ID. 3 laadimine on We Charge’iga lihtne
2,3

Lihtne laadimine kõikjal – We Charge’iga

We Charge’iga saate oma elektrilist Volkswagenit veel lihtsamini laadida. Kodus võrku ühendatud Wallboxiga ning kodust eemal rohkem kui 200 000 laadimispunktis üle kogu Euroopa. Lihtsalt, ühe kaardiga. Kõik ühes äpis.

1.
Voolukulu, kWh/100 km: 15,4–13,1 (kombineeritud); CO₂-emissioon, g/km: 0;
efektiivsusklass: A+

We Charge’iga saate oma elektrilist Volkswagenit veel lihtsamini laadida. Kodus võrku ühendatud Wallboxiga ning kodust eemal rohkem kui 200 000 laadimispunktis üle kogu Euroopa. Lihtsalt, ühe kaardiga. Kõik ühes äpis.

Volkswageni laadimine on lihtne

Nüüdsest peate muretsema palju vähemate asjade pärast. We Charge ühendab teid alates 0 € kuutasust We Connect ID. äpi kaudu laadimisjaamadega ning pakub eksklusiivseid hinnasoodustusi Volkswagen ID. omanikele. Kuidas We Charge laadimist hõlbustab, saate teade siit ja meie digitaalsest käsiraamatust.

  • Üle 200 000 avaliku laadimispunkti leidmine ja kasutamine
  • Kogu Euroopas laadimine ainult ühe laadimiskaardiga
  • Leidke iga vajaduse jaoks õige We Charge’i pakett
  • Eksklusiivsed hinnasoodustused IONITY kiirlaadimisvõrgustiku jaoks
  • Mugav laadimine kodus nutikate laadimisfunktsioonidega teie privaatse Wallboxi jaoks
--:--

We Charge üksikasjalikult

Leia We Charge’iga kiiresti laadimiskohti

Mujal laadimine

We Charge leiab teie läheduses asuvaid laadimisjaamu, aitab planeerida teekonda ning võimaldab laadimiskaardi abil laadida rohkem kui 200 000 avalikus laadimispunktis üle kogu Euroopa. Siia kuuluvad muu hulgas IONITY kiirlaadimispunktid olulisemate kiirteede ääres, mida saab We Charge’i abil hõlpsalt leida. Lisaks on kõik kulud kontrolli all. 

Ka kodus on ülevaade laadimisest ID. Chargeris olemas

Kodus laadimine

We Charge hõlbustab laadimist võrku ühendatud Wallboxis, ID. Charger Connectis ja ID. Charger Pros. Äpi kaudu saate tulevikus oma laadimistel silma peal hoida ning neid nutitelefoni kaudu juhtida, samuti oma Wallboxi teistega jagada või kasutada nutikaid funktsioone, näiteks kaughooldust.4

We Connect ID. äpis on teil We Charge’ist alati ülevaade

We Charge äpis We Connect ID.  

Sellised funktsioonid nagu We Charge, on We Connect ID. äppi integreeritud. Saate otsida avalikke laadimisjaamu hõlpsalt äpi kaudu ning nende saadavust 5 reaalajas kontrollida. Kulude täieliku läbipaistvuse huvides saate vaadata kõiki oma laadimisi. Isegi paketi ja laadimiskaardi haldamine on vaid ühe puudutuse kaugusel. Kas kõlab hästi? Siit saate äpi alla laadida.

Nagu teile loodud:
meie We Charge’i laadimispaketid

We Charge ühendab teid juba 0 € eest kuus avalike laadimisjaamadega ja pakub eksklusiivseid hinnasoodustusi Volkswagen ID. omanikele. We Charge Free, We Charge Go ja We Charge Plus on kolm laadimispaketti, mis vastavad individuaalsetele vajadustele – alates harvast kasutajast kuni palju sõitjani.

6.
Kõik siin toodud hinnad sisaldavad õigusaktides kehtestatud käibemaksu.
7.
Kuvatavaid laadimispakette ja laadimiskaarti pakub Volkswagen Group Charging GmbH (Elli). Nende pakettide kasutamiseks on vaja Volkswagen ID-d (VW-ID) ja Volkswagen We Connect ID. äppi. Kui te ei soovi oma VW-ID andmeid ettevõttele Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) edastada, saate veebilehel www.elli.eco sõlmida alternatiivse pakkumise, kuid sellele ei rakendu soodustingimused. Ka laadimiskaarte ja ID. Chargeriga mudeleid pakub Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).
8.
Pakette We Charge Go ja We Charge Plus saab kasutada ainult Volkswagen ID. mudelitel.
9.
Ühekordne aktiveerimistasu summas 9,99€ jääb ära.
12.
IONITY kiirlaadimisvõrgustiku välised laadimishinnad arvutab Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) vastava laadimispunkti operaatori kohta individuaalselt kWh, laadimiskordade, aja või nende mistahes kombinatsiooni põhiselt. Mõne operaatori juures võivad rakenduda seisutasud. Enne laadimist saate selles äpis vaadata laadimisjaamas kehtivaid laadimishindu. Välismaal laadimise korral võivad hiljem lisanduda valuutavahetustasud. Pakettides We Charge Go ja We Charge Plus pole laadimiskorra lisatasu.
We Charge Free – makske ainult selle eest, mida laadite

We Charge Free – makske ainult selle eest, mida laadite

Kui laete kodus või tööl ja kasutate elektrimootoriga Volkswagenit tihti lühikeste sõitude tegemiseks, alustage paketiga We Charge Free: saate laadida ilma kuutasuta ning teha kiirlaadimisi IONITY kiirlaadimispostide juures. Enam lihtsamalt ei saa. 

