2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Uus Passat.

Mugavus parandab elukvaliteeti.

Kas olete üks neist toimekatest inimestest, kes käib sageli ärireisidel või vastutab igapäevase pereelu juhtimise eest? Sellisel juhul on oluline, et teil oleks usaldusväärne auto. Uus Passat on just selline ja veel palju rohkemat, kuna selle töö on muuta teie töö lihtsamaks. Tänu intuitiivsetele funktsioonidele on iga reis väga mugav kogemus.

image

Lao tühjendusmüük.

Selle aasta suurim ja viimane Passati laoautode müük algab nüüd!

Disain ja varustus.

Uue Passati ilmekas disain kiirgab elegantset selgust ja enesekindlust. Selle dünaamilised proportsioonid lasevad põnevusega aimata kapoti all peituvat võimsust.

 • Välisvarustus

  Elegants ja dünaamika – täpselt sobival määral.

  Sportlikkuse ja harmooniliste piirjoonte edukas kombinatsioon: ilmeka valgussignatuuriga dünaamiline disain muudab uue Passati välimuse enesekindlaks.

  Rohkem
 • Veljed

  Veljed kujundavad üldmuljet

  Passati kaunist disaini rõhutab sportlike ja elegantsete valuvelgede lai valik.

  Rohkem
 • Interjöör

  Nüüdisaegne ruumikontseptsioon.

  Sisevarustus tagab suurima mugavuse, aga loob ka meeldiva ruumitunnetuse. Viimase lihvi annavad kvaliteetsed istmed ja dekoratiivelemendid.

  Rohkem
 • IQ.LIGHT – LED-maatriksesituled

  Kellelegi ei meeldi pimestav valgus.

  Pimestamisvaba valgustus peaaegu kõikides olukordades: kaugtulede juhtimise süsteemiga Dynamic Light Assist valikulised IQ.LIGHT LED-maatriksesituled valgustavad teed kaugemale ja eredamalt, ent ei sega teisi teie läheduses olevaid liiklejaid.

  Rohkem
 • Dünaamilised kurvituled

  Kurvide läbimine valguskiirusel.

  Ennetavad dünaamilised kurvituled valgustavad teel olevaid kurve juba enne, kui hakkate rooli keerama. See tähendab, et näete käänulistel teedel palju paremini ja olete nähtavam.

 • Meeleoluvalgustus

  Looge individuaalne valgustus.

  Reguleeritava tugevusega valikuline meeleoluvalgustus muudab ruumi muljetavaldavaks ja ainulaadseks.

  Rohkem

Mugavus.

Passat avaldab muljet mitmel moel – sel on mugavad funktsioonid, mis panustavad teie heaolusse nii pikkadel kui ka lühikestel reisidel.

 • Digital Cockpit

  Kõrge resolutsiooniga ja interaktiivne.

  Analoog on osa minevikust. Saate klassikalised ümarad näidikud kõrge resolutsiooniga ekraani vastu välja vahetada. Uuenduslik Digital Cockpit varustab teid teabega, mis ei piirdu ainult kiiruse ja kütusetasemega.

  Rohkem
 • Easy Open

  Kerge viis pagasiruumi avamiseks.

  Kujutage ette, et puhkus algab veel enne, kui ära sõidate. Võimalus Easy Open lubab teil avada elektrilise pagasiluugi kõigest väikse liigutusega.

  Rohkem
 • Kallutatav ja nihutatav panoraamkatus ja ümbritsev valgustus

  Hüpake sisse ja laske oma meeltel möllata.

  Uus Passat pakub võrreldamatut vaatevälja. Seda tänu valgustusega ümbritsetud Kallutatav ja nihutatav panoraamkatus, mis võimaldab taeval erksalt särada ja samal ajal tagab sõiduki interjööris meeldiva valguse.

  Rohkem
 • Kliimaseade Air Care Climatronic

  Teie vajaduste järgi kohandatud.

  Kliimaseade Air Care Climatronic võimaldab juhil, kaassõitjal ja tagaistmel viibijatel endale sobivat mugavat temperatuuri seadistada – seda tänu erinevatele kliimatsoonidele.

  Rohkem

IQ. DRIVE

IQ.DRIVE esindab Volkswagenis kõiki intelligentseid juhiabisüsteeme, hõlmates nii meie ettevõttes juba täna eksisteerivaid süsteeme, aga ka neid, mida arendame homseks, ja neid, mida alles uurime. IQ.DRIVE on seega uuenduslike ideede sünonüüm, mille fookuses on teie mugavus ja ohutus.

 • Travel Assist

  Nautige mugavust, mis on nupuvajutuse kaugusel.

  Kujutage ette, et Passati abisüsteemid võtavad osaliselt juhtimise üle. See tähendab, et teie sõit on sõiduabisüsteemiga Travel Assist palju mugavam ja pingevabam.

  Rohkem
 • Lähiümbruse jälgimise süsteem Front Assist koos linna hädapidurduse ja jalakäijate jälgimissüsteemiga

  Lähiümbruse jälgimise süsteem Front Assist koos linna hädapidurduse ja jalakäijate jälgimissüsteemiga

  Aeg-ajalt juhtub ootamatusi ning on vajalik teha hädapidurdus. Sellistel juhtudel võivad lähiümbruse jälgimise süsteem Front Assist ning linna hädapidurduse süsteem ja jalakäijate jälgimise süsteem väga kasulikud olla. Süsteemi võimaluste ulatuses esitab Front Assist kuuldava ja nähtava hoiatuse kriitilisest kokkupõrkeohust ning valmistub võimalikuks hädapidurduseks. Kui ohtu ei õnnestu ära hoida, alustab süsteem automaatselt pidurdamist, et vähendada kokkupõrkekiirust. Front Assist abistab juhti ka tegeliku pidurdamise ajal, tehes kindlaks, et vajaduse korral rakendatakse maksimaalselt pidurdusjõudu.

 • Elektromehaaniline pidurivõimendi

  Optimeeritud lühikeste pidurdamismaade jaoks.

  Standardvarustuses olev elektromehaaniline pidurivõimendi koos lähiümbruse jälgimise süsteemi ja jalakäijate jälgimissüsteemi hädapidurdusfunktsiooniga. Võib Passati pidurdusmaad oluliselt lühendada. See vähendab näiteks jalakäijatega liiklusõnnetuste ohtu.

  Rohkem
 • Parkimine

  Parkimine pole kunagi olnud lihtsam.

  Ise parkimine kuulub minevikku. Business varustustaseme puhul standardvarustuses oleva parkimiskauguse kontrolli Park Distance Control ja valikulise parkimisabisüsteemiga Park Assist säästate palju vaeva, kui pargite ja manööverdate1 ning samal ajal üritate sõiduki üle kontrolli säilitada.

  Rohkem
 • Ennetav reisijate kaitsesüsteem

  Kaitse igast küljest.

  Ennetav reisijate kaitsesüsteem kaitseb oma võimaluste piires teid kriitilistes olukordades, nagu möödapääsmatud kokkupõrked.

Info- ja meelelahutussüsteem.

Uues Passatis saate koos reisijatega nautida meelelahutust ja olete väga hästi ühendatud. Nautige suurepärast heli ja intuitiivset navigatsiooni.

 • Voogedastus ja internet

  Sujuv juurdepääs voogedastusteenustele.

  Kui sõidate oma Passatiga, pääsete siiski ligi oma lemmikteenustele: info- ja meelelahutussüsteemi vahendusel on kättesaadavad valitud voogedastusteenused nagu Apple Music, ja tänu sisseehitatud veebiraadiole ka internetiraadio maailm.

  Rohkem
 • Telefonisüsteem

  Telefonikõnesid on ohutum teha, kui mõlemad käed on roolil.

  Saate isegi sõidu ajal kättesaadav olla. Valikulised mobiiltelefoniliidesed Comfort ja Business võimaldavad teil hoida käed roolil ja mõtted teel.

  Rohkem
 • Composition-raadio

  Laske end lõbustada.

  Passatis valite teie, mida soovite kuulata – standardvarustuses oleva Composition-raadioga on igavus võimatu.

  Rohkem
 • Navigatsioon

  Püsige hea meelelahutuse abil õigel teel.

  Valikuline Discover Pro navigatsioonisüsteem aitab teil turvaliselt sihtpunkti jõuda. See avaldab muljet mitmekülgsete info- ja meelelahutussüsteemi funktsioonidega.

  Rohkem

Ühendage end maailmaga.

Passatis olete ühendatud. Just nii, nagu olete igapäevaelus harjunud – igal ajal ja igal pool, sõprade, pere ja töökaaslastega. Püsivalt paigaldatud eSIM-kaart võimaldab otseühendust mobiilsete sidusteenuste ja teiste We Connecti sõiduki teenustega. See on sujuv ja standardvarustuses. Seega saate teel kõigega kursis olla ja meelelahutust nautida.

 • Autosisesed rakendused ja teenused

  Taasleiutatud mobiilsus.

  Mõnikord on just väiksed asjad need, mis teevad elu palju lihtsamaks. Saate autos asuvad Volkswageni rakendused otse info- ja meelelahutusüsteemi alla laadida. Rakendused We Connect ja We Connect Plus teevad teie elu Passatiga nii mugavaks, et te taha enam ilma nendeta hakkama saada. Rakendustega We Park ja We Experience ning teenusega We Deliver on teie elu palju rahulikum ja meeldivam. Millal te neid proovite?

  Rohkem
 • We Connect

  We Connect. Sujuvalt teie Passatiga ühendatud.

  Volkswageni digitaalsete teenuste värav ja otseühendus sõidukiga: pakett We Connect annab teile Volkswagenis integreeritud ühenduse ja pärast aktiveerimist tasuta juurdepääsu paljudele kasulikele ja uuenduslikele e-teenustele.

 • We Connect Plus

  We Connect Plus. Veel parem ühenduvus.

  Kogu Volkswageni digitaalsete teenuste maailm viib ühenduvuse uuele tasemele: We Connect Plus pakub täiendavaid nutikaid funktsioone, sealhulgas intelligentne navigeerimine, meedia voogedastus ja internetiraadio, aga ka nutitelefoni kaugjuhtimispuldina kasutamine, et pakkuda veelgi suuremat mugavust, paremat meelelahutust ja reaalajas teavet.

 • Mobiilne võti

  Jagage oma Passatit teistega.

  Praktiline ja nutikas: saate oma Passati mugavalt ja kiirelt avada ja käivitada, kasutades soovi korral võtmena nutitelefoni. Sellise mobiilse võtme võite saata ka sõpradele ja pereliikmetele, et ka nemad saaksid teie sõidukit lihtsalt kasutada.

  Rohkem

Eeltellimiseks saadaval.

Eeltellige uus Passat kohe lähimast Volkswageni esindusest.

Eripakkumine.

Teie vajaduste järgi kohandatud.

image

Liiga palav, liiga külm või midagi vahepealset? Paljude inimestega reisimisel võib õige temperatuur põhjustada vaidlusi, eriti suvel ja talvel.

Kliimaseadmega Air Care Climatronic jäävad vaidlused õige temperatuuri üle minevikku. Kolme kliimatsooni abil saab juht, kaassõitja ja tagaistme reisijad seadistada endale sobiva mugava temperatuuri teistest sõltumata.

Lisaks sellele saab kliimaseade Air Care Climatronic teha veel enamat: näiteks reguleeritakse puhuri kiirust automaatselt, et väiksemal sõidukiirusel mürataset vähendada. Kui lülitate klaasipesuvedeliku kasutamisel või tagurdamisel sisse automaatse siseõhuringluse, kaitseb see autosviibijaid ka ebameeldivate lõhnade eest. Sulatusfunktsiooni saab samuti nupuvajutusega aktiveerida – see on eriti praktiline uduse või jäätunud esiklaasi korral.

Kõrge resolutsiooniga ja interaktiivne.

image

Valikuline Digital Cockpit näitab teile olulist teavet selgelt suurelt kõrge resolutsiooniga 26 cm (10,25-tolliselt) ekraanilt. Lisaks suuremale pikslite tihedusele, intensiivsematele värvidele ja eredusele ning suuremale kontrastile võimaldab see valida ka erinevaid vaateid. Saate näidikuplokil kuvada lisateavet, näiteks tahhomeetrit, spidomeetrit ja läbisõidumõõdikut.

Saate mitmefunktsioonilise rooli ning info- ja meelelahutussüsteemi abil valida, mida soovite näha: sõltuvalt oma soovidest pääsete ligi üksikasjalikele sõiduandmetele, näiteks saate näidata kogu ekraanil kaarti või vaadata juhiabisüsteemide kujutist. Saate kogu alal kuvada ka MP3-mängijas hetkel esitava laulu teavet või isiku andmeid, kellega telefonis räägite. Või saate valida navigatsioonikaardi ja meediakuva kombinatsiooni.

Saate info- ja meelelahutussüsteemi abil seadistada ja salvestada kuni kolm vaadet ning seejärel neid mitmefunktsioonilisel roolil vaid ühe nupuvajutusega valida. Saadaval on ka klassikaline profiil. Mitmefunktsiooniline ekraan kuvab tavapäraselt vaheldumisi kiirust ja mootori pöördeid.

Valikuline Digital Cockpit on saadaval ainult koos suure navigatsioonisüsteemiga.

Kerge viis pagasiruumi avamiseks.

image

Easy Open garanteerib teile lõõgastava reisi isegi veel enne, kui olete teele asunud. Kui laadite pagasiruumi raskeid kohvreid, ei pea te neid enam selleks ajaks maha panema, kui võtmeid otsite – väike jalaliigutus sõiduki tagaosa all on kõik, mida on vaja elektrilise pagasiluugi automaatseks avamiseks. Ning tänu elektrilisele sulgemisfunktsioonile sulgub see nupuvajutusega, kui sõidukist eemaldute.

Hüpake sisse ja laske oma meeltel möllata.

image

Ümbritseva valgustusega elegantne kallutatav/liug-panoraamkatus koosneb elektrilise kalde- ja liugfunktsiooniga klaaselemendist. Selle elegantsi ületab ainult suurepärane vaade, mida see välismaailmale pakub. Veelgi enam, valguse liikumine läbi panoraamkatuse lisab ka avarust.    

Taasleiutatud mobiilsus.

image

Volkswageni We Service, We Deliver ja autosisesed rakendused nagu We Park ja We Experience teevad teie elu lihtsamaks.

We Deliveri teenusega saate teenusepartneritele, nagu pesu- või pakiteenus, anda ajutise juurepääsu oma sõidukile. Või saate ametlikul sõidukite parkimisteenusel lasta oma Passati läikivaks poleerida just seal, kuhu selle parkinud olete.

Ühe klõpsuga parkima? Parkimine pole kunagi olnud lihtsam: käivitage info- ja meelelahutussüsteemis rakendus We Park, laske rakendusel näidata sobivaid parklaid ning seejärel makske parkimistasu rakenduse kaudu – ilma sularahata ja ainult ühe klõpsuga.

We Experience aitab teie eelistuste järgi kohandatud soovitustega, kui otsite lähedalasuvaid restorane ja kauplusi.

Jagage oma Passatit teistega.

image

Miks mitte jagada oma sõidukit kolleegide, sõprade või pereliikmetega? Uue Passatiga on see eriti lihtne. Saatke turvalise ühenduse kaudu mobiilne võti teisele kasutajale ja lubage tal Passatit oma nutitelefoniga avada ja käivitada.  Alguses on teile kättesaadavad kaks luba, mis kehtivad ühe aasta. Lisavõtmeid saate osta veebipoest või otse sõidukist.

Looge individuaalne valgustus.

image

Teie Passati interjöör näitab end parimas võimalikus valguses: taustavalgustus võimaldab salongis luua ainulaadse valgusõhkkonna. Kahe kuni 10 või 30 värvitooniga versiooni abil saate luua peaaegu iga tujuga sobiva õhkkonna, kas hämardatud või eredalt valge. Raadio või navigatsioonisüsteemi ekraani kaudu saate valgusribasid väga lihtsalt juhtida.

Elegants ja dünaamika – täpselt sobival määral.

image

Uus Passat ühendab praktilisuse ja sportlikud piirjooned, luues stiilse välimuse. Voolujoonelise kuju ja selgete joonte abil vastab see kergesti kõrgeimatele esteetilistele standarditele. Omanäoline radiaatorivõre ja esitulede signatuur püüavad kohe pilku.

