Car-Neti aktiveerimine1

Siin saate teada, kuidas aktiveerida oma mobiilseid sidusteenuseid We Connecti äpi kaudu. Teine võimalus on aktiveerimine teie Volkswageni infotainment-süsteemi kaudu.

Nii saate Car-Neti aktiveerida

Car-Netiga liigute pingevabalt kogu päeva. Siit leiate juhendid Car-Neti sidusteenuste aktiveerimiseks oma Volkswagenis ja Car-Neti e-Remote’i aktiveerimiseks oma e-up!-is (e‑up!: Voolukulu, kWh/100 km: 12,7 (kombineeritud); CO₂‐emissioon, g/km: 0; efektiivsusklass: A+2).

Soovite teada saada, kas teie sõidukimudel on varustatud Car-Neti või We Connectiga? Siit pääseb ühilduvuskontrolliOpens an external link

Car-Neti aktiveerimine We Connecti äpi kaudu

Aktiveerimine We Connecti äpiga

Aktiveerige Volkswageni mobiilsed sidusteenused mugavalt oma nutitelefoni abil: We Connecti äpiga saate kasutajakonto luua lihtsalt ja kiirelt ning tuua mobiilsed sidusteenused oma sõidukisse.

Selles kirjalikus juhendis näitame, mida selleks teha tuleb.

Car-Neti aktiveerimine teie Volkswageni infotainment-süsteemi kaudu.

Aktiveerimine teie infotainment-süsteemi kaudu

Teie Volkswagenil on Car-Neti teenustepakett Guide & Inform? Siis saate aktiveerida meie sidusteenused ka kiiresti ja mugavalt pargitud sõidukis infotainment-süsteemi kaudu. Selles kirjalikus juhendis aitame teil aktiveerimisprotsessi läbida.

Naine istub pargitud e-up!-i kohal müüril ja vaatab kaamerasse
3,2
3.
voolukulu, kWh/100 km: 12,7 (kombineeritud); kombineeritud CO₂‐emissioon, g/km: 0; 
efektiivsusklass: A+

e-Remote’i aktiveerimine teie e-up!-is 

Car-Neti e-Remote annab teile mugava juurdepääsu teie e-up!-i tähtsaimatele funktsioonidele. Kuidas e-Remote’i sidusteenuseid e-up!-is aktiveerida, saate teada meie üksikasjalikust juhendist.

--:--

Internetiühenduse loomine

Mobiilsete sidusteenuste kõikide hüvede kasutamiseks vajate lisaks aktiivsele Car-Neti litsentsile oma sõidukis internetiühendust. Selleks on teil varustusest olenevalt erinevaid võimalusi. Videos tutvustatakse neid ja juhendatakse teid sammhaaval.

Kui soovite neid üle lugeda, saate ka kirjaliku juhendi alla laadida.

Vestelge meiega