We Charge Go – uhuslikud laadimiskohad väljaspool kodu

We Charge Go – uhuslikud laadimiskohad väljaspool kodu

Näiteks kui elate üürikorteris, laete linnas, sõidate peamiselt lühikesi vahemaid ja käite aeg-ajalt külas teises linnas elaval perel siis soovitame paketti We Charge Go. Sellega saate kiirlaadimisvõimega ID. omanikuna laadida ilma baastasuta avalikes laadimisjaamades ning kasutada IONITY hinnasoodustusi.

We Charge Plus – tihedale laadijale ja pikkade sõitude korral

We Charge Plusi soovitame kõigile kiirlaadimisfunktsiooniga ID.-de omanikele, kes laevad kodus või mujal. Väikese kuutasu eest saate väljaspool kodu laadida atraktiivse soodushinnaga meie premium-partneri IONITY kiirlaadimisvõrgustikus.

We Charge Plus – tihedale laadijale ja pikkade sõitude korral

We Charge’i laadimiskaart vaid mõne sammuga

Kas soovite kasutada We Charge’i? Laadige alla tasuta We Connect ID. äpp. Logige oma isikliku Volkswagen ID-ga äppi sisse. Seejärel tellige We Charge’i paketiga laadimiskaart. Nüüd jääb vaid laadimiskaart aktiveerida ja võibki laadima hakata. 

We Charge’i laadimiskaardi saamine on lihtne

Ka kodus täielikult võrgus – ID. Chargeriga 

Teie tehke kodus oma toimetusi, samal ajal kui auto laeb: We Charge’iga saate võrku ühendatud Wallboxi diivanilt äpi kaudu kaugjuhtida.  

ID. Charger Wallboxi saab lihtsalt We Connect ID. äpi kaudu juhtida

ID. Charger: nii saab teie kodust laadimisjaam

Elektri jõul liikumine on lihtsam kui te arvate. Wallbox ID. Charger pakub teie kodu jaoks moodsat laadimiskontseptsiooni. Eriti praktiline: We Charge pakub nutikaid veebiteenuseid mudelitele ID. Charger Connect ja Pro. ID. Chargeri konfigureerimine, laadimisprotsessi vaatamine ja juurdepääsu haldamine on äpi kaudu lihtne nagu lapsemäng. Kas teil tekkis huvi?

Korduma kippuvad küsimused

Vestelge meiega

Vestelge meiega

Kontakt

Teil on küsimusi, ideid või tagasisidet? Helistage meile.

Võtke meiega ühendust numbril 0800-43347328 (tasuta kõigist Eesti püsivõrkudest). Saate meid kätte ööpäevaringselt. Kui teie sideteenuse osutaja ei toeta seda telefoninumbrit, helistage numbril +49 5361-379 377-4. Hind oleneb teenuseosutaja tariifist. Välisriigist helistamise korral võib kehtida rändlustasu.

Te võite saata ka e-kirja:
wecharge-support@volkswagen.deOpens a mail link

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

2.
Laadimispakette, laadimiskaarte ja ID. Chargeriga mudeleid pakub Volkswagen Group Charging GmbH (Elli). 
3.

Esitatud kulu- ja emissiooniväärtused on tuvastatud seadusega ettenähtud mõõtmismeetodeid kasutades. Alates 2017. aasta 1. septembrist antakse teatud uutele sõidukitele tüübikasutusluba juba ülemaailmsete harmoniseeritud sõiduautode ja kergete tarbesõidukite kontrollmeetodi järgi (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), mis on realistlikum kontrollmeetod kütusekulu ja CO₂-emissioonide mõõtmiseks. Alates 1. septembrist 2018 asendab WLTP sammhaaval uue Euroopa sõidutsükli (NEDC). Realistlikumate kontrolltingimuste tõttu on WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂-emissiooni väärtused sageli kõrgemad kui NEDC-i järgi saadud mõõtmistulemuste puhul. Seega võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel esineda vastavad muudatused. Lisateavet WLTP ja NEDC erinevuste kohta saate aadressilt www.volkswagen.de/wltp.

Praegu on veel NEDC-väärtuste edastamine kohustuslik. Kui tegu on uue sõidukiga, mis on saanud tüübikasutusloa WLTP järgi, tuletatakse NEDC-väärtused WLTP-väärtustest. Täiendav WLTP-väärtuste esitamine on kuni nende kohustuslikuks muutmiseni vabatahtlik. Kui NEDC-väärtuseid esitatakse vahemikena, ei kehti nad ühe individuaalse sõiduki kohta ja ei ole osa pakkumisest. Nad aitavad lihtsalt erinevaid sõidukitüüpe võrrelda. Lisavarustus ja tarvikud (lisakomponendid, rehvivorming jne) võivad muuta olulisi sõidukiparameetreid nagu nt mass, veeremistakistus ja aerodünaamika ning lisaks ilmastiku- ja liiklusoludele ja isiklikule sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolukulu, CO₂-emissioone ja sõiduki sõiduefektiivsuse väärtuseid.

Lisateavet uue sõiduauto ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂-emissioonide kohta saate dokumendist „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-emissioonide ja voolukulu suunis“, mis on tasuta saaval kõikides müügikohtades ja ettevõttes DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).

 

4.
Funktsioonid võivad riigiti erineda ning neid võidakse lepingu kehtivuse ajal sisuliselt muuta või nende kättesaadavus lõpetada. 
5.
Kuigi Volkswagen AG püüab teavet eri laadimissammaste kohta pidevalt parandada, ei saa Volkswagen AG anda garantiid laadimispunkti seisukorra või barjäärivaba ligipääsu kohta.