Multivan tarvikud

Lisage oma Multivanile veidi erilisust.

Spetsiifilistest tarvikutest kuni üldiste lahenduste ja atraktiivsete elustiilitoodeteni. Nendega märgatakse teid kindlasti!

Kaitse
Porisirmid, esimesed

Volkswageni originaalsed ilmastikukindlad põrandamatid kaitsevad teie auto salongi mustuse ja niiskuse eest. Need on loodud täiuslikult sobivaks, neid on lihtne puhastada ning neil on mittelibisev alumine külg. Visuaalselt püüab pilku mattidele paigutatud mudelinimi. Põrandamatid on lisaks 100 protsenti taaskasutatavad, väga tugevad ja vastupidavad. Tänu kasutatud materjalile on originaalsed ilmastikukindlad põrandamatid märkimisväärselt kergemad ja lõhnavad vähem kui tavapärased kummist põrandamatid.

Igas komplektis on kaks esimest matti.

€ 52

Täpselt sobituv ja läbipaistev kaitsekate hoiab pagasi peale- ja mahatõstmisel laadimisläve kindlalt kriimustuste eest. Paigaldamine on kiire ja kerge.

Ei sobi: autodele, millel on taga värvimata kaitseraud

€ 66

Transport
Volkswageni tagaluugile mõeldud jalgrattahoidja säästab ruumi ja sobib suurepäraselt autoga kokku. See tarnitakse täielikult kokkupanduna ning see võimaldab ruumi säästes transportida auto taga kuni nelja jalgratast. Nutikas disain tähendab, et tagaluuki saab ka siis kergelt avada, kui jalgrattahoidja on auto küljes (ilma jalgratasteta): Jalgrattaid saab tänu alumiiniumraami küljes liigutatavatele jalgrattakinnitustele ükshaaval sättida nii, et nad kokku ei puutuks. Jalgrataste mugava ja turvalise kinnitamise tagavad uuenduslikud eemaldatavad jalgrattaraamihoidjad, mida saab ka lukustada. Jalgrataste rattaid hoiavad paigal mugavad kiirkinnitused. Tagaluugile paigaldatava hoidja kandevõime on 60 kg. Ainult koos tagaluugiga

Ei sobi, kui sõidukil on: 
- tagaluugi/katusespoiler;
- elektriliselt avanev tagaluuk;
- dekoratiivkleebised;
- kõrge katus

€ 832

Volkswageni originaalsed katuseraamid on ideaalseks alussüsteemiks kõikidele katusele kinnitatavatele esemetele. Volkswagen City Crash Plus rangete nõuete järgi testitud katuseraamidel on aerodünaamiliselt kujustatud alumiiniumprofiil, millele saab kinnitada surfilaua-, jalgratta-, suuskade- ja lumelauahoidjaid või praktilisi katusebokse. Katuseraamid on täpselt auto järgi tehtud ja täielikult komplekteeritud. Katuseraame saab auto katusele turvaliselt ja täpselt kinnitada tööriistu kasutamata. See kergelt paigaldatav aeroprofiil oma struktureeritud pinnaga minimeerib tuulemüra. Katuseraame saab lukustada ja seeläbi varguse eest kaitsta. Tarnitakse koos momentvõtmega.

€ 404

Mugavus