2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Tehniline hooldus.

Teie Volkswagen on nagu uus ka pärast tuhandeid kilomeetreid läbisõitu.

On saabunud aeg tehnilisi hoolduseid planeerides kaasata ka kruiisikontroll. Me oleme välja töötanud juhised veelgi efektiivsemaks autohoolduseks ja määranud kindlaks hoolduste vahelised intervallid, et teie auto teeniks teid tõrkumatult päevast päeva, tagaks kütuse kokkuhoiu ja säilitaks tehase garantii ning kõrge väärtuse kasutatud autode turul.

image

Esitage taotlus tehnilise hoolduse teostamiseks!

Leidke lähim ametlik Volkswageni teenindus.

image

Millal on vaja teostada tehnilist hooldust?

Läbitud vahemaa või möödunud aeg.

Määratud tähtaja möödumisel või pärast teatud vahemaa läbimist (sõltuvalt sellest, milline sündmus enne kätte jõuab) teostatakse tehnilise hoolduse käigus:

  • Õlivahetushooldus: 2 aasta möödumisel või hiljemalt 30 000 km läbisõidu järel (periood sõltub mudelist ja ekspluatatsiooni tingimustest); 1 aasta möödumisel või 15 000 km läbisõidu järel (teatud mudelite jaoks),
  • Ülevaatushooldus: esmakordselt– 2 aasta möödumisel või 30 000 km läbisõidu järel, edasi – 1 aasta möödumisel või 30 000 km läbisõidu järel; iga teise ülevaatushoolduse ajal teostatakse põhjalikumad tööd,
  • Pidurivedeliku vahetus: esmakordselt – 3 aasta möödumisel, seejärel – 2 aasta möödumisel.

Teatud komponentide (tehniliste vedelike, rihmade, filtrite, süüteküünalde jm) vahetus – vastavalt eraldi määratud intervallidele.

 

image

Miks on tehniline hooldus vajalik?

Et vältida ettenägematuid kulutusi remondile ja tagada auto süsteemide töö efektiivsus.

Regulaarsed tehnilised hooldused tagavad teie auto komponentide laitmatu töötamise. Hoolduste vahelistest intervallidest ja juhistest mittekinnipidamine võib tuua kaasa järgmised probleemid:

  • · Rikked pidurisüsteemi töös, mis võib luua liiklusohtliku olukorra teedel;
  • · Suurenenud kütusekulu;
  • · Tehasegarantii või mobiilsusgarantii tingimuste rikkumine või garantii kaotamine.

Lisaks sellele võivad väikesed rikked kasvada tõsisteks defektideks, mille kõrvaldamine nõuab märkimisväärset aja ja raha kulu.

 

image

Miks tuleb tehnilisi hoolduseid teostada Volkswageni ametlikus teeninduses?

Kvaliteet. Usaldusväärsus. Professionaalsus.

Volkswageni ametlikus teeninduses teostatakse kõik tööd vastavuses rangete standarditega, mille on kindaks määranud Volkswagen. Volkswageni innovatiivsete tehnoloogiate ja tööriistade kasutamine tagab tööde teostamisel kõrgeima kvaliteedi ja täpsuse.

Me kasutame ainult Volkswagen® originaalseid varuosi. Olles täielikult kindlad tööde kõrges kvaliteedis, võtame me enda peale 100-protsendilise vastutuse nende teostamise eest.

Me teame paremini kui keegi teine, milliseid töid ja millal tuleb teostada, et säilitada teie auto garantii. Auto hoolduse ajalugu säilitatakse meie andmebaasis. Kirjed teostatud tööde kohta, mis on ajalukku sisse kantud, on tõestuseks garantiijuhtumi saabumise korral.

image

Spetsifikatsioonid, millele vastavalt teostatakse tehnilist hooldust.

Me teame, mida teie Volkswagen vajab.

Tehnilist hooldust teostatakse täpses vastavuses spetsifikatsioonidega, mille on kindlaks määranud Volkswagen. Pärast kindlaksmääratud kilomeetrite läbimist kuuluvad väljavahetamisele konkreetsed detailid ja vedelikud. Lisaks sellele kontrollime tehnilise hoolduse ajal alati:

  • Kere värvkatte seisukorda
  • Rehvide seisukorda
  • Salongi seisukorda

 

image

Hooldusraamat.

Aitab tehnilisi hoolduseid planeerida.

Autot ostes saate te hooldusraamatu, mille te esitate teeninduse töötajale, et teostatavad tööd sellesse sisse kanda. Hooldusraamatu sissekanded tõendavad garantiijuhtumi saabumisel teostatud hooldustöid.

Hooldusraamat aitab planeerida tehnilisi hoolduseid, sisaldab juhiseid, milliseid töid tuleks teostada tehnilisel hooldusel, milliseid detaile tuleb kasutada. Hooldusraamat aitab ka tõsta auto hinda kasutatud autode turul.

Mudelite jaoks, mis on toodetud alates 2016. aastast, on saadaval ka elektrooniline hooldusraamat.

Oma autot müües tuleb teil tulevasele omanikule edastada hooldusraamat.

Kas olete järgmiseks sammuks valmis?