2.11.78.2, 2018-12-05 18:30:44
image

Uus Golf Sportsvan.

Tundke end kohe autosse istudes koduselt.

Tutvuge sellega, mis teid maailma esmaesitlusel ootab.

Mugavus.

Ülim ruumikas ime. Uus Golf Sportsvan pakub rikkalikult ruumi tervele perele ja lisaks ka hulgale pagasile. Veelgi enam, tänu kõrgemale isteasendile saate sõites nautida paremat nähtavust ja mugavamalt autosse siseneda ja sealt väljuda.

 • Kokkuklapitavad lauad.

  Hetkega kokkuklapitavad! Comfortline varustustasemel teevad esiistmete taga paiknevad taskud ja kokkuklapitavad lauad teekonna tagaistmel reisijate jaoks veel mugavamaks.

 • Panipaigad.

  Hoidke tähtsaid esemeid silma all ja käeulatuses – kas siis mugavas panipaigas armatuurlaual või ühes paljudest teistest käepäraselt ligipääsetavatest panipaikadest. Eriti mugav – jahutusega kindalaegas kõikide teie reisitarvete jaoks kuulub standardvarustusse.

 • Panipaigad ustes.

  Alati erinevas kohas, kuid kõik omal kohal. Panipaigad ustes on heaks kohaks väikestele esemetele, kindlustades, et leiate kõik asjad ilma otsimisele aega raiskamata.

 • Seadistatavad tagaistmed.

  Looge nii palju ruumi, kui vajate. Tagaiste pole mitte ainult eraldi kokkuklapitav, vaid seda saab ka pikkupidi liigutada ja kokku klappida.

Disain.

Sõitke kaunilt. Golf Sportsvani disain ja reisijateruumi varustus võidavad oma ajatu elegantsiga teie poolehoiu.

Juhiabisüsteemid.

Jääge tänu koos teiega mõtlevale tehnoloogiale rahulikuks. Uue Golf Sportsvani nutikad juhiabisüsteemid pakuvad täiendavat sõidumugavust, aidates teil samal ajal süsteemi võimete piires kriitiliste olukordadega toime tulla või neid isegi vältida.

Info- ja meelelahutussüsteem.

Laiendage oma mugavustsooni diivanilt oma uude Golf Sportsvani. Tänu uuenduslikele teabe- ja meelelahutussüsteemidele saate nüüd nautida silmapaistvat meelelahutust, täpselt nii, nagu teile meeldib, ja lisaks on see alati ühendatud, et uusi varjatud nurgataguseid avastada.

Viimistlus.

 • Trendline

  Alates 18 202 eurost

  Märkimisväärselt mitmekülgne: Golf Sportsvan Trendline'i avarat siseruumi saab paindlikult teie vajadustega kohandada.

  Lae hinnakiri
 • Comfortline

  Alates 19 968 eurost

  Märkimisväärselt mugav: Golf Sportsvan Comfortline tähendab valdavat heaolutunnet.

  Lae hinnakiri
 • Highline

  Alates 23 852 eurost

  Märkimisväärselt kõrgeklassiline: Golf Sportsvan Highline avaldab muljet oma stiilsete ja elegantsete detailide ning läbimõeldud funktsionaalsusega.

  Lae hinnakiri

Mis edasi?