2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42
image

Golf Sportsvan.

Super iga päev. Golf Sportsvan.

Elegantne ja sportlik Golf Sportsvan on dünaamilise joonega ning väga mugava ja mitmekülgse salongiga.

Varustus ja disain.

Volkswageneid iseloomustab tippkvaliteediga varustus ja selgepiiriline disain. Samas pakume mitmesuguseid valikulisi lahendusi, tänu millele saate kujundada teie vajadustele ja maitsele vastava Golf Sportsvan. See, kui palju valikuvõimalusi teil tegelikult on, võib teid üllatada.

Infolust.

Võib-olla peate tegema sõidu ajal telefonikõne, vajate ajakohast liiklusteavet, tahate kasutada sihtkoha leidmiseks navigatsioonisüsteemi või soovite lihtsalt nautida oma lemmikmuusikat – teie Golf Sportsvan pakub mitmesuguseid võimalusi moodsate tehnoloogiliste lahenduste hõlpsaks ja mugavaks kasutamiseks.

Juhiabi.

Teie Golf Sportsvan on intelligentsed juhiabisüsteemid, mis teevad sõidu mugavamaks ning aitavad teil paremini toime tulla kriitilistes situatsioonides või neid isegi ära hoida. Olgugi et selle tehnoloogia kasutus jääb teile enamasti märkamatuks – teadmine, et see on olemas, annab hea tunde.

Tõhusus.

Teie Golf Sporstvan moodne mootoritehnoloogia kindlustab säästlikkuse, suure pöördemomendi ja võimsuse. Kui teile meeldib sõita, liigute autoga palju ja soovite hoida kütusekulud kontrolli all, siis on see masin teie jaoks just see õige.

Mugavus.

Tundke end oma Golf Sportsvan mugavalt. Selle rikkalik põhivarustus, käepärased ja hõlpsasti kasutatavad juhtseadmed ning mitmesugune mugav lisavarustus kindlustavad teile mõnusa pingevaba sõidu.

Viimistlus.

 • Trendline

  Alates 18 554 eurost

  Märkimisväärselt mitmekülgne: Golf Sportsvan Trendline'i avara siseruumi saab paindlikult teie vajadustegakohandada.

  Lae hinnakiri
 • Comfortline

  Alates 19 842 eurost

  Märkimisväärselt mugav: Golf Sportsvan Comfortline tähendab valdavat heaolutunnet.

  Lae hinnakiri
 • Highline

  Alates 23 852 eurost

  Märkimisväärselt kõrgeklassiline: Golf Sportsvan Highline avaldab muljet oma stiilsete ja elegantsete detailidening läbimõeldud funktsionaalsusega.

  Lae hinnakiri

Mis edasi?