2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
ID.-Crozz 180 degree view

ID. CROZZ.

Kui te võiksite mobiilsuse uuesti leiutada, siis kuidas see välja näeks? Meil on visioon, mis innustab teie igapäeva. Elektriauto, mis muudab teie elu paremaks. Nii intelligentne, et suudab teid mõista. Sõna-sõnalt. Ja nii ühendatud, et on teile lähemal kui kunagi varem. Tänu tehnoloogiale, mis teid edasi viib. Annab teile uue vabaduse. Ja inspireerib teid uusi asju avastama.

Valmis, kui teie olete.

Disain ja varustus.

Volkswageni ideeautod I.D. Crozz on elektromobiilsuse tulevik. See on täis uuendusi, mis hoiavad teid hoolimata käänakutest ja pööretest teel dünaamiliselt ning vaikselt. Tulevikus on auto võimeline ise sõitma, et saaksite lihtsalt mugavalt istuda ja vaadet nautida. Lisaks saate selle digitaalselt ühendatud autoga ka rääkida. Seega, öelge tere vabadusele.

 • Unelmate ruumikus

  Rohkem ruumi ideedele.

  ID. Crozz on arendatud nii, et teil oleks suurem vabadus. Ja rohkem ruumi. Seejuures on peetud silmas eriti üleliigsest loobumist. Näiteks B-piilarist. Ka tagaistmeid ja keskkonsooli on võimalik hõlpsalt reguleerida. Teil on rohkem ruumi kõige jaoks, mis on teile oluline.

 • Nelikvedu

  Vabadus sõita kuhu iganes.

  ID. Crozz viib teid edasi. Ja elektrilise nelikveo abil peaaegu kõikjale. Tänu uutele tehnoloogiatele on juba varsti võimalik sõita kuni 500 kilomeetrit vaid ühe akulaadimisega. Seega jätke igapäev selja taha ja sõitke lihtsalt minema. Kas üksi või teile oluliste inimestega. Äärmiselt sportlik. Ja kohalikult emissioonivaba.

 • Autonoomne juhtimine

  Rohkem aega endale.

  Sõitke ise või laske sõita. ID. Crozziga on teil see valik. Piisab ühest puudutusest roolil, kui ID. piloot võtab juhtimise üle. Või ütlete talle seda lihtsalt häälkäsklusega. Autonoomses režiimis tõmbab auto rooli muuseas sisse. Nii on teil rohkem vaba ruumi tõeliselt olulisteks asjadeks. Näiteks maastiku nautimiseks. Või hea raamatu lugemiseks. See on tõepoolest veel tulevikumuusika, kuid kõlab hästi kõigile.

Sind võib huvitada ka: