2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Uus Crafter.

Uus Crafter. Uus dimensioon.

Praktilisem, ökonoomsem ja uuenduslikum kui kunagi varem. Uue Crafteri puhul on tegemist kaubikuga, mis ei sarnane ühegi teisega. Täiesti uue lahendusena pakub Crafter kliendile suunatud transpordilahendust parima hinna ja tõhususe suhtega. Uus Crafter on loodud spetsiaalselt selleks, et vastata erinevate klientide soovidele ja nõudmistele, olles oma klassi parim kaubik. Crafteri jaoks rajatud uus tootmistehas Wrześnias, Poolas on kaasaegne ja tehnilise viimase sõna tasemel. 100% Volkswageni kaubik, 100% uuenduslik.

Parimad koormustingimused ja koormuse turvalisus.

Uus Crafter avaldab muljet oma klassi parima koormatavusega, liugustega, mis avanevad kuni 1311 mm laiuselt, kaubaruumi kõrgusega kuni 2196 mm ja laadimisservaga, mille kõrgust on vähendatud 100 mm võrra. Lisavarustuses olev universaalpõrandakate ja tehasevarustuses olev siinisüsteemi valmidus muudab kaubaruumi veelgi paindlikumaks.

Oma klassi ainuke sõiduk, millel on 8-käiguline automaatkast¹ kolme erineva veoskeemi jaoks.²

Alati läheb käiku. Crafter on ainuke oma klassi sõiduk, mis pakub 8-käigulist automaatkasti, mida saab ühendada iga veoskeemiga. See võimaldab mugavat ja energiatõhusat sõidustiili isegi tihedas linnaliikluses.

Parim töökoht juhile.

Mugavus algab sealt, kus praktilisus lõpeb. Sõiduki ergoComfort-vedrustusega iste, läbimõeldud panipaigad ja mitmed lisad muudavad uue Crafteri kabiini mugavaks töökohaks juhtidele, kes teel palju aega veedavad.

Linnasõiduks ideaalne.

Tänu uuenduslikule juhiabile ja turvasüsteemidele lahendab Crafter turvaliselt ja usaldusväärselt pea-aegu iga olukorra suure liiklusega linnas.

Viimistlus.

Mis edasi?