2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Kaitse ja hooldus.

Kaitse ja hooldus.

Teie Volkswagen uues säras: Volkswageni kaitse- ja hooldusvahendid.

Hooldage oma autot soovitatavalt Volkswagen Zubehöri toodetega. Need pakuvad peale optimaalse hoolduse ka suurt kaitsefaktorit.

image

Rehvikotid.

Niiske keldriõhk ja vale hoiustamine muudavad rehvid poorseks ning rabedaks. Kaitske rehve, et vältida erinevaid kahjustusi. Neljaosaline Volkswageni originaalne rehvikottide komplekt sobib selleks hästi. Tänu praktilisele tähistusele välisküljel teate kohe, kuhu peate konkreetse ratta paigaldama.

Teie märkamatu kaitse.

Sel ajal kui teie keskendute oma Volkswagenis sõidule, kaitsevad meie tooted teid tagasihoidlikult ja tõhusalt segavate mõjude, nt üleskeerleva mustuse eest.

Salongihooldusvahendid.

Puhtad pinnad, särav viimistlus ja meeldiv lõhn. Volkswageni originaalsete salongihooldustoodetega muudate oma Volkswageni tõeliseks heaoluoaasiks.

Auto kevadpuhastus.

Talvel on mõndagi pakkuda. Lumi, jää ja lörts ei tee tüli mitte üksnes inimestele. Ka teie auto seisab talvel silmitsi eriliste katsumustega. Seepärast vajab see eelkõige kevadel erilist hooldust, et puistesool, mustus ja lahtine killustik kiiresti eemaldada.

image

Veljepuhastusvahend.

Särav mulje: Volkswagen Zubehöri veljepuhastusvahendiga saate hooldada oma Volkswageni teras- või kergmetallvelgi tõhusalt ja säästvalt. Selle geeljas konsistents tungib ka kõige tõrksamasse mustusesse ja tagab värske sära.

image

Putukaeemaldusvahend.

Puhas lahendus: Volkswagen Zubehöri putukaeemaldiga võite eemaldada tüütuid putukajäänuseid oma sõidukilt lihtsalt ja materjali säästvalt. Võite kasutada seda klaasil, värvil, kroomil ja plastil ning eemaldada ka muud liiki mustust.

image

Hoolduskomplekt „Kevad“.

Teie auto kevadpuhastus: Volkswagen Zubehöri hoolduskomplektiga „Kevad“ võite lasta oma sõidukil taas sagedamini paistva päikese käes särada. See täielik komplekt sisaldab salongi ja välise hoolduse vahendeid, mis on praktiliselt paigutatud Volkswageni tõmblukuga riidekotti.

Talvised hooldusvahendid.

Külmal aastaajal peab teie Volkswagen taluma päris erilist koormust. Selleks et te hoolimata lumest ja jääst jõuaks pingedeta ja ohutult sihtkohta, on olemas spetsiaalsed talvised hooldustooted.

Šampoon ja poleerimisvahend.

Sära, puhtus ja säästev kaitse! Lubage oma Volkswagenile lisaportsjon heaolu spetsiaalselt selle sõiduki jaoks välja töötatud hooldusvahenditega ettevõttelt Volkswagen Zubehör. Selleks et teie sõiduk mitte ainult ei säraks, vaid te tunneks sellest ka pikka aega rõõmu.

image

Vahašampoon.

Ainult ühe töövõttega saate puhastada sõiduki värvkatte ja poleerida selle säravaks. Vahašampoon on välja töötatud spetsiaalselt Volkswageni värvkatetele.

image

Vahaga poleerimisvahend.

Kasutades Volkswageni originaalset vahaga poleerimisvahendit, pakute oma Volkswagenile professionaalse kvaliteediga värvihooldust ja -töötlust. Vahaga poleerimisvahend on šampooni- ja ilmastikukindel ning vastupidav värvimisele.

image

Klaasipoleerimisvahend.

Säilitage väljavaade. Volkswageni originaalne klaasipoleerimisvahend puhastab probleemideta tuuleklaasil oleva tõrksa mustuse, näiteks putukajäänused, puuvaigu, tõrva, õli, tahma ja silikoonijäägid. Sellega tagate triipudeta ja mittepeegelduva pinna.

Kas olete järgmiseks sammuks valmis?