A VW service employee hands a customer the key to her VW ID.3

ID.3 tarkvarauuendus

Saage kasu ID.3 uuendustest

Saage kasu ID.3 uuendustest

Nüüd saadaval: uuendus teie ID.3-le! Palun külastage meid, et saaksime uuendada teie sõiduki tarkvara. Siit leiate nii lisateabe kui ka asjakohased järgmised sammud.

Teie järgmised sammud

Kas edasimüüja on teiega juba ühendust võtnud? Suurepärane. Kui te pole juba üksikasju telefoni teel kokku leppinud, leiate oma järgmised sammud siit.

  1. Leppige oma Volkswageni partneriga kohtumine kokku. Seda saate teha lihtsasti, kasutades meie veebipõhist kontaktvormi, mis on loodud teie tarkvarauuenduse jaoks õige kontaktisiku leidmiseks. Valige oma eelistatud edasimüüjaOpens an external link ning esitage sellele kõik päringud, näiteks asendusauto ja saadaolevate aegade kohta.
     
  2. Tooge oma ID.3 kokkulepitud ajaks oma Volkswageni partneri juurde. Kui valisite asendusauto, antakse see teile otse üle.
     
  3. Teie Volkswageni partner võtab teiega kokkulepitud suhtlusmeetodil ühendust kohe, kui tarkvarauuendus on lõpetatud ning teie sõiduk on korjeks valmis. Seejärel tagastate te oma asendusauto ning teie uuendatud ID.3 antakse teile üle.
A customer hands over her ID.3 to the VW service employee
Milles uuendus seisneb?

Lisaks täiendavatele funktsioonidele, nagu App-Connect ning liitreaalsusega esiklaasinäidiku Head-up Display kaugele ulatus, sisaldab see suur tarkvarauuendus teie sõidukile veel mitmeid erinevaid värskendusi. Vahelduvvooluga laadimine (aegjuhtimisega) ja Connected ACC on vaid mõned neist. Volkswageni juhid on esikohal ning seda olete ka teie. Seega sisaldab uuendus ka täiendavaid elemente ja funktsioone, mis põhinevad ID.3 juhtide tagasisidel.

Liitreaalsusega esiklaasinäidiku Head-up Display kauge ulatus

Nüüd saadaval teie paigaldatud liitreaalsusega esiklaasinäidikul Head-up Display: projitseerige otse oma vaatevälja kasulikku teavet, näiteks teavet järgmise pöörde kohta. See tagab teile selge vaate ka pikalt ette ning rahuliku reisi.

A visualisation from the id 3 far range of the Augmented Reality Head-up Display
A VW service employee sits in an id3 and carries out the software update
Uuenduse lisahüved

Lisaks saate kasu paljust muustki: saadaval on lai valik töövõimeparandusi ja täiendavad tarkvaravärskendused. Võtke oma Volkswageni partneriga kohe ühendust ja leppige teeninduse aeg kokku.

A woman sits in her VW ID.3 and connects her smartphone to her car via App Connect
Küsimuste ja vastuste ülevaade

Kas teil on veel küsimusi?

Teiega on juba tarkvarauuenduse asjus ühendust võetud või teil on veel küsimusi?