2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25

Up!

Uus up! Nautige igat hetke.

Kõigest 3,6 m pikkune uus up! on oma lihvitud detailidega vägagi veenev. Tänu mitmesugustele uutele valikuvõimalustele saate lasta kujundada sõiduki täpselt teie maitse järgi. Lisaks sellele on uues up!-is lahendalt isteruumi neljale inimesele.

Alates

Alates

Varustus ja disain.

Volkswageneid iseloomustab tippkvaliteediga varustus ja selgepiiriline disain. Samas pakume mitmesuguseid valikulisi lahendusi, tänu millele saate kujundada teie vajadustele ja maitsele vastava up!. See, kui palju valikuvõimalusi teil tegelikult on, võib teid üllatada.

Infolust.

Võib-olla peate tegema sõidu ajal telefonikõne, vajate ajakohast liiklusteavet, tahate kasutada sihtkoha leidmiseks navigatsioonisüsteemi või soovite lihtsalt nautida oma lemmikmuusikat – teie up! pakub mitmesuguseid võimalusi moodsate tehnoloogiliste lahenduste hõlpsaks ja mugavaks kasutamiseks.

Juhiabi.

Teie up! on intelligentsed juhiabisüsteemid, mis teevad sõidu mugavamaks ning aitavad teil paremini toime tulla kriitilistes situatsioonides või neid isegi ära hoida. Olgugi et selle tehnoloogia kasutus jääb teile enamasti märkamatuks – teadmine, et see on olemas, annab hea tunde.

Tõhusus.

Teie up! moodne mootoritehnoloogia kindlustab säästlikkuse, suure pöördemomendi ja võimsuse. Kui teile meeldib sõita, liigute autoga palju ja soovite hoida kütusekulud kontrolli all, siis on see masin teie jaoks just see õige.

Mugavus.

Tundke end oma up! mugavalt. Selle rikkalik põhivarustus, käepärased ja hõlpsasti kasutatavad juhtseadmed ning mitmesugune mugav lisavarustus kindlustavad teile mõnusa pingevaba sõidu.

Viimistlus.

 • take up!

  Alates 9 805 EUR

  Olemas kõik see, mida vajate – proovige take up!-i ja selle standardvarustust.

  Lae hinnakiri
 • load up!

  Alates 10 378 EUR

  Ära tunne hirmu raskete ülesannete eest - mudel load up! mahutab tänu märkimisväärsele mahule peaaegu kõik, mida Te transportida soovite.

  Lae hinnakiri
 • high up!

  Alates 11 993 EUR

  Lubage endale luksust – high up!-i taustvalgustus ning raadiosüsteem Composition muudavad olemise mõnusaks.

  Lae hinnakiri

Mis edasi?