Passatiga kogete ilmekat välimust ja kvaliteetset meistrite kätetööd. Eesmine ja tagumine põrkeraud, LED-esituled või valikulised LED-maatriksesituled ja uue disainiga LED-tagatulede plokk avaldavad moodsa disainiga muljet. 

Kõik läheb ladusalt tänu erinevate veljedisainide suurele valikule: lisaks standardvelgedele saate valida ka uued 17-tollised valuveljed „Sebring“ toonis High Gloss Steel Dark, 18-tollised valuveljed „Liverpool“ toonis Adamantium Dark või poleeritud musta värvi „Bonneville“, aga ka 19-tollised valuveljed „Pretoria“ toonis Matt Dark Graphite.  

Nüüdisaegne ruumikontseptsioon.

image

Istuge sisse ja kogege kohe atmosfääri, mida tavaliselt seostatakse tippklassi mudelitega. Uue Passati sisemus loob uutmoodi vabaduse tunde: interjöör on visuaalselt pikendatud ja tundub avaram tänu armatuurlaua horisontaalsete liistude jätkumisele ustel. Kvaliteetsed materjalid ja disaini selgus, mis iseloomustab premium-klassi interjööri, avaldab teile niisama palju muljet kui rikkalik jalaruum.

 

Ideaalselt kombineeritud suure hoiulaekaga keskkonsool, elegantne armatuurlaud ja kvaliteetsed liistud väljendavad stiilipuhtust ja praktilist korda.

Kui oma Passatisse istute, ei taha te sealt suure tõenäosusega enam välja tulla. Eraldi reguleeritava peatoega istmed vastavad esteetilise disaini ja mugavuse kõrgeimatele nõudmistele.

Kellelegi ei meeldi pimestav valgus.

image

Sensatsiooniline: Passati valikulised IQ.LIGHT LED-maatriksesituled püüavad pilku. Lisaks nende lähi- ja kaugtulede põhifunktsioonidele saab kindlaid LED-segmente maatrikstehnoloogia abil sisse ja välja lülitada, et luua sõltuvalt erinevatest sõidusituatsioonidest mitmeid valgusjaotusi.

Kui sõidate kaugtuledega, tuvastatakse vastutulevad ja eespool olevad sõidukid kaamera abil. Kindlaid LED-segmente juhitakse, et saaksite teisi liiklejaid pimestamata pidevalt kaugtuledega sõita. Kui lähenete näiteks liiklusmärgile, vähendatakse liiklusmärki valgustavat segmenti, et selle peegeldus teid ei pimestaks.

Sõltumata sellest, kas sõidate linnas, möödute öösel maanteel teisest sõidukist või sõidate kiirteel halva ilmaga: IQ.LIGHT – LED-maatriksesitulede segmentide valguskaugust ja intensiivsust kohandatakse iga sõidusituatsiooni jaoks. Maatrikstehnoloogia võimaldab teed palju paremini valgustada ja tagab seega suurema ohutuse ja pingevaba sõitmise, mida ei sega pimestamine ja häirivad peegeldused.

Sujuv juurdepääs voogedastusteenustele.

image

Lemmiklaulude abil, mida saate teel olles voogedastusteenuste abil nautida, on ka pikad autoreisid vaheldusrikkad ja huvitavad. Teenuste kasutamiseks peate ainult ühe korra olemasolevate juurdepääsuandmetega sisse logima ja seejärel pääsete teenustele ligi otse Passati navigatsioonisüsteemi kaudu, ilma et peaks välist seadet kasutama.* Lisaks saate tänu sisseehitatud veebiraadiole veel enamat avastada – loendamatute raadiojaamade ja taskuhäälingutega internetiraadio maailm on ühe klõpsu kaugusel. Integreeritud WiFi tööpunkt võimaldab teil ja kaasreisijatel kuni kaheksa seadmega mugavalt veebis surfata.

