2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Teenindus ja tarvikud.

Meie ehitasime Teie auto. Ja me teame sellest kõike.

Kui ostate Volkswageni, on see alles meie ühise teekonna algus. Me oleme alati Teie kõrval, et Teie auto sõidaks ka saja tuhande kilomeetri järel nagu uus. Volkswageni tugi ja omanikele pakutavad teenused on hoolikalt loodud, et pakkuda Teile kõige meeldivamat sõidukogemust.

image

Leia lähim teenindus.

Vaadake Volkswageni ametlike esinduste kaarti Eestis ja leidke endale lähim, et parimad Volkswageni spetsialistid saaksid Teie auto eest hoolitseda.

image

Eripakkumised.

Teenused, varuosad ja lisavarustus parema hinnaga. Meil on Teile suurepärased pakkumised, et saaksite oma Volkswageni eest hästi hoolitseda ja samal ajal raha säästa.

image

Autoabi.

Me aitame Teil oma sõitu jätkata.

Kui rehv läheb tühjaks, bensiin saab otsa või aku tühjeneb, ärge muretsege. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta Teid teele. Me tuleme Teile appi. Väikesed parandused teostame kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime Teie auto tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ja kindlustame, et saaksite oma teekonda jätkata.

Miks on Volkswageni ametlik teenindus parim valik?

Kui usaldate oma Volkswageni hooldamise meile, pikendate selle eluiga, parandate efektiivsust ja pikemas perspektiivis säästate raha. Regulaarne hooldus, mida teostavad Volkswageni kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, on üks võtmefaktoreid ootamatute remontide ja lisakulude vältimisel.

image

Tehniline hooldus.

Teie Volkswageni eest hoolitsemine.

Regulaarsel hooldusel on üks eesmärk - et Teie auto töötaks usaldusväärselt ja veatult. Kui hooldusvälpadest või juhistest korralikult kinni ei peeta, võib see põhjustada hulgaliselt tehnilisi probleeme, nagu näiteks:

  • Probleemid pidurdamisel, mis mõjutab otseselt turvalisust,
  • Suurenenud kütusekulu,
  • Garantiitingimustele mittevastamine, mille tulemusena võib Teie auto kaotada tehasegarantii ja mobiilsusgarantii,
  • Ja lõppude lõpuks võivad väikesed rikked kasvada palju suuremaks nii aja- kui rahakulu mõttes.
image

Kere- ja värvitööd.

Teie turvalisuse ja meelerahu jaoks.

Kõige olulisem aspekt autokere paranduste juures on kahjustatud osa turvalisus pärast remonditööde lõpetamist. Ametlikus teeninduses parandatakse kõik vigastused vastavalt Volkswageni standarditele, kasutades vaid spetsiaalseid Volkswageni tööriistu ja tehnoloogiaid. Nii kasutatavad materjalid kui tehnoloogiad kindlustavad tehasetöö väärilise kvaliteedi ja säilitavad kõik turvalisusnäitajad. Kõik see on Teie turvalisuse huvides. Et Teie Volkswagen oleks ikka Volkswagen.

image

Garantii.

Olge kindel, et olete teinud õige valiku.

Me soovime, et Teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua. Seetõttu antakse Teie autole laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb Teid ootamatute kulude ja remondi eest vähemalt kolm aastat või kuni 100 000 km. Täiendavalt pakume garantiiperioodi pikendamist kuni viie aastani.

image

Varuosad.

Kvaliteet. Efektiivsus. Usaldusväärsus.

Meie teame kõige paremini, mida Teie Volkswagen vajab. Seega kasutame tehnilise hoolduse ja remondi juures alati Volkswageni originaalvaruosi®. Need on täpselt samad varuosad nagu need, millest on Teie auto ehitatud. Need pole mitte ainult täiuslikult sobivad, vaid pakuvad ka pärast tuhandeid läbitud kilomeetreid parimat efektiivsust ja usaldusväärsust.

image

Lisavarustus.

Andke oma Volkswagenile isikupära.

Teie Volkswagen on midagi enamat kui kõigest auto. Mõnikord on see Teie kontor, mõnikord lemmiklooma transpordivahend, ja mõnikord koht, kus algab Teie perepuhkus. Alates lihtsatest riiete transportimise lahendustest kuni innovatiivsete tehnoloogiateni– meie loodud lisavarustus aitab Teie elu palju kergemaks muuta.

image

Tasuta asendusauto kolmeks päevaks.

Kui ostate uue Volkswageni.

Kas olete järgmiseks sammuks valmis?