2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Up!

Uus up! Nautige igat hetke.

Kõigest 3,6 m pikkune uus up! on oma lihvitud detailidega vägagi veenev. Tänu mitmesugustele uutele valikuvõimalustele saate lasta kujundada sõiduki täpselt teie maitse järgi. Lisaks sellele on uues up!-is lahendalt isteruumi neljale inimesele.

Varustus ja disain.

Volkswageneid iseloomustab tippkvaliteediga varustus ja selgepiiriline disain. Samas pakume mitmesuguseid valikulisi lahendusi, tänu millele saate kujundada teie vajadustele ja maitsele vastava up!. See, kui palju valikuvõimalusi teil tegelikult on, võib teid üllatada.

Infolust.

Võib-olla peate tegema sõidu ajal telefonikõne, vajate ajakohast liiklusteavet, tahate kasutada sihtkoha leidmiseks navigatsioonisüsteemi või soovite lihtsalt nautida oma lemmikmuusikat – teie up! pakub mitmesuguseid võimalusi moodsate tehnoloogiliste lahenduste hõlpsaks ja mugavaks kasutamiseks.

Juhiabi.

Teie up! on intelligentsed juhiabisüsteemid, mis teevad sõidu mugavamaks ning aitavad teil paremini toime tulla kriitilistes situatsioonides või neid isegi ära hoida. Olgugi et selle tehnoloogia kasutus jääb teile enamasti märkamatuks – teadmine, et see on olemas, annab hea tunde.

Tõhusus.

Teie up! moodne mootoritehnoloogia kindlustab säästlikkuse, suure pöördemomendi ja võimsuse. Kui teile meeldib sõita, liigute autoga palju ja soovite hoida kütusekulud kontrolli all, siis on see masin teie jaoks just see õige.

Mugavus.

Tundke end oma up! mugavalt. Selle rikkalik põhivarustus, käepärased ja hõlpsasti kasutatavad juhtseadmed ning mitmesugune mugav lisavarustus kindlustavad teile mõnusa pingevaba sõidu.

Hinnad.

Vaadake Up! hindu.

Up!

image

E10 biolisandiga kütus.

E10 kütust on lubatud kasutada kõikidel Volkswagen bensiinimootoriga sõidukitel.

Mis edasi?