Püsige hea meelelahutuse abil õigel teel.

image

Valikuline Discover Pro navigatsioonisüsteem on integreeritud Digital Cockpiti digitaalsesse näidikuplokki. Selline kombinatsioon võimaldab ekraanil näidata täpselt seda teavet, mida soovite. Discover Proga on teil valmidus ka mobiilse võtme kasutamiseks. See võimaldab Passatit avada ja käivitada nutitelefoni* abil.

Teised silmapaistvad omadused:

·       Digitaalne raadiovastuvõtt DAB+ süsteemi kaudu

·       Kaheksa kõlarit

·       Dünaamiline liiklusmärkide kuvamine

·       Mobiiltelefoni liides Comfort

·       Juhtmevaba App-Connect (Apple CarPlay)

·       We Connect Plusi tasuta kasutamine kolmeks aastaks

Kas olete isiklikuks hitiparaadiks valmis?

image

Laske end teel olles lõbustada. Auto on varustatud Composition-raadioga, mida on väga loomulik kasutada.

16,5 cm (6,5-tolline) TFT värvilist puuteekraani on eriti lihtne kasutada. Ees ja taga asuvad kaheksa kõlarit võimaldavad teil lemmikmuusikat kuulata kas FM-raadiojaamast või MP3 või WMA-formaadis. Olemas on ka kaks USB-C pesa ja Bluetooth-ühendus mobiiltelefoni jaoks. Kas soovite raadiot veebist kuulata? We Connect teeb selle võimalikuks. App-Connect*-i abil saate puuteekraanil kasutada oma nutitelefoni rakendusi. See on võimalik ka juhtmevabalt Apple CarPlay abil.

Telefonikõnesid on ohutum teha, kui mõlemad käed on roolil.

image

Ükski kõne ei jää vastamata ning samal ajal olete alati teele keskendunud. Volkswageni valikulised mobiiltelefoniliidesed teevad sõidu ajal helistamise lihtsaks ja mugavaks. Tänu digitaalsele kõneprotsessorile, katusepolstrisse integreeritud tipptasemel mikrofonile ja sõiduki kõlaritele on tagatud kvaliteetne heli. Ühendus välise antenniga tagab optimaalse vastuvõtu ka nõrga signaali korral. See vastab praegusele LTE standardile.

Optimeeritud lühikeste pidurdamismaade jaoks.

image

Kui peate ootamatult kiirust vähendama, peaksid sõiduki pidurid ilma viivituseta tõhusalt reageerima. Elektromehaaniline pidurivõimendi täiustab ka abistatud juhtimist, ja seda muljetavaldavate kasudega:

·       Kohanduv püsikiirusehoidik ACC tagab suurema mugavuse. Elektromehaaniline pidurivõimendi juhib pidurdamist täpsemalt.

·       Pidurdusmaad saab koos lähiümbruse jälgimissüsteemi Front Assist ja jalakäijate jälgimisüsteemi Pedestrian Monitoring abil märkimisväärselt lühendada. Nii väheneb jalakäijatega kokkupõrke oht ja kokkupõrke kiirus õnnetuse korral.  

Parkimine pole kunagi olnud lihtsam.

image

Parkimiskauguse kontroll Park Distance Control hoiatab teid manööverdamisel heliliselt ja visuaalselt sõiduki ees ja taga tuvastatud takistuste kohta.


Ning valikuline parkimisabisüsteem Park Assist pakub veel enamat. See tuvastab paralleelse ja diagonaalse parkimise korral vaba koha ning juhib auto automaatselt kohale. See võib auto ka paralleelsest parkimiskohast välja juhtida. Teie peate ainut ümbrust jälgima, käiku vahetama ning gaasipedaali ja pidurit kasutama.

Nautige mugavust, mis on nupuvajutuse kaugusel.

image

Uue Passatiga ei ole abistatud juhtimine ainult soovmõtlemine: tänu Travel Assisti tehnoloogiale saate seda mugavust nautida juba praegu, kui vajutate roolil nuppu. Travel Assist tagab suurima sõidumugavuse:

·       Kiirteedel ja heas korras maanteedel aitab Travel Assist rida ja kiirust hoida ning arvestada ka eesolevat pikivahet.

·       Kahekojalise siduriga DSG-käigukastiga saate liiklusummikutes ning pidevate seisakutega liikluses rahulikuks jääda.