2.11.78.3, 2018-12-12 17:00:41
image

Passat Alltrack.

Igal maastikul võidukas.

Kas avardate oma silmaringi? Ja ületate piire? Ükskõik, mida ette võtate – Passat Alltrackis juhite olukorda alati teie. Võite kindel olla, et jõuline 4MOTION-nelikvedu ja spetsiaalne maastikusõiduprogramm, mis maastikul sõites asjakohast abi pakub, selle ka tagab.

Varustus ja disain.

Volkswageneid iseloomustab tippkvaliteediga varustus ja selgepiiriline disain. Samas pakume mitmesuguseid valikulisi lahendusi, tänu millele saate kujundada teie vajadustele ja maitsele vastava Passat Alltrack. See, kui palju valikuvõimalusi teil tegelikult on, võib teid üllatada.

Infolust.

Võib-olla peate tegema sõidu ajal telefonikõne, vajate ajakohast liiklusteavet, tahate kasutada sihtkoha leidmiseks navigatsioonisüsteemi või soovite lihtsalt nautida oma lemmikmuusikat – teie Passat Alltrack pakub mitmesuguseid võimalusi moodsate tehnoloogiliste lahenduste hõlpsaks ja mugavaks kasutamiseks.

Juhiabi.

Teie Passat Alltrack on intelligentsed juhiabisüsteemid, mis teevad sõidu mugavamaks ning aitavad teil paremini toime tulla kriitilistes situatsioonides või neid isegi ära hoida. Olgugi et selle tehnoloogia kasutus jääb teile enamasti märkamatuks – teadmine, et see on olemas, annab hea tunde.

Tõhusus.

Teie Passat Alltrack moodne mootoritehnoloogia kindlustab säästlikkuse, suure pöördemomendi ja võimsuse. Kui teile meeldib sõita, liigute autoga palju ja soovite hoida kütusekulud kontrolli all, siis on see masin teie jaoks just see õige.

Mugavus.

Tundke end oma Passat Alltrack mugavalt. Selle rikkalik põhivarustus, käepärased ja hõlpsasti kasutatavad juhtseadmed ning mitmesugune mugav lisavarustus kindlustavad teile mõnusa pingevaba sõidu.

Alltrack

  • Talvepakett
  • Süsteem "Park Pilot" - parkimisandurid ees ja taga
  • Kolmetsooniline kliimaseade "Climatronic" koos täiendavate tagumiste juhtseadistega
  • Nahkkattega multifunktsionaalrool
  • Valuvelge "Ancone" R17

Alltrack

Talvepakett
Süsteem "Park Pilot" - parkimisandurid ees ja taga
Kolmetsooniline kliimaseade "Climatronic" koos täiendavate tagumiste juhtseadistega
Nahkkattega multifunktsionaalrool
Valuvelge "Ancone" R17
Palun vali mootor ja käigukast
Sobivaid mudeleid ei leitud
Energiaklass

European Union energy label.

Hinnad.

Vaadake Passat Alltrack universaalkerega mudelite hindu.

Mis edasi?