2.13.82.1, 2019-01-22 15:18:18
e-up!

e-up!

Gaas põhja. Elektriga.

Kas lähete üle elektriautondusele? e-up!-iga on see lihtne! Tänu võimsale elektrimootorile on sõidurõõm suur – kuni 160 km tunnis ja ilma igasuguse heitgaasiemissioonita. Uurige e-up!-i kohta täpsemalt ja näete, see on täiuslik kaaslane igaks päevaks.

Varustus ja disain.

Volkswageneid iseloomustab tippkvaliteediga varustus ja selgepiiriline disain