2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
EHEDATE EMOTSIOONIDE jahil

EHEDATE EMOTSIOONIDE jahil

100 % pikap. 100 % võitja.

Maastikul kompromissitu. Asfaldil südikas. Uus Amarok ühendab endas kõik, mida võite eksklusiivselt tippklassi maasturilt oodata: mehine disain ja jõuline konstruktsioon koos suure võimsusega.

Loodud suurima sõidurõõmu jaoks.

Asfalt, muld, kruus. Uues Amarokis kogete eksklusiivse sõidumugavuse tippu pea igal pinnasel. See ühendab kõrge kliirensi parima kere stabiilsuse ja ennast tõestanud 4MOTION nelikveoga. Tulemus: veojõud on tagatud praktiliselt igas olukorras, isegi suure tõmbepinge ja koormuse korral.

Võimsam kui miski muu.

3,0 liitrise mahuga 150 kW1 ja 165 kW2 kuuesilindrilistel turbodiiselmootoritel on varuks rohkem kui küllalt võimsust isegi kõige nõudlikemates olukordades. Täiendav võimsus tuleb ülelaadimise funktsioonist, mis V6 165 kW TDI mootori jõudlust lühiajaliselt sõidusituatsioonist olenevalt kuni 180 kW suurendab.

Oma klassi avaraim tunne.

Uue Amaroki salong uhkustab ruumikuse ja arvukate panipaikadega, sh panipaigaga armatuurlaual, avarate hoiulaegastega esiistmete all ja nelja tassihoidjaga. Lugematud lisad kindlustavad mugava sõidu ja turvalise teekonna.

Abi, mis tagab maksimaalse sõidurõõmu.

Tagab ohutuse pea igal pinnasel: uus Amarok on oma klassi ainus pikap, millel on automaatne kokkupõrkejärgne pidurdussüsteem, standardvarustusse kuuluvad 17-tollised eesmised ketaspidurid ja 16-tollised tagumised ketaspidurid. Haagise stabilisatsioonisüsteem pakub haagiste rappumise eest parimat võimalikku kaitset.

Viimistlus.

Mis edasi?