2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
id buzz 180 degree view

ID. BUZZ.

Mobiilsuse tuleviku kaaskujundamine tähendab meie jaoks elektrilist mobiilsust kõigile. Maksimaalse vabaduse, vaimustuse ja isikupäraga. Me arendame autosid, mis näitavad, kes on need inimesed, kes nendega sõidavad. Ja kuidas nad elavad. Seetõttu töötame suurte ideede ja väikeste detailide kallal, mis muudavad tuleviku kõigi jaoks paremaks.

Kõikjal kodus.

Disain ja varustus.

Volkswageni ID. Buzz on perekonnasõber ja kaaslane stressirikkal igapäeval. See elektriauto pakub peaaegu kõike, mis teie elu lihtsamaks teeb: moodne mugavus, täiesti uudne salongidisain ja peagi lisandub ka täisautomaatne sõidurežiim. Nii muutute juhist kaasreisijaks ja teil on vabadus teha, mida soovite.

 • Unelmate ruumikus

  Elu suurteks seiklusteks valmis.

  Et teie paindlikkus säiliks ID. Buzzis, oleme pidanud silmas optimaalset ruumikasutust. Avaras pagasiruumis on ruumi suurtele ideedele. Ja soovi korral saate tekitada salongis vaid mõne käeliigutusega veelgi enam hoiuruumi. See on imelihtne tänu paindlikule istmete põhimõttele.

 • Liitreaalsusega esiklaasinäidik

  Kõrgtehnoloogia rajaleidjatele.

  ID. Buzz on teerajaja. Selle Liitreaalsusega esiklaasinäidik projitseerib navigeerimise vahetult sõiduki ette maantee kohale. Tänu liitreaalsele projektsioonile näete suunanoolt just seal, kuhu te keerama peaksite. Nii jõuate alati sihtkohta pilku teelt pööramata.

 • LED-silmad

  Pilk olulisele.

  Tavapäraste ümmarguste esitulede asemel on ID. Buzzil intelligentsed LED-„silmad“, mis suhtlevad interaktiivselt juhi ja kaasreisijatega. Kui soovite näiteks ära pöörata, suunavad esituled end soovitud suunda. Kui ID. Buzz tuvastab sõidutee servas jalakäijaid ja jalgrattureid, vaatab ta neile otsa ja teeb nad valgussignaalide abil märkamatult nähtavaks. Üsnagi ettenägelik, või kuidas?

 • Puutetundlik rool

  Uuesti leiutatud rool.

  ID. Buzz liigub mängleva kergusega, kuna kõik on intuitiivselt teile kohandatud. Selle salongis ei ole enam nuppe ega klahve. Tänu puutetundlikule paneelile piisab kergest puudutusest, et selle funktsioone kasutada. Toksake lihtsalt roolil ja juba võib uus seiklus alata.

Sind võib huvitada ka: