Car-Neti aktiveerimine

Siin saate teada, kuidas aktiveerida oma mobiilseid sidusteenuseid We Connecti äpi kaudu. Teised võimalused on aktiveerimine teie Volkswageni infotainment-süsteemi või We Connecti portaali kaudu.

Nii saate Car-Neti aktiveerida

Car-Neti aktiveerimine We Connecti äpi kaudu

Aktiveerimine We Connecti äpiga

Aktiveerige Volkswageni mobiilsed sidusteenused mugavalt oma nutitelefoni abil: We Connecti äpiga saate kasutajakonto luua lihtsalt ja kiirelt ning tuua mobiilsed sidusteenused oma sõidukisse.

Selles kirjalikus juhendis näitame, mida selleks teha tuleb.

Car-Neti aktiveerimine teie Volkswageni infotainment-süsteemi kaudu.

Aktiveerimine teie infotainment-süsteemi kaudu

Teie Volkswagenil on Car-Neti teenustepakett Guide & Inform? Siis saate aktiveerida meie sidusteenused ka kiiresti ja mugavalt pargitud sõidukis infotainment-süsteemi kaudu. Selles kirjalikus juhendis aitame teil aktiveerimisprotsessi läbida.

Car-Neti aktiveerimine portaali kaudu.

Aktiveerimine portaali kaudu

Soovite seadistada Car-Neti kodus viibides? Pole probleem! Kasutage oma koduarvutit või tahvelseadet ja astuge Car-Neti teenuste mitmekülgsesse maailma.

Internetiühenduse loomine

Mobiilsete sidusteenuste kõikide hüvede kasutamiseks vajate lisaks aktiivsele Car-Neti litsentsile oma sõidukis internetiühendust. Selleks on teil varustusest olenevalt erinevaid võimalusi. Videos tutvustatakse neid ja juhendatakse teid sammhaaval.

Kui soovite neid üle lugeda, saate ka kirjaliku juhendi alla laadida.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there