2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Touran.

Touran. Pere nõuab tublisti tööd. Nautige seda.

Touran pakub muljetavaldavat paindlikkust, rikkalikult ruumi ja suurepäraseid vaateid. Selline hämmastav paindlikkus ei piirdu aga ainult salongi kontseptsiooniga. Tehnilisest seisukohast pakub auto veel mitmeid intelligentseid juhiabisüsteeme ja ohutusfunktsioone. Tänu sellele on Touran kogu perele väga mugav ja ka väga ohutu.

Varustus ja disain.

Volkswageneid iseloomustab tippkvaliteediga varustus ja selgepiiriline disain. Samas pakume mitmesuguseid valikulisi lahendusi, tänu millele saate kujundada teie vajadustele ja maitsele vastava Touran. See, kui palju valikuvõimalusi teil tegelikult on, võib teid üllatada.

Juhiabi.

Teie Touran on intelligentsed juhiabisüsteemid, mis teevad sõidu mugavamaks ning aitavad teil paremini toime tulla kriitilistes situatsioonides või neid isegi ära hoida. Olgugi et selle tehnoloogia kasutus jääb teile enamasti märkamatuks – teadmine, et see on olemas, annab hea tunde.

Mugavus.

Tundke end oma Touran mugavalt. Selle rikkalik põhivarustus, käepärased ja hõlpsasti kasutatavad juhtseadmed ning mitmesugune mugav lisavarustus kindlustavad teile mõnusa pingevaba sõidu.

Viimistlus.

Touran.

image

E10 biolisandiga kütus.

E10 kütust on lubatud kasutada kõikidel Volkswagen bensiinimootoriga sõidukitel.

Mis edasi?