Kevadhooldus

Valmistuge päikselisteks päevadeks

Valmistuge päikselisteks päevadeks

Talv on möödas. Valmistage enda Volkswagen ette päikselisteks päevadeks – originaaltarvikud ja mitmesugused nutikad lisad muudavad teie auto veelgi stiilsemaks ja ägedamaks.

Katuseboks

Lähete telkima või pikemale reisile – Volkswageni originaal katuseboksiga olete valmis kõigeks, mis teid ees oodata võib.

Maht: 340 l
Kandevõime: 75 kg

Erihind: 711 €
Tavahind: 834 €

Originaal rattahoidja

Kui teil on vaja jalgrattaid transportida, siis ärge hakake ise leiutama. Rattahoidjat on lihtne paigaldada auto haakekonksule, rattad püsivad kindlalt paigal ja on ka kaitstud varguse eest.

Erihind: 221 €
Tavahind: 260 €

ID. Reisilaadija

Kas soovite olla kindel, et teil oleks igal hetkel võimalik enda autot laadida? ID. Reisilaadija on laadimisseade, mis töötab nagu mobiilne seinalaadija – saate laadida  sama võimsusega kui seinalaadijaga.

Kui ühendate toiteallika ID-reisilaadijaga tunneb see ära  parameetrid,  kohandab end teie sõidukis seatud maksimaalsele laadimisvõimsusele ja elektrivõrgus saadaolevale võimsusele.
ID. Reisilaadija sobib mitmete erinevate toitepistikutega. Spetsiaalne seinale kinnitatav komplekt tagab püsiva ja kindla laadimisvõimaluse ka teie garaažis või varjualuses.
 
Erihind: 820 €
Tavahind: 1017 €

Volkswageni bränditoodete eripakkumine

Volkswageni bränditoodete eripakkumine