2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42
image

Tiguan.

Sõitke peatumata. Kuhi iganes soovite.

Uue Tiguani pilkupüüdev disain annab selge pildi auto võimetest ning valikuline maastikusõidupakett lisab sellele täiendava visuaalse ja funktsionaalse kinnituse. Ning kõikjal, kuhu tee teid viib, tagavad kõrge pöördemomendiga mootorid ja valikuline 4MOTION nelikvedu maksimaalse sõidunaudingu ja parima juhitavuse.

Varustus ja disain.

Volkswageneid iseloomustab tippkvaliteediga varustus ja selgepiiriline disain. Samas pakume mitmesuguseid valikulisi lahendusi, tänu millele saate kujundada teie vajadustele ja maitsele vastava Tiguan. See, kui palju valikuvõimalusi teil tegelikult on, võib teid üllatada.

Infolust.

Võib-olla peate tegema sõidu ajal telefonikõne, vajate ajakohast liiklusteavet, tahate kasutada sihtkoha leidmiseks navigatsioonisüsteemi või soovite lihtsalt nautida oma lemmikmuusikat – teie Tiguan pakub mitmesuguseid võimalusi moodsate tehnoloogiliste lahenduste hõlpsaks ja mugavaks kasutamiseks.

Juhiabi.

Teie Tiguan on intelligentsed juhiabisüsteemid, mis teevad sõidu mugavamaks ning aitavad teil paremini toime tulla kriitilistes situatsioonides või neid isegi ära hoida. Olgugi et selle tehnoloogia kasutus jääb teile enamasti märkamatuks – teadmine, et see on olemas, annab hea tunde.

Tõhusus.

Teie Tiguan moodne mootoritehnoloogia kindlustab säästlikkuse, suure pöördemomendi ja võimsuse. Kui teile meeldib sõita, liigute autoga palju ja soovite hoida kütusekulud kontrolli all, siis on see masin teie jaoks just see õige.

Mugavus.

Tundke end oma Tiguan mugavalt. Selle rikkalik põhivarustus, käepärased ja hõlpsasti kasutatavad juhtseadmed ning mitmesugune mugav lisavarustus kindlustavad teile mõnusa pingevaba sõidu.

Eripakkumisega mudelid.

Säästa kuni 3 300 €. Kõik diiselmootorid bensiinimootorite hinnaga.Nautige diiselmootorite eeliseid - bensiinimootoritest 15-20% protsenti väiksem kütusekulu ja veidi kõrgem järelturu väärtus.

 • 2.0 l, 115 hj, Trendline

  Alates 21 816 €

 • 2.0 l, 150 hj, Trendline

  Alates 25 325 €

 • 2.0 l, 150 hj, Comfortline

  Alates 25 325 €

 • 2.0 l, 150 hj, Comfortline

  Alates 30 428 €

 • 2.0 l, 150 hj, Highline

  Alates 30 742 €

 • 2.0 l, 190 hj, Highline

  Alates 34 948 €

Eripakkumine.

Mis edasi?