2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Varuosad.

Miks valida originaalvaruosa®?

Te valisite Volkswageni sõiduki, sest seda iseloomustab kvaliteet, usaldusväärsus ja turvalisus. Miks siis leppida kompromissiga valides varuosa? Volkswageni originaalvaruosad® tagavad suurepärase töökindluse, usaldusväärsuse ja turvalisuse teie perekonnale sama moodi nagu see oli ette nähtud tootes teie sõidukit.

Et Volkswagen oleks ikka Volkswagen.

image

Originaalsed õhufiltrid.

Originaalse õhufiltriga saate alati olla kindlad, et õhk, mis pääseb teie sõiduki mootorisse on puhas ning kütuse suhe on kõige täpsem.

Kõrge kvaliteediga filter filtreerib usaldusväärselt isegi kõige väiksemad õhuosakesed, see vastab filtri vormile, tihendades selle täielikult, nõnda takistades filtreerimata õhu pääsemist mootorisse ja kaitstes mootori komponente ebasoodsa mõju eest. Niiviisi on tagatud mootori maksimaalne võimsus ja efektiivne kütusesäästlikkus.

image

Originaalsed salongifiltrid.

Salongifiltri ülesanne on takistada tolmu ja õietolmu pääsemist solongi läbi ventilatsiooni ja küttesüsteemi. On saadaval mitu erinevat salongifiltrit. Õietolmu ja tolmu filter kaitseb tolmu, mustuse ja liiva sattumisest salongi. Aktiivsöetäidisega filter lisaks eelpool mainitule kaitseb ka heitegaaside ja ebameeldivate lõhnade sattumisest salongi. Allergeenide filter aga filtreerib allergeene ja aitab vähendada allergiasümptomeid.

Originaalsed salongifiltrid tekitavad madala õhutakistuse, et säilitada maksimaalselt madal koormus teie Volkswageni ventilaatorile, nõnda vähendades mõju kütusesäästlikkusele.

Värske õhk aitab teil paremini kontsentreeruda, vähendada allergiasümptomeid, väsimust, silmade jooksmist, peavalu ja aevastamist.

image

Originaalsed õlifiltrid.

Filter tagab seda, et õli säilitab tsirkuleerimise ajal oma puhtuse. See puhastab õli tahmast, süsinikust, tolmust ja metalliosakestest. Väga usaldusväärne ja kauakestev. Valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest, mis kaitseb teie sõiduki mootorit saastumisest, vähendab mootori kulumist hooldusvälpade vahelisel ajal, pikendab mootori tööiga ning säilitab teie Volkswageni väärtust edasimüügi korral.

Kõrge efektiivsus ja usaldusväärsus. Töötatud välja just teie Volkswageni spetsifikatsioonide järgi; kaitseb kütuse pääsemisest õlitsirkulatsioonisüsteemi, mis on eriti aktuaalne lühisõitude korral. Kuna filter on ideaalselt sobitatud filtri korpuse vormiga, siis see kaitseb õlilekete eest ning filtreerimata õli pääsemisest mootorisse, mis võib tekitada rikkeid.

image

Originaalsed piduriklotsid ja kettad.

Pidurdamissüsteem on kõige olulisem sõiduki turvasüsteem. Originaalsed piduriklotsid tagavad lühikese pidurdusteekonna, hoolitsedes teie ja teiste liiklejate turvalisuse eest.

Originaalsed piduriklotsid ja ketad on töötatud välja vastavalt sõiduki massile, võimsusele ja maksimaalsele kiirusele. Et tagada efektiivseim pidurdusvõime, lühim pidurdusteekond ja kõige pikem tööiga, nende materjal, kaal ja paksus erineb vastavalt sõiduki mootori omadustele.

Et veenduda piduriklotside ja ketaste kvaliteedis, neid testitakse läbides 560 000 km erinevates ilmastiku oludes. Selle tulemusel on piduriklotsid ja ketad mitte vaid kvaliteetsed vaid ka väga vastupidavad selliste välistingimuste suhtes nagu sool, pidurivedelik, kütus, kõrged temperatuurid ja väga kõrge koormus.

image

Originaalne hammasrihm.

Hammasrihm ühendab jaotusvõlli väntvõlliga. Hammasrihma purunemine võib põhjustada tõsiseid mootori kahjustusi. Sellepärast on oluline, et hammasrihma ja sellega seotud varuosad vahetatakse teenindusraamatus ettenähtud intervallidel.

Originaalne hammasrihm on toodetud kõige vastupidavamatest materjalidest ning on väga vastupidav kulumise, suure kuumuse ja niiskuse suhtes.

Originaalne hammasrihm on identne hammasrihmale, mis paigaldati teie sõidukile tootmise hetkel, ja see on ideaalselt sobitatud teiste sõiduki detailidega, et need koos tagaksid suurepärase jõudluse.

Kas olete järgmiseks sammuks valmis?