2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Golf R.

Kui tehnoloogia mitte ainult ei edene, vaid tormab edasi

Golf R on varasemast võimsam ning näitab suurepäraselt tehnoloogia tormilist arengut: koos 228 kW (310 hj) võimsuse, 400 Nm pöördemomendi ja DSG-käigukastiga, millel on topeltsidur, ühendab ta endas tõelist kirge motospordi vastu, sportlikke varustusdetaile ning muljetavaldavat jõudlust.

Jõudlus.

Otse võidusõidurajalt maanteele: tänu 4MOTIONI püsivale nelikveole ning võimsale turbolaaduri- tehnoloogia ja kütuse otsepritsega TSI-mootorile saate nautida erakordset sõidukogemust. Uuendus- lik seitsmekäiguline topeltsiduriga DSG-käigukast aitab teil tõhusalt kiirendada, kaotamata seejuu- res veojõudu.

Varustus ja disain.

Teie Golf R eristub teistest autodest esmaklassilise varustusega, mis annab sõidukile sportliku vä- limuse, ja R-seeriale omase puhta disainikeelega. Võimalike detailide suur valik tähendab, et saate valida eri varustustasemete vahel.

Juhiabisüsteemid.

Nutikad juhiabisüsteemid võivad suurendada sõidumugavust ning aidata teil kriitiliste olukordadega toime tulla – või isegi neid vältida.

Infolust.

Golf R-i info- ja meelelahutussüsteemid vastavad rangetele nõudmistele. Need hõlmavad standard- varustusse kuuluvat puuteekraani, valikulist viipega juhtimist ja paljut muudki.

Hinnad.

Vaadake Golfi R hindu.

Golf.

Mis edasi?