2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Mitmekülgsem kui pea iga teine auto.

Golf on autoks, mis on kujundanud oma klassi põlvkondade kaupa. Ja nüüd seab uus Golf tulevasele põlvkonnale uue verstaposti.

Varustus ja disain.

Volkswageneid iseloomustab tippkvaliteediga varustus ja selgepiiriline disain. Samas pakume mitmesuguseid valikulisi lahendusi, tänu millele saate kujundada teie vajadustele ja maitsele vastava Golf. See, kui palju valikuvõimalusi teil tegelikult on, võib teid üllatada.

Ökonoomsus

Uue Golfi mootorid on ideaalsed neile, kes armastavad autoga sõita ja sõidavad palju ning soovivad samas hoida piiri oma kütusekulul: see hõlmab nii kõrgetasemelist tehnoloogiat ökonoomseks, kuid samas dünaamiliseks edasiliikumiseks.

Info ja meelelahutus ühes

Olenemata, kas teil on vaja sõites pidada telefonikõnet, näha hetkeinfot liiklussituatsiooni kohta, jõuda oma sihtpunkti navigatsioonisüsteemi abiga või lihtsalt kuulata oma muusikat - teie Golf universaal pakub erinevaid võimalusi, kasutades moodsamaid tehnoloogiaid lihtsal ja murevabal viisil.

Juhiabisüsteemid

Teie Golfi intelligentsed juhiabisüsteemid tagavad suurema sõidumugavuse ja aitavad teil toime tulle ka kõige kriitilisemate olukordadega või neid täielikult vältida. Isegi, kui märkate seda tehnoloogiat ainult harvadel juhtudel, on hea teada, et see on olemas.

Mugavused

Tundke end mugavalt oma Golfis. Selle rikkalik põhivarustus, lihtne käsitsemine ja palju hubaseid lisavarustuse elemente tagavad selle, et iga päeva on võimalik nautida vägagi pingevabalt.

Tarvikud.

Hinnad.

Vaata Golfi luukpäramudelite hindu.

Golfi 45nda sünnipäeva erimudel.

Pole end kunagi nooremana tundnud.

Säästa kuni 3 900 €.

Sissemakse 0%, alates 187 €/kuu.

Vaata eripakkumist
image

E10 biolisandiga kütus.

E10 kütust on lubatud kasutada kõikidel Volkswagen bensiinimootoriga sõidukitel.

Mis edasi?