Suvine hooldus 
Säästke kuni 40% 

Piduriklotsidest mootorini. Sõit parima enesetundega. Et teie puhkus oleks muretu ja remondivaba. 

Õues läheb aina soojemaks ning see tähendab, et suvi on peaaegu käes. Meie nõuanne on lihtne - on aeg vahetada oma autorehvid suvehooajaks sobivateks. 

Öeldakse, et talverehvidel on suurepärane haare, mis sobib igaks aastaajaks, kuid tegelikult väheneb soojade ilmadega talverehvide pidurdustõhusus märgatavalt ning nende haardumine teepinnaga on oluliselt halvem kui suverehvidel. 

Lisaks kuluvad soojade ilmadega rehvid kiiremini ning neid edasi kasutades võivad need järgmiseks talveks olla täiesti kasutud.  

Vahet pole, kas vajate uusi rehve või tahate lihtsalt küsida nõu oma rehvide kohta -  meie spetsialistid on alati valmis abistama asjakohaste ja kasulike nõuannetega. 

Volkswageni asjatundlikkus kahel rattal!

Ilma paranedes jätavad paljud hea meelega oma auto maha ning sõidavad hoopis jalgrattaga. Volkswageni jalgratas on hea valik, kuna oleme kõige liikuva eksperdid.

Värvus: Valge
Raami kõrgus: 30cm
Raami materjal: Alumiinium

Hind KM-ga: 444 €

Ning transportimine? Pole probleemi!

Originaalsete Volkswageni jalgrattakandurite ja -hoidikutega saab rattaid turvaliselt ja mugavalt igale poole viia. Nii uus – ja juba nii paljude lemmik.

Kvaliteetne jalgrattahoidik kahe jalgratta või elektrijalgratta transportimiseks avaldab muljet oma nutika kergekaalulise disaini ja uuendusliku kinnitusmehhanismiga.

Hind KM-ga: 890 €

Hind KM-ga: 22 €