2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25

Touareg

Valmis igaks katsumuseks. Touareg.

Touareg on valmis. Valmis kõigeks, mida kohtab oma teel, ja veel palju enamakski. Ta leiab üles ammu unustatud rajad ja rühib sihikindlalt edasi seal, kus kõik teised on juba alla andnud.

Alates

Alates

Varustus ja disain.

Volkswageneid iseloomustab tippkvaliteediga varustus ja selgepiiriline disain. Samas pakume mitmesuguseid valikulisi lahendusi, tänu millele saate kujundada teie vajadustele ja maitsele vastava Touareg. See, kui palju valikuvõimalusi teil tegelikult on, võib teid üllatada.

Infolust.

Võib-olla peate tegema sõidu ajal telefonikõne, vajate ajakohast liiklusteavet, tahate kasutada sihtkoha leidmiseks navigatsioonisüsteemi või soovite lihtsalt nautida oma lemmikmuusikat – teie Touareg pakub mitmesuguseid võimalusi moodsate tehnoloogiliste lahenduste hõlpsaks ja mugavaks kasutamiseks.

Juhiabi.

Teie Touareg on intelligentsed juhiabisüsteemid, mis teevad sõidu mugavamaks ning aitavad teil paremini toime tulla kriitilistes situatsioonides või neid isegi ära hoida. Olgugi et selle tehnoloogia kasutus jääb teile enamasti märkamatuks – teadmine, et see on olemas, annab hea tunde.

Tõhusus.

Teie Touareg moodne mootoritehnoloogia kindlustab säästlikkuse, suure pöördemomendi ja võimsuse. Kui teile meeldib sõita, liigute autoga palju ja soovite hoida kütusekulud kontrolli all, siis on see masin teie jaoks just see õige.

Mugavus.

Tundke end oma Touareg mugavalt. Selle rikkalik põhivarustus, käepärased ja hõlpsasti kasutatavad juhtseadmed ning mitmesugune mugav lisavarustus kindlustavad teile mõnusa pingevaba sõidu.

Viimistlus.

 • V6 TDI BlueMotion Technology

  Alates 52 427 eurost

  Tõhus ja mugav: Touareg V6 TDI avaldab muljet oma väikese kütusekulu ja rikkalike võimalustega.

  Lae hinnakiri
 • V6 TDI BlueMotion Technology "Terrain Tech"

  Alates 56 478 eurost

  Maastikuoskused ja luksusklassi mugavus: Touareg V6 TDI BlueMotion Technology „Terrain Techi“ hõrk aroom.

  Lae hinnakiri

Mis edasi?