2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Info- ja meelelahutus.

Volkswageni info- ja meelelahutussüsteemid lõbustavad ja juhivad teid.

Jagage oma tehnikavaimustust sõidukiga. Meie tarvikud muudavad teie auto moodsate side- ja meelelahutusmeediumite liideseks.

image

Nii muutub tagaiste kinotooliks.

„Paps, sa oled parim!“ Kinorõõm tagaistmetel teie laste jaoks ja trump teie jaoks. Reisi- ja mugavussüsteemi pööratavate tahvelarvuti hoidikutega tundub sõit teie laste jaoks meelelahutuslik ja lühike ning teie saate rahulikult autot juhtida.

image

MEDIA-IN-adapterkaabel.

Väliste audioallikate ühendamine.

MEDIA-IN-adapterkaabli abil võite esitada audiofaile oma mobiiltelefonilt või MP3-mängijalt lihtsalt oma autoraadio kõlarite kaudu.

image

iPhone’i/iPodi adapter.

Lihtsalt ühendatud: tänu MEDIA-IN-liidesele kõlavad teie laulud raadio ja raadio-navigeerimissüsteemi kaudu.

image

Spetsiifiline mobiiltelefoni adapter.

Need spetsiaalsed tooted on mõõdu järgi kohandatud ning pakuvad lisaks ideaalsele hoidmisele ja vabakäerežiimile ka mobiiltelefoni laadimise võimalust.

image

LinkKit.

Kõrvalistuja poole keskkonsoolile kinnitatav LinkKit pakub hoidmisvõimalust paljudele mobiiltelefonidele. Mobiiltelefoni antenni ühendamise universaalse tasku kokkupandav mehhanism tagab seadme kindla kinnituse, seadme saab vabastusnuppu vajutades mugavalt välja võtta. Tasku olemasolev antenniühendus võimaldab ühendust klaasile kleebitava või välisantenniga – see parandab tunduvalt vastuvõtukvaliteeti ja vähendab voolutarvet.

Kas olete järgmiseks sammuks valmis?