2.2.0.4_0, 2017-05-15 14:52:25

liiklusohutust tänu, tehnilisele hooldusele

Viies tehnilist hooldust läbi regulaarselt, võite juba enne sõitmise alustamist luua eeltingimused kütuse kokkuhoiuks sõidu ajal. Mootori tehniline hooldusrežiim ei mõjuta ainult liiklusohutust ja Teie auto väärtuse säilitamist, vaid ka kütusekulu. Halvasti reguleeritud mootor võib põhjustada kütusekulu, mis ületab 10% normaalse kütusekulu! Iga kord kui täidate kütusepaaki, kontrollige ka õlitaset. Õli kulu sõltub suurel määral mootori koormusest ja pöörete arvust. Sõltuvalt sõidustiilist võib õlikulu olla kuni 1 liiter 1000 km kohta.

Volkswagen garantii

Sõidu Volkswagen tahavad tuua rahu teile ja teie auto. Kuna esimesel päeval on teil juurdepääs parimatele garantii ja tasuta 24-tunnist abi.

Tasuta asendusauto

Ostes uue Volkswageni, saate vajadusel esimese kolme aasta jooksul kasutada (teeninduse) tasuta asendusautot kuni kolm päeva (sh nädalavahetus). Teil on kasutada 3 teeninduse asendusauto kupongi, mille esitamisel Baltimaade (Eestis, Läti, Leedu) kõigi Volkswageni autoriseeritud teeninduspartnerite juures saate asendusauto.