2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Uus Golf Variant.

Mahutab pagasi ja muudki.

Olenemata, mida olete plaaninud, on see ette valmistatud kõige jaoks ja sama paindlikult nagu sinagi. Golf universaal pakub teile küllaldaselt ruumi, dünaamilise väliskujunduse, sportliku mootori ja arvukalt juhiabisüsteeme.

Varustus ja disain

Uue Golf universaali disain on sportlik, elegantne ja dünaamiline - seda igast küljest vaadatuna. Iseloomulikust esiosast muljetavaldava tagaosi - see on tõeliselt pilkepüüdev mudel.

 • Välimus

  Disain on loodud teid erutama. Eriti veel siis, kui te seda ka välja näitate.

  Pilk dünaamilisele ja elegantsele disainikeelele ja rikkalikule hulgale uue Golf universaali kõrgekvaliteetsetest detailidest on piisav veendumaks otsekohe, et tegu on sootuks enama kui tavalise, praktilise igapäevaautoga. Ta on kujundatud mõeldes stiilile ning see peegeldub tema enesekindlas välisilmes.

  Rohkem
 • Interjöör

  Tagage enam ruumi mugavusele.

  Ruumikus kohtub mugavuse, kvaliteedi, uute tehnoloogiatega. Kõk see ootab teid uues Golf universaalis - ühe ja ainsa sihiga: muuta iga reis nii pingevabaks kui vaid võimalik.

  Rohkem
 • Laternad

  LED-tehnoloogia annab teie universaal-Golfile veelgi enam iseloomu.

  Sihtpunkt alati teie silmis - Golf universaal ootab teid oma edasiarendatud esilaternate tehnoloogia ja hulga lisaomadustega.

  Rohkem
 • Veljed

  Näevad head välja: Golf universaali velgede valik.

  Milline velje ja rehvi kombinatsioon on teie Golf universaali jaoks ideaalne, on maitse asi. Alumiiniumveljed joonivad alla Golf universaali sportlikku olemust.

  Rohkem

Optional Golf Estate R-Line equipment packages.

Make the sporty appearance of your Golf Estate perfect: with the R-Line equipment packages you will clear the way to give your Golf Estate even more space for a self-confident appearance.

 • R-Line package

  The R-Line package makes your Golf Estate even more dynamic.

  An all-round impressive design: the R-Line package emphasizes the sportiness with numerous touches on the exterior and high-quality materials in the interior.

  Rohkem
 • R-Line exterior package

  Your Golf Estate is a professional sportsperson: the optional R-Line exterior package.

  The R-Line exterior package with expressive front bumper, sporty diffuser, gloss black air intakes and sill extensions give the Golf Estate a distinctive, sporty look.

  Rohkem
 • R-Line sports package

  The highlights of the R-Line sports package give your Golf Estate even more room for sportiness.

  Die Highlights des R-Line Sportpakets bieten Ihrem Golf Variant noch mehr Raum für Sportlichkeit.

  Rohkem

Info ja meelelahutus ühes

Olenemata, kas teil on vaja sõites pidada telefonikõnet, näha hetkeinfot liiklussituatsiooni kohta, jõuda oma sihtpunkti navigatsioonisüsteemi abiga või lihtsalt kuulata oma muusikat - teie Golf universaal pakub erinevaid võimalusi, kasutades moodsamaid tehnoloogiaid lihtsal ja murevabal viisil.

 • Raadiod ja navigatsiooniseadmed

  Veenduge, et olete samal rajal suurepärase meelelahutusega.

  Oma uues Golf universaalis olete teie otsustaja selle üle, mis toimub. Valik on kahe raadio vahel, mõlemad on süsteemiga sobitatud kõlaritega, intuitiivse juhtimise ja arvukate ühenduvusvõimalustega, kuid samas on võimalik valida kahe navigatsioonisüsteemi vahel, neist mõlemad tagavad teile kõik võimalused, mida vaid oskad soovida.

  Rohkem
 • Dynaudio Excite

  Perfektne heli - igal ajahetkel.

  Muusika kõlab teie autos paremini kui oma kodus? Lisavarustusse kuuluv DYNAUDIO Excite helisüsteem on spetsiaalselt kohandatud teie auto interjööri akustikaga ning pakub helisid, mis ületavad isegi kõige teravamakõrvalise audiofiili ootusi.

