2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42
image

Passat Variant GTE.

Passat Variant GTE. Pistikhübriid, mis ei tunne kompromisse.

Suunatud tulevikku – tänu pistikhübriidtehnoloogiale on Passat Variant GTE teel võimas, ent samal ajal muljet avaldavalt ökonoomne ja mugav.

Varustus ja disain.

Volkswageneid iseloomustab tippkvaliteediga varustus ja selgepiiriline disain. Samas pakume mitmesuguseid valikulisi lahendusi, tänu millele saate kujundada teie vajadustele ja maitsele vastava Passat Variant GTE. See, kui palju valikuvõimalusi teil tegelikult on, võib teid üllatada.

Infolust.

Võib-olla peate tegema sõidu ajal telefonikõne, vajate ajakohast liiklusteavet, tahate kasutada sihtkoha leidmiseks navigatsioonisüsteemi või soovite lihtsalt nautida oma lemmikmuusikat – teie Passat Variant GTE pakub mitmesuguseid võimalusi moodsate tehnoloogiliste lahenduste hõlpsaks ja mugavaks kasutamiseks.

Juhiabi.

Teie Passat Variant GTE on intelligentsed juhiabisüsteemid, mis teevad sõidu mugavamaks ning aitavad teil paremini toime tulla kriitilistes situatsioonides või neid isegi ära hoida. Olgugi et selle tehnoloogia kasutus jääb teile enamasti märkamatuks – teadmine, et see on olemas, annab hea tunde.

Tõhusus.

Teie Golf Variant GTE moodne mootoritehnoloogia kindlustab säästlikkuse, suure pöördemomendi ja võimsuse. Kui teile meeldib sõita, liigute autoga palju ja soovite hoida kütusekulud kontrolli all, siis on see masin teie jaoks just see õige.

Mugavus.

Tundke end oma Passat Variant GTE mugavalt. Selle rikkalik põhivarustus, käepärased ja hõlpsasti kasutatavad juhtseadmed ning mitmesugune mugav lisavarustus kindlustavad teile mõnusa pingevaba sõidu.

Viimistlus.

  • GTE

    Alates 42 198 eurost

    Plug-in Hybrid ajamiga Passat Variant. Dünaamiline ja keskkonnahoidlik.

    Lae hinnakiri

Mis edasi?