Volkswagen Service Cam.

Äärmiselt paindlik. Äärmiselt mugav.

Rohkem aega kõigeks muuks. Kui teie Volkswagen on teeninduses, edastatakse teile Service Cami kaudu info sõiduki seisukorra kohta. Teile saadetakse e-kirja või tekstisõnumi teel video, kus on näha, milliseid töid on vaja teostada: töökotta helistada pole vaja, ning vajalikud tööd saate kinnitada või neist keelduda vaid mõne klõpsuga.

A hand pushes the button of Volkswagen Emergency Service to transmit emergency-relevant information

Teie eelised.

  • Aega säästev.
    Enam ei pea te sõiduki hoolduse ajal töökojas kohapeal viibima ning enam pole vaja telefoni teel ühendust võtta – selle asemel võite olla kus tahes ning otsustada digitaalselt, milliseid töid ette võetakse.
  • Läbipaistev.
    Videod pakuvad tasuta ülevaadet sõiduki hetkeseisukorrast ja remondisoovitustest ning ka kaasnevatest kuludest.
  • Suurem ohutus.
    Kui mõni teie Volkswageni osa vaja vahetamist, teavitatakse teid koheselt ning sarnaselt saate kohe vajalikud tööd heaks kiita.
Man walks to his VW e-Golf with LongLife Mobility Guarantee

Sõltumata asukohast. Sõltumata kellaajast.

Ülevaade teie sõiduki seisukorrast video teel: muudab teie päeva stressivabamaks.

Puhtalt eluline.

„Kahe väikese lapsega on elu paras keeristorm,“ naerab Caroline. „Oled pidevalt liikumises. Kooli ja tagasi, lasteaeda ja tagasi. Poodi, jalgpallitrenni, arsti juurde ja tööle. Sellist asja nagu puhkeaeg ei ole olemas. Elame linnast üsna kaugel, mis tähendab, et sõltume täiesti oma autost. See on osa perekonnast,“ muigab Caroline.