2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Tiguan Allspace.

Uus Tiguan Allspace. Rohkem ruumi seiklusteks.

Tunnete end oma uues Tiguan Allspace’is koduselt paljudes erinevates maailmades – alates mäekurudest kuni rannikuteedeni. Enesekindel, rabav, ja alati stiilne.

Disain.

Mitmekülgsus näeb just nii hea välja: uue Tiguan Allspace'i disain kasutab kavalalt ära oma tugevusi, tuginedes alati oma stiilile ja suurepärasele kvaliteedile.

 • Välisdisain

  Pilkupüüdev ja jõuline olek.

  Paneb teid enamat soovima: avastage kompaktsete linnamaasturite uus mõõde ja olge valmis muljeks, mida avaldavad selle võimas valgussignatuur ja tippkvaliteediga disainielemendid.

  Rohkem
 • Sisedisain

  Nii palju ruumi, kus end koduselt tunda!

  Teie uus lemmikkoht? Oma selge disainikeelega loob uue Tiguan Allspace'i sisemus teile kohe ukse avamisel tajutava mõnusa õhkkonna.

  Rohkem
 • Nihutatav ja kallutatav meeleoluvalgustusega panoraamkatus

  Rohkem vabadust. Igas suunas.

  Lisavarustusse kuuluv suur nihutatav ja kallutatav panoraamkatus loob nauditava valgusruumi, võimaldades teil ja teie kaasreisijatel jälgida pilvede möödumist. Klaaskatuse eesmist sektsiooni on võimalik elektriliselt avada, tõsta ja langetada. Ning kui tähed või suurlinna tuled ei ole teie jaoks veel piisavalt eredad, on teil võimalik suunata auto sisemusse nauditavat mahedat valgust.

  Rohkem
 • LED-lähituled ja tagatuled

  Loovad parema nähtavuse ja välisilme.

  Uuenduslik disain teeb Tiguan Allspace'ist eksimatu elaja – muuhulgas väljendavad seda selgelt lisavarustuses olevate LED-lähitulede ja kõikide mudelite tagatulede lööv disain. Tänu lisavarustuses olevale valgustuspaketile Dynamic Light Assist märkavad ka vastassuunas liiklejad tema atraktiivset välimust – isegi kaugtuledega sõites.

  Rohkem
 • Veljed

  Disain, mis paistab välja. Ja liigutab teid.

  Tiguan Allspace pakub rikkalikult erilisi kujunduselemente. Neli neist on selle veljed. Need sobituvad ideaalselt Tiguan Allspace'i disainiga ja annavad sellele täiendavalt iseloomu – tulemuseks on segu sportlikust dünaamikast ja stiilsest elegantsist.

  Rohkem
 • Maastikupakett

  Näljane seikluste järele.

  Soovite mudas möllata? Te näete koos lisavarustusse kuuluva maastikupaketiga sama hea välja ka väljaspool teid.

  Rohkem

Ühenduvus.

Olenemata, kas teil on vaja sõites pidada telefonikõnet, näha hetkeinfot liiklussituatsiooni kohta, jõuda navigatsioonisüsteemi abiga oma sihtpunkti või lihtsalt kuulata oma muusikat – teie Tiguan Allspace pakub erinevaid võimalusi, kasutades moodsamaid tehnoloogiaid lihtsal ja murevabal viisil.

 • Car-Net Security & Service

  Teab, mida on vaja teha. Peaaegu igas olukorras.

  Lisavarustusse kuuluvad Car-Neti Security & Service teenused annavad juurdepääsu teie autoga seotud olulisele infole. Hädaabikõne teenus loob automaatselt ühenduse Volkswageni hädaabikõnekeskusega. Tänu kokkupõrkeanduritele edastatakse sinna automaatselt teie asukoht ja sõidukiga seotud andmed ning teavitatakse päästeteenistust. Ja kui olete õnnetuse pealtnägija, on teil võimalik sellest käsitsi kolme nupuga mooduli abil teatada.

  Rohkem
 • Car-Net Guide & Inform

  Sõidate internetiühenduseta? Mitte kunagi enam.

  Internet on kasulik nii paljudes valdkondades – sealhulgas teie autos. Näiteks saate jälgida värskeimaid liiklusuudiseid, mis võimaldab teil planeerida või redigeerida oma reisimarsruuti. Samas on lisavarustusse kuuluvatel Car-Net Guide & Inform teenustel teile veel palju enamat pakkuda.

  Rohkem
 • Car-Net App-Connect

  Kasutage oma rakendusi ka oma Volkswagenis.

  App-Connect sisaldab endas kolme uuenduslikku tehnoloogiat, mille abil saate oma auto teabe- ja meelelahutussüsteemi puuteekraanil teie nutitelefonirakendusi kuvada: MirrorLink™, Google’i Android Auto™ ja Apple CarPlay™.

  Rohkem
 • Raadiod ja navigatsiooniseadmed

  Kas ei ole tore valida oma kaasreisijat?

  Oma Volkswagenis otsustate teie selle üle, mis toimub. Teil on võimalik valida kahe raadio vahel, mõlemal on sobilikud kõlarid, intuitiivne juhtimine ja küllaldaselt ühenduvusvõimalusi. Või valige kahe lisavarustusse kuuluva multimeediavõimekusega navigatsioonisüsteemi vahel, mis täidavad kohe kindlasti viimse kui soovi.

  Rohkem
 • App-Connect – Cam-Connect

  Avage täiesti uued vaatenurgad. Ka sisemuses.

  Juhikohal on nii palju uut avastada... ja vahetevahel ka tagaistmel. Veendumaks, et kõik on teil kontrolli all, on lisavarustusse kuuluva Car-Net App-Connect tarkvara abil võimalik sõidu ajal teie GoPro® kaamera pilti mugavalt raadio või navigatsiooniseadme ekraanil kuvada.

  Rohkem

Juhiabisüsteemid.

Nutikate tehnoloogiate ja lisavarustusse kuuluvate avariisid ennetavate juhiabisüsteemidega varustatud Tiguan Allspace toetab teid isegi kriitilistel hetkedel. Et säilitaksite rooli taga rahu ja enesekindluse.

 • Lähiümbruse jälgimissüsteem Area View

  Ettevaatav. Kõigis suundades.

  Tiheda liiklusega kesklinnas parkimiskohalt välja sõites või keerulisel maastikul manööverdades oleks ju hea näha kõike oma auto ümber – ja seda ühe pilguga? Lisavarustusse kuuluv sõiduki ümbruse jälgimissüsteem Area View muudab selle oma nelja kaamera abil võimalikuks.

  Rohkem
 • Reahoidmisabiline Lane Assist

  Otse edasi. Ikka mööda teed.

  Monotoonsed sirged teed, kitsenevad sõidurajad ja kitsad maapiirkondade teed – need kõik panevad teie keskendumisvõime pikkadel sõitudel proovile. Seetõttu aitab Lane Assist sõidurajalt väljumise hoiatus teil nende sõiduolukordadega paremini toime tulla ja riske minimeerida.

  Rohkem
 • Haagiseabi Trailer Assist

  Lihtsalt parkimiskohale. Isegi koos haagisega.

  Auto võib teilt haagisega manööverdamise ajaks juhtimise üle võtta. Lisavarustusse kuuluv
  haagiseabi Trailer Assist vähendab teie vaeva.

  Rohkem
 • Dünaamiline kaugtulede automaatlülitus Dynamic Light Assist

  Eredad momendid. Isegi pimedas.

  Kaugtuled tagavad öötingimustes parema nähtavuse otse ette. Aga nende sisse- ja väljalülitamine võib tüütu olla. Seetõttu pakub Dynamic Light Assist teile vajadusel automaatset osalist lähituledele ümberlülitamist.

  Rohkem
 • Parkimisabiline Park Assist

  Parkimise mugavus. Nupuvajutusega.

  Täiesti uus Tiguan Allspace ei vii teid mitte ainult sihtkohta, vaid viib oma töö lõpule, juhtides teid täpselt parkimiskohale. Lisavarustusse kuuluv parkimisabi funktsioon mõõdab tänavaäärseid vabu kohti neist mööda sõites. Kui süsteem leiab sobiva paralleelse või ristisuunalise parkimiskoha, võtab süsteem auto parkimiskohale manööverdamiseks juhtimise üle.

 • Liiklusummiku abi Traffic Jam Assist

  Automaatne lõdvestumine. Isegi liikluskeerises.

  Aeglaselt liikuvas liiklusvoos hoiab lisavarustusse kuuluv Traffic Jam Assist silma peal teie ümber liikuvatel sõidukitel ja hoiab sõidukit iseseisvalt reageerides oma sõidurajal. See juhib ka gaasi- ja piduripedaale. Pidevalt peatuvas ja uuesti liikumahakkavas liiklusvoos pidurdab süsteem sõidukit seismajäämiseni ja liigutab autot edasi pärast etteantud ajavahemikku. See on võimalik tänu suurepärasele kommunikatsioonile järeleproovitud ja katsetatud, lisavarustusse kuuluva pikivaheregulaatoriga püsikiirushoidja ACC ja reahoidmisabilise Lane Assist vahel. Traffic Jam Assist liiklusummiku abi võtab juhilt pinge pidevalt peatuvas ja uuesti liikumahakkavas liikluses ja seeläbi vähendab tüüpiliste liiklusummikutega seotud avariide tõenäosust.

Mugavused.

Uute maa-alade vallutamine on harva mugav. See annab veel enam põhjust, et reisimine ise võiks seda olla. Tiguan Allspace oma ruumika sisemuse ja rikkaliku hulga mugavusele orienteeritud abisüsteemidega muudab teie teekonna nii mugavaks kui võimalik.

 • Easy Open avamisfunktsiooniga pakiruum

  Lihtne avada, lihtne sulgeda.

  Pingevaba teekond algab isegi enne väljasõitu lisavarustusse kuuluva Easy Open anduritega juhitava pagasiruumi avamisega. Raske koti tõstmine pagasiruumi ilma võtit otsimata: lihtsalt väike jalaviibutus sõiduki tagaosa all on kõik, mida pakiruumiluugi avamiseks vajate.
  Ja selle sulgemine on sama lihtne: vajutage lihtsalt pakiruumi sees olevale nupule. Pagasiruumi luuk sulgub ainult siis, kui liigute koos võtmega sõiduki tagaosa juurest eemale, või 20 sekundi möödudes.

  Rohkem
 • DYNAUDIO Excite Surround

  Täiuslik heli – kogu aeg.

  Olete kunagi mõelnud, et muusika võiks teie autos kõlada paremini kui kodusest helisüsteemist? Lisavarustusse kuuluv DYNAUDIO Excite Surround helisüsteem on spetsiaalselt teie auto reisijateruumi akustika jaoks loodud ning pakub kõlapilti, mis ületab isegi kõige teravamakõrvalise audiofiili ootusi.

  Rohkem
 • ergoActive istmed

  Hoidke oma pilku ees. Mugavalt toetatud seljaga.

  Lisavarustusse kuuluv ergoActive iste, millele on omistatud "Terve selja kampaania" kvaliteedimärk, garanteerib optimaalse mugavuse ja võtab sõites pinged teie seljalt. Lisaks seljatoe ja istmepadja kõrguse reguleerimisele on sel ka elektriline nimmetugi koos elektrilise massaažifunktsiooniga.

  Rohkem
 • Digitaalne näidikuplokk Active Info Display

  Võimaldab näha täpselt seda teavet, mida soovite.

  Analoog on eilne päev! Soovi korral saate traditsioonilised näidikud asendada suure lahutusvõimega ekraaniga. Uuenduslik ja modernne näidikuplokk Active Info Display annab teile teavet palju enama kui vaid kiiruse ja kütusetaseme kohta.

  Rohkem
 • Esiklaasinäidik

  Kõik ühe pilguga. Ja sihtkoht otse silme ees.

  Alati informeeritud, kuid mitte kunagi häiritud: ainult nupuvajutus on kõik, mida läheb vaja lisavarustusse kuuluva esiklaasinäidiku (HUD) väljatoomiseks armatuurlauast ja kogu võtmeinfo (sealhulgas sõidukiirus, navigatsiooniinfo ja Liiklusmärgid) kuvamiseks juhi otseses vaateväljas.

  Rohkem

Sõiduelamus.

Kuhu iganes suundute – Tiguan Allspace'i jõulised mootorid koos lisavarustusse kuuluva 4MOTION nelikveoga viivad teid ohutult nii mäest üles kui alla. Sel moel hoiate kontrolli enda käes - ja seda igal teel. Lisavarustusse kuuluva 4MOTION Active Control nelikveo abil on teie Tiguan Allspace igasuguseks teekatteks alati valmis.

 • Sõidurežiimide valik

  Alati tipus. Vahet pole, mille peal.

  Kasutage seda lisafunktsiooni, et valida igaks ajahetkeks sobiv sõidurežiim: Normal, Eco, Sports, Comfort või Individual. Teil on nüüd võimalik seadistada mootori ja käigukasti toimimist ning teatavate juhiabisüsteemide käitumist vastavalt sõidutingimustele.

  Rohkem
 • 4MOTION nelikvedu

  Säilitage pidamine.

  Kas soovite, et märgadel ja keerulistel pinnastel säiliks väljapaistev haardumine? Lisavarustusse kuuluv pidev 4MOTION nelikvedu tagab selle teile peaaegu kõikjal.

  Rohkem
 • 4MOTION Active Control

  Koordineeritult.

  Lisavarustusse kuuluv 4MOTION Active Control pakub teile laia valiku kohandatud sõidurežiime, mis sobituvad nii maanteede kui ka lumiste nõlvadega.

  Rohkem
 • Mootorid

  Rohkem säästlikkust.

  Olenemata sellest, kas olete otsustanud bensiini- või diiselmootori kasuks, iseloomustab kõiki Tiguan Allspace'i jõuallikaid väljapaistev säästlikkus ja sobivus igapäevasõitudeks.

  Rohkem

Hinnad.

Vaadake Tiguan Allspace’i hindu.

Trendline

 • Otsasõidu eest hoiatav süsteem Front Assist koos autonoomse hädapidurdussüsteemigaa
 • Reahoidmisabiline Lane Assist
 • Valuveljed Montana 7J x 17
 • Raadio Composition Colour 16,5 cm puuteekraan
 • Jalakäijate jälgimine

Trendline

Otsasõidu eest hoiatav süsteem Front Assist koos autonoomse hädapidurdussüsteemigaa
Reahoidmisabiline Lane Assist
Valuveljed Montana 7J x 17
Raadio Composition Colour 16,5 cm puuteekraan
Jalakäijate jälgimine
Palun vali mootor ja käigukast
Sobivaid mudeleid ei leitud
Energiaklass

European Union energy label.

image

E10 biolisandiga kütus.

E10 kütust on lubatud kasutada kõikidel Volkswagen bensiinimootoriga sõidukitel.

Mis edasi?