Uus enesekindluse vorm

Uus T-Roc õhkab enesekindlust ja rõhutab oma tugevat isiksust mudeli teravdatud väliskujunduse, kvaliteedi- ja interjööridisaini uue taseme ning täiustatud tehniliste omadustega.

VW T-Roci interjöör, vaade kaassõitjaistmelt juhiistmele ja juhikohale koos multifunktsionaalse rooli ning info- ja meelelahutussüsteemiga

Jõud tuleb seestpoolt

Valge VW T-Roc R-Line sõidab dünaamiliselt üle ristmiku, vaade küljelt

Tugev iseloom uute elementidega

Joonis näitab, kuidas Travel Assist T-Rocis töötab.

Teie abivalmis reisikaaslane

Välisvarustus ja interjöör

Enesekindel pilk

Uus T-Roc avaldab oma uuenenud valguskujundusega muljet esiosast tagaosani. Iseloomulikud LED-päevasõidutuled ja moodsad tumedad tagatuled paistavad kaugelt silma. Lisavarustusena annab valgustusega radiaatorivõre silmatorkavale esiosale erilise välimuse. Veel kaks kõrghetke: taustavalgustus interjööri esiosas ja maasturi signatuuriga logo projektsioon, mis pilkupüüdva efektina valgustab esiukse avamise korral sissepääsuala. Tumepunased tagatuled annavad modernse viimistluse ja on lisavarustusena saadaval ka dünaamiliste suunatuledega, kus suunanäitajana toimib animeeritud valgusriba. 

Ühenduvus ning info- ja meelelahutussüsteem

Hoidke pilk kõige tähtsamal: teel

Põhivarustusse kuuluv digitaalne näidikupaneel võtab uues T-Rocis kogu teile olulise teabe kokku meeldiva graafika abil oma 20,3 cm (8-tollise) diagonaaliga värviekraanil. Multifunktsionaalse rooli abil saate seega sõidu ajal mugavalt juhtida näidikupaneelil erinevaid funktsioone, nagu heli, telefon või juhiabisüsteemid. Lisavarustusena saate oma T-Rocile paigaldada ka digitaalse näidikupaneeli Pro1. 10,25-tollise kõrge eraldusvõimega ekraaniga pakub see laia valikut võimalusi isikupäraseks seadistamiseks ja lisakuvadeks, näiteks navigatsioonikaardi kuvamine otse rooli taga.

1 Põhivarustuses alates mudelist T-Roc Style.

Tehnoloogia ja juhiabisüsteemid

Veel üks tipphetk: intelligentne valgustus

Olenemata sellest, kas olete liikvel päeval, öösel või halva ilmaga – alates T-Roc Style’i varustusastmest lisavarustuses olevad IQ.LIGHT LED-maatriksesituled tagavad parema nähtavuse. Dünaamiline kaugtuleregulaator Dynamic Light Assist aitab prognoosivalt valgustada kurvilisi teid ja tagab, et vastutulevat liiklust ei pimestata isegi aktiveeritud kaugtulede korral1 – kõrgtehnoloogilise valgustussüsteemi individuaalsed LED-segmendid garanteerivad parema valgusjaotuse, lülitades neid sõiduolukorrast sõltuvalt eraldi sisse ja välja. See suurendab nii teie enda kui ka teiste liiklejate ohutust.

1 Süsteemi võimaluste ulatuses.

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.1

1 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.