2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Uus Polo.

Tõelistele seiklejatele.

Oma uue sportliku ja lööva ilme ning digitaalse näidikuplokiga on uus Polo enesekindlam kui kunagi varem. Terve valik kujunduspakette avab laialdased võimalused sõiduki kohandamiseks vastavalt oma vajadustele. Polo sisemust on samuti uuendatud: see sisaldab nüüd muuseas hoiulaegast mobiiltelefoni induktiivse laadimise võimalusega ning uusi info-meelelahutussüsteeme kuni 20,3 cm (8-tollise) diagonaaliga ekraanidega. Tehnilised kõrgpunktid hõlmavad endas muuhulgas mitmeid abisüsteeme nagu Front Assist koos jalakäijate jälgimise funktsiooniga, lisavarustusse kuuluvat pimenurgaandurit ja parkimisabisüsteemi Park Assist.

Disain ja varustus.

Uus Polo: oma elegantsete joonte ja selge stiilikeelega väljendab see ideaalset tasakaalu disaini ja funktsionaalsuse vahel. See auto kogub omale fänne oma mugavuse, ohutuse ja kaasaegse varustusega. Lühidalt: te armastate uue Pologa sõitmist.

 • Välimus

  Väljenduv eneseteadlikkus.

  Uus Polo loob unustamatu ja sportliku mulje. Pika kapotiga esiosa näeb välja dünaamilisem ja tänu horisontaalpindadele ka laiem. Selle sportlik ilme, kompaktsed mõõtmed ja lühikesed ülendid lubavad maksimaalset sõidunaudingut.

  Rohkem
 • Sisemus

  Rohkem ruumi teie mugavuse jaoks.

  Uue Polo sisemuse esiletõstu väärivad elemendid on meeleoluvalgustus, istmed koos lisavarustuses oleva nimmetoega ja uued dekoratiivelemendid. Polo on ka kasvanud – see tähendab nii juhile kui kaasreisijatele rohkem pea- ja jalaruumi.

  Rohkem
 • Tuled

  Olete selliseks valguse hulgaks valmis?

  Selle fenomeni selgitus: uus Polo on varustatud üheaegselt nii päevasõidutulede kui ka halogeen-lähituledega, mis annab autole ainukordse välisilme. Soovi korral on teie Polo sportlikku ilmet võimalik veelgi enam rõhutada LED-lähitulede ja LED-tagatulede abiga.

  Rohkem
 • Veljed

  Näevad head välja: Polo velgede valik.

  Õigete velgede valik teie Polole on arvamuse küsimus. Seetõttu on teil oma Polole personaalse oleku andmiseks võimalik valida suure hulga teras- ja alumiiniumvelgede vahel.

  Rohkem

Info- ja meelelahutussüsteem.

Olenemata sellest, kas teil on vaja sõites pidada telefonikõnet, näha hetkeinfot liiklussituatsiooni kohta, jõuda navigatsioonisüsteemi abiga oma sihtpunkti või lihtsalt kuulata oma muusikat – teie Polo pakub erinevaid võimalusi, kasutades moodsaimaid tehnoloogiaid lihtsal ja murevabal viisil.

 • Raadio

  Soovi korral võite lihtsalt raadiot kuulata.

  Kas soovite sõites muusikat kuulata, kuid jääda samas ka hästi informeerituks, nautides sealjuures esimese klassi mugavust? Sel juhul rõõmustavad teid kaks valikus olevat raadiot.

  Rohkem
 • Navigeerimine

  Tehke ainult sisukaid kõrvalepõikeid.

  Vahetevahel ei ole otsetee kõige parem variant. Vältige liiklusummikuid ja avastage uusi sihtkohti lisavarustuses oleva Car-Netiga ühendatud Discover Media navigatsioonifunktsiooniga.

  Rohkem
 • Telefonisüsteem

  Muudame suhtluse lihtsamaks.

  Öelge, mida mõtlete – aga hoidke sealjuures oma mõlemad käed roolil. Uus Polo pakub lisavarustuses ka mobiiltelefoniliidest Comfort.

  Rohkem
 • Car-Net

  Ühendatud kõigega, mis on teie jaoks oluline.

  Te olete oma nutitelefoniga peaaegu alati võrguga ühenduses. Miks mitte ka oma autos? Car-Net viib Polo infokiirteele – koos terve hulga teile loodud eelistega. Peagi ei soovi te enam ilma terve hulga erinevate infoteenusteta ollagi.

  Rohkem

Juhiabisüsteemid.

Teie Polo intelligentsed juhiabisüsteemid tagavad suurema sõidumugavuse ja aitavad teil toime tulle ka kõige kriitilisemate olukordadega või neid täielikult vältida. Isegi kui te alati seda tehnoloogiat ei märka, on hea teada, et need on olemas.

Mugavus.

Teid hämmastab, kui mugav on sõita uue Pologa. Pikematel reisidel istute te nüüd mugavalt ja hoolitsete tänu mugavusvarustusele oma selja tervise eest. Tänu lisavarustuses olevale Climatronic kliimaseadmele on teil võimalik seadistada auto sisekliima teie soovidele vastavaks.

 • Istumismugavus

  Nii mugavad, et tahate istuma jäädagi.

  Olenemata sellest, kas läbite pikki või lühikesi teekondi –oma uues Polos istute alati mugavalt. Seeriavarustusse kuuluvad ergonoomilised istmed hoolitsevad teekonna kestel teie selja eest ja on nii mugavad, et te peaaegu unustate, et istute autos.

  Rohkem
 • Climatronic kliimaseade

  Loome teie teekonnale individuaalselt sobiva mikrokliima.

  Liiga palav, liiga külm või kuskil seal vahel? Õige temperatuuri leidmine võib osutuda üsna keeruliseks. Eriti, kui autos viibib ka mitu kaassõitjat. Teie Polo lisavarustusse kuuluv kahetsooniline kliimaseade muudab need vaidlused minevikuks.

  Rohkem
 • Läbipaistev katuseluuk

  Päike, tuul ja enamgi: katuseluugil on palju funktsioone.

  Nautige kaunist vaadet: tänu avatavale läbipaistvale katuseluugile on teil selge vaade taevasse ja päikesele ning nauditavalt värske õhk pääseb teie Polosse.

  Rohkem
 • Võtmeta sissepääs

  Avage uksed kui võluväel.

  Lihtsalt sisenege ilma võtit käes hoidmata. Teil on vaja seda vaid endaga kaasas kanda tänu lisavarustusse kuuluvale Keyless Access lukustus- ja käivitussüsteemile. Teil on siis võimalik käivitada mootor ilma võtmeta, pelgalt nupulevajutusega.

  Rohkem

Tehnoloogia.

Teie Polo moodsat mootoritehnoloogiat iseloomustavad ökonoomsus, kõrge pöördemoment ja võimsus. Täpselt see, mida vajate, kui teile meeldib sõita ja sõidate palju, kuid soovite oma kütusekulu väiksena hoida.

 • Mootorid

  Kahekordsed eelised.

  TSI-bensiini- ja TDI-diiselmootorid on konstrueeritud tagamaks kõrget suutlikkust kombinatsioonis madala kütusekuluga – ja teie sõidunaudingut. CNG (surumaagaasi) jõuallikas on võrdselt dünaamiline ja keskkonnasõbralik alternatiiv, kuna see tarbib kütusena ka looduslikku gaasi.

  Rohkem
 • Sõidurežiimide valik

  Uus Polo kohandab end teie sõidustiiliga.

  Kas eelistate sõita ökonoomselt või sportlikuma stiiliga? Või on teie eelistuseks mugavus? Lisavarustusse kuuluva sõidurežiimide valikuga on teil võimalik seadistada oma auto sõiduviisi paremini sobituma teie isikliku sõidustiili ja hetkeliste tee- ja liiklusoludega.

  Rohkem
 • Start-stopp-süsteem koos pidurienergia taaskasutusega

  Pidurdamine toodab energiat.

  Mootori töötamine seistes foori taga kulutab ilmaasjata kütust. Seetõttu lülitab start-stopp-süsteem mootori välja, kui tõstate jala siduripedaalilt. Samas juhitakse pidurdamisel vabanev energia tagasi akusse ja talletatakse seal.

  Rohkem

Isikupärastamine.

Valige omale meeldiv kujundus erinevate disainipakettide seast ja kohandage oma Polo vastama teie vajadustele. Väikesed detailid annavad Polole tugeva iseloomu ja muudavad selle stiilseks kaaslaseks.

Viimistlus.

Comfortline

 • 4 ust, elektriaknad
 • Multifunktsionaalne rool
 • Vargusvastane alarmsüsteem koos siseruumianduri, pukseerimiskaitse ja kesklukuga
 • Multifunktsionaalnäidik Plus
 • Raadio Composition Colour

Comfortline

Comfortline

4 ust, elektriaknad
Multifunktsionaalne rool
Vargusvastane alarmsüsteem koos siseruumianduri, pukseerimiskaitse ja kesklukuga
Multifunktsionaalnäidik Plus
Raadio Composition Colour
Palun vali mootor ja käigukast
Sobivaid mudeleid ei leitud
Energiaklass

European Union energy label.

Highline

 • Nahkkattega multifunktsionaalne rool
 • Valuveljed Salou 5.5J x 15, rehvid 185/65 R15
 • Otsasõidu eest hoiatav süsteem Front Front Assist koos autonoomse hädapidurdussüsteemiga
 • Eesmised udutuled ja pöördetuled
 • Raadio Composition Media

Highline

Highline

Nahkkattega multifunktsionaalne rool
Valuveljed Salou 5.5J x 15, rehvid 185/65 R15
Otsasõidu eest hoiatav süsteem Front Front Assist koos autonoomse hädapidurdussüsteemiga
Eesmised udutuled ja pöördetuled
Raadio Composition Media
Palun vali mootor ja käigukast
Sobivaid mudeleid ei leitud
Energiaklass

European Union energy label.

Trendline

 • 4 ust, elektriaknad
 • Reguleeritava kõrgusega juhiiste
 • Vargusvastane alarmsüsteem koos siseruumianduri, pukseerimiskaitse ja kesklukuga
 • Automaatkliimaseade
 • Raadio Composition Colour

Trendline

Trendline

4 ust, elektriaknad
Reguleeritava kõrgusega juhiiste
Vargusvastane alarmsüsteem koos siseruumianduri, pukseerimiskaitse ja kesklukuga
Automaatkliimaseade
Raadio Composition Colour
Palun vali mootor ja käigukast
Sobivaid mudeleid ei leitud
Energiaklass

European Union energy label.

Polo.

image

E10 biolisandiga kütus.

E10 kütust on lubatud kasutada kõikidel Volkswagen bensiinimootoriga sõidukitel.

Mis edasi?