2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Transporter

Transporter

Pealkiri: Kõikide karmide tööde jaoks, veenvalt iga päev.

Transporter Kasten on pidanud ajaproovile vastu üle 65 aasta vältel. Seepärast ei tehta veoseruumi otstarbekuse ja mitmekülgsuse osas kompromisse. Silmapaistev teostuskvaliteet on tõhususe aluseks. Samuti tagab see, et kaubik saab hakkama talle esitatud väljakutsetega. Kaks teljevahet ja kolm katuseteisendit pakuvad kuni 9,3 m³ mahuga veoseruumi ja kuni 1,4 t kandevõimet. Transporter Kombi viib teie äri teele – kogu päevatöö jääb teha Transporter Kombile. See pakub piisavalt ruumi kuni üheksale inimesele ja rohkele veosele, tõestades nii oma väärtust ööpäevaringselt. Vastupidav polster on loodud just sagedasi sisenemisi-väljumisi silmas pidades. Sõitjateruumi heli summutavat kummist põrandakatet on lihtne pesta. Lisaks muudab teise istmerea Easy Entry -toiming lihtsaks sõidukisse pääsu ja sellest väljumise eriti tagaistmel sõitjate jaoks.

Suurim paindlikkus.

Oma kõrgekvaliteedilise salongi ja rohkelt mahuka veoseruumiga pakub Transporter Kasten suurepärast otstarbekust ja mitmekülgsust. Mitmekesine lisade valik vastab ka teie konkreetsetele nõuetele. Transporter Kombi kohaneb täiuslikult iga tööga: 2 teljevahet, 3 katuseteisendit ja 17 istmekomplekti saab kombineerida 89 viisil. Arvukad lisaseadmete valikud võimaldavad seadistada Kombi täpselt teie erinõuetele vastavaks.

Täiustatud mootoritehnoloogia.

Viimase põlvkonna Transporter Kasteni mootorid vastavad Euro 6 heitkoguste standardile ja tagavad veenvalt väikese kütusekulu. Murrangulised tehnoloogiad pakuvad täiendavat kütuse kokkuhoidu.

Eripakkumine.

Viimistlus.

Mis edasi?