  Rohkem
 • Telefoniga rääkimine

  Muudame suhtluse lihtsamaks

  Öelge, mida mõtlete - aga hoidke sealjuures oma mõlemad käed roolil. Uus Golf universaal pakub teile kahe nauditava, lisavarustusse kuuluva mobiiltelefoni liidese valiku vahel.

  Rohkem
 • Car-Neti juhised ja info

  Püsige teel ja alati aktuaalsetena

  Car-Neti juhiste ja info abil on teil võimalik leida põnevaid sihtkohti teie läheduses, otsida lähedasi parkimiskohti või esimest tanklat. Aktuaalse, täiendavate soovitustega liiklusinfo vastuvõtuvõimalus aitab teil mööduda liiklusummikutest ja tuua uudiseid Internetist.

  Rohkem

Juhiabisüsteemid

Teie Golf universaali intelligentsed juhiabisüsteemid tagavad suurema sõidumugavuse ja aitavad teil toime tulle ka kõige kriitilisemate olukordadega või neid täielikult vältida. Isegi, kui märkate seda tehnoloogiat ainult harvadel juhtudel, on hea teada, et see on olemas.

 • Front Assist ja adaptiivne kiirusehoidik

  Püsige pingevabana ka kõige tihedama liiklusega tänavatel.

  Adaptiivse kiirusehoidikuga (ACC) on teil võimalik olla pingevabamalt teel, sõiduki ümbruse jälgmissüsteem Front Assist, mis hõlmab endas linnasisese avariipidurduse funktsiooni koos jalakäijate tuvastussüsteemiga, lisandub alates Comfortline varustustasemest.

  Rohkem
 • Liiklusummikute abi- ja hädaabisüsteemid

  Viivad teid edasi ka siis, kui midagi eriti ei liigu.

  Lisavarustusse kuuluv liiklusummikute abisüsteem Traffic Jam Assist julgestab teid närvesöövas peatu-ja-sõida liikluses ning aitab teil vältida tüüpilisi kokkupõrkeid liiklusummikutes. Lisavarustusse kuuluv hädaabisüsteem Emergency Assist tuvastab, millal ei ole juht enam suuteline edasi sõitma ning võtab poolautomaatselt üle kontrolli sõiduki üle.

  Rohkem
 • Haagiseveo abisüsteem Trailer Assist

  Muutke haagisega manööverdamine kergeks tuulebriisiks.

  Seda on nüüd väga lihtne teha, seega ei pea te enam ehmuma. Teie Golf universaal võtab juhtimise teilt üle, kui jõuate parkimiskoha otsingutele ja manööverdamisele haakes haagisega. Lisavarustuses olev haagiseveo abisüsteem Trailer Assist võtab teilt üle hulga tööd.

  Rohkem
 • Pimenurga andur

  See on viis, kuidas teie Golf universaal aitab teil vahetada sõiduradasid ja sõita välja parkimiskohtadest.

  Sõites hoiatavad teid lisavarustusse kuuluvad pimenurgaandur koos tagaoleva liikluse hoiatussüsteemiga teie pimenurkades olevate sõidukite eest - seda süsteemi seatud piirides. See monitoorib teie auto külgedel ja taga olevaid alasid, kui manööverdate parkimiskohast välja.

  Rohkem

Ökonoomsus

Uue Golf universaali mootorid on ideaalsed neile, kes armastavad autoga sõita ja sõidavad palju ning soovivad samas hoida piiri oma kütusekulul: see hõlmab nii kõrgetasemelist tehnoloogiat ökonoomseks, kuid samas dünaamiliseks edasiliikumiseks.

 • Mootorid

  Leidke eeliseid kõrgest sooritusvõimest madala kütusekulu juures.

  TSI-bensiini- ja TDI-diiselmootorid on konstrueeritud tagamaks kõrget suutlikkust kombinatsioonis madala kütusekulu ja teie sõidunaudinguga. TGI jõuallikas on võrdväärselt nii dünaamiline kui ka keskkonnateadlik alternatiiv, kuna sellega on võimalik liigelda loodusliku gaasi toitel.

  Rohkem
 • Aktiivne silindrite väljalülituse süsteem

  Kui 2 silindrit puhkavad, on teil võimalik säästa kütust.

  Juhul, kui teil on vaja vähem mootorivõimsust, on teil keeruline tunnetada, et mootor töötab ainult kahe silindriga. See osutub võimalikuks tänu aktiivsele silindrite juhtimisele, mis võimaldab teil märgatavalt vähendada oma kütusekulu.

  Rohkem
 • 4MOTION nelikvedu

  Tagab edasiliikumise.

  Soovite tunda head haarduvust ja seda ka sõites märjal ja raskel aluspinnal? Tänu lisavarustuses saadaolevale 4MOTION nelikveole on teil seda võimalik tunda peaaegu kõikjal.

  Rohkem
 • Sõidurežiimide valik

  Uus Golf universaal kohandab end teie sõidustiiliga.

  Kas eelistate sõita ökonoomselt või sportlikuma stiiliga? Või on teie eelistuseks mugavus? Lisavarustusse kuuluva sõidurežiimide valikuga on teil võimalik seadistada oma auto sõidustiili sobitumaks paremini teie isikliku sõidustiili ja hetkeliste tee- ja liiklusoludega.

  Rohkem

Mugavused

Tundke end mugavalt oma universaal-Golfis. Selle rikkalik põhivarustus, lihtne käsitsemine ja palju hubaseid lisavarustuse elemente tagavad selle, et iga päeva on võimalik nautida vägagi pingevabalt.

 • Pagasiruum

  Mahutab murevabalt suuri esemeid.

  Golf universaali pakiruum pole mitte ainult mahukas, vaid ka praktiline. Vajadusel allalastav pagasiruumi põrand, koormakinnitusaasad ja kokkuklapitav tagaiste on kõigest mõned näited seerialvarustusse kuuluvatest praktilistest detailidest.

  Rohkem
 • Panoramic sliding sunroof

  All your passengers will love this view.

  Would you like to enjoy more light, air and a good mood as you drive? Then the panoramic sliding sunroof is for you. It is so large that passengers on the rear bench seat will also be amazed.

  Rohkem
 • Nahksisustus

  Valik ajatu elegantsuse saavutamiseks.

  Nautige luksusliku atmosfääri võrreldamatut tunnet igal sõidul. Teie Golf universaalile on lisavarustusena võimalik valida peeneimat nahksisu ja ArtVelours sisustust koos lisavarustuse elementidega nagu istmesoojendus ja käepärane multifunktsionaalne rooliratas.

  Rohkem
 • Aktiivne infoekraan

  Näete täpselt seda infot, mida soovite näha.

  Analoognäidikud on ajast maha jäänud. Soovi korral on teil võimalik tavapärane ümara kujuga näidikuploki disain asendada kõrglahutusega ekraaniga. Innovaatiline Active Info Display näidikuploki lahendus edastab teile palju enam infot kui pelgalt kiirus ja kütuse tase.

  Rohkem

Tarvikud.

Varustustasemed.

Vaadake Golf Variant universaalkerega mudelite hindu.

Trendline

 • Mustad katusereelingud
 • Elektromehaaniline seisupidur koos funktsiooniga Auto Hold
 • Kliimaseade
 • Valuveljed Lyon 6Jx15
 • Raadio Composition Colour

Trendline

Mustad katusereelingud
Elektromehaaniline seisupidur koos funktsiooniga Auto Hold
Kliimaseade
Valuveljed Lyon 6Jx15
Raadio Composition Colour
Palun vali mootor ja käigukast
Sobivaid mudeleid ei leitud
Energiaklass

European Union energy label.

Comfortline

 • Mustad katusereelingud
 • Elektromehaaniline seisupidur koos funktsiooniga Auto Hold
 • Raadio Composition Colour

Comfortline

Mustad katusereelingud
Elektromehaaniline seisupidur koos funktsiooniga Auto Hold
Raadio Composition Colour
Palun vali mootor ja käigukast
Sobivaid mudeleid ei leitud
Energiaklass

European Union energy label.

Golf Variant.

Golfi 45nda sünnipäeva erimudel.

Pole end kunagi nooremana tundnud.

Säästa kuni 3 900 €.

Sissemakse 0%, alates 187 €/kuu.

Vaata eripakkumist

Mis edasi?