Suvine hooldus
Säästke kuni 30%

Sel aastal hellitab suvi meid kõiki! 

Hellitage ka oma Volkswagenit suviste eripakkumistega suviseks autohoolduseks! Pakume veelgi kuumemaid pakkumisi, kui teie Volkswagen on vähemalt 5 aastat vana.

Avastage siit alt meie laia pakkumistevalikut  ja nautige suve täiel rinnal.

Volkswagen 5+ teenindus.

Säästke kuni 30%.

Teenindus üle 5 aasta vanustele autodele, mis sisaldab Volkswageni originaalvaruosi ja paigaldust. 

Garantii

Lubame, et teie Volkswagen saab parima hoolduse. Just sellepärast annamegi teenindustöödel Volkswageni originaalvaruosadele 2-aastase garantii.

Hoolduse aeg on käes?

Sõltuvalt teie sõiduki varustusest ja kasutustingimustest võib teie sõiduki hooldus toimuda muutliku või fikseeritud ajakava järgi. Olgu teie sõidukiks up!, Polo, Golf, Passat, Tiguan või mõni muu Volkswagen – kõiki teie sõiduki ohutusele olulisi aspekte kontrollivad ja parandavad töökoja professionaalid. Sõiduki diagnostika tuvastab kõik vead sõiduki elektroonikas. Internetist saate uurida oma sõiduki hoolduste vahemike ja nende ulatuse kohta.

Ning transportimine? Pole probleemi!

Originaalsete Volkswageni jalgrattakandurite ja -hoidikutega saab rattaid turvaliselt ja mugavalt igale poole viia. Nii uus – ja juba nii paljude lemmik.

Kvaliteetne jalgrattahoidik kahe jalgratta või elektrijalgratta transportimiseks avaldab muljet oma nutika kergekaalulise disaini ja uuendusliku kinnitusmehhanismiga.

Hind KM-ga: 846 €