus

Piirkonnateavitus aitab teil oma Volkswagenil alati silm peal hoida. Laske end automaatselt teavitada, kui teie sõiduk siseneb määratud kellaaegadel teatud piirkondadesse või lahkub sealt. Kiiruseteavituse teenus võimaldab teil aktiveerida valitud kiirusepiirangud, mille järgi peab teie sõiduki juht orienteeruma.

Vestelge meiega

Vestelge meiega