A blue VW car with Volkswagen Accessories products is driving on the road – Volkswagen Exterior

Teie Volkswagen uues säras: Volkswageni kaitse- ja hooldusvahendid

Teie Volkswagen uues säras: Volkswageni kaitse- ja hooldusvahendid

Hooldage oma autot soovitatavalt Volkswagen Zubehöri toodetega. Need pakuvad peale optimaalse hoolduse ka suurt kaitsefaktorit.

Teie märkamatu kaitse

Sel ajal kui teie keskendute oma Volkswagenis sõidule, kaitsevad meie tooted teid tagasihoidlikult ja tõhusalt segavate mõjude, nt üleskeerleva mustuse eest.

VW tyre bags – Volkswagen Accessories Exterior

Rehvikotid

Niiske keldriõhk ja vale hoiustamine muudavad rehvid poorseks ning rabedaks. Kaitske rehve, et vältida erinevaid kahjustusi. Neljaosaline Volkswageni originaalne rehvikottide komplekt sobib selleks hästi. Tänu praktilisele tähistusele välisküljel teate kohe, kuhu peate konkreetse ratta paigaldama.

Leidke Volkswageni partnerAva väline link

Talvised hooldusvahendid

Külmal aastaajal peab teie Volkswagen taluma päris erilist koormust. Selleks et te hoolimata lumest ja jääst jõuaks pingedeta ja ohutult sihtkohta, on olemas spetsiaalsed talvised hooldustooted.

Detailed view of a cleaned interior and purified exterior mirror of a VW car – thanks to the Volkswagen “Spring” care set

Auto kevadpuhastus

Talvel on mõndagi pakkuda. Lumi, jää ja lörts ei tee tüli mitte üksnes inimestele. Ka teie auto seisab talvel silmitsi eriliste katsumustega. Seepärast vajab see eelkõige kevadel erilist hooldust, et puistesool, mustus ja lahtine killustik kiiresti eemaldada.

Detailed view of the VW emblem and the bonnet, which is polished with Volkswagen wax polish

Šampoon ja poleerimisvahend

Sära, puhtus ja säästev kaitse! Lubage oma Volkswagenile lisaportsjon heaolu spetsiaalselt selle sõiduki jaoks välja töötatud hooldusvahenditega ettevõttelt Volkswagen Zubehör. Selleks et teie sõiduk mitte ainult ei säraks, vaid te tunneks sellest ka pikka aega rõõmu.