2.7.59.9, 2018-10-09 10:11:18

Interjöör.

Sisemised väärtused on tähtsad: rohkem pakkumisi teie Volkswageni salongivarustusele.

Selleks et te end Volkswageni roolis hästi tunneks, pakume teile mugavuse ja kaitse tagamiseks suurt originaaltarvikute sortimenti.

image

Põrandamatid.

Igati puhas lahendus. Volkswagen Zubehöri põrandamatid pakuvad teie Volkswageni salongis suurimat mugavust ja kaitset.

Praktilised tarvikud.

Teie auto on teie teekaaslane. Siin soovite end hästi tunda. Tänu paljudele ettevõtte Volkswagen Zubehör ideedele muutub teie Volkswageni salong isiklikuks mugavustsooniks. Leidke arvukate võimaluste hulgast oma disain- ja mugavustoode ning tehke valik isikupärase sõidutunde kasuks.

Lastega teel.

Rahulik uinumine või piisavalt liikumisvabadust mängimiseks: teie lapsel on igas vanuses isemoodi vajadused. Seetõttu töötasime välja vastava turvaistme igale vanusele.

Et teie reis pakuks rõõmu.

Uuendusliku modulaarse reisi- ja mugavussüsteemiga on olulised esemed sõitjatele tagaistmel igal ajal käeulatuses või vaevata kasutatavad. Süsteem koosneb põhimoodulist, mis kinnitatakse esiistmete peatugede varraste vahele, ja erinevatest eraldi saadaolevatest lisamoodulitest. Lisamoodulid kinnitatakse põhihoidikule ja neid saab kergesti üksteise vastu välja vahetada.

Pakiruumilahendused.

Volkswagen Zubehöri pakiruumilahendused on mitmekülgsed ja uuenduslikud. Peale selle pakuvad need tõhusat kaitset mustuse ja niiskuse eest.

Kas olete järgmiseks sammuks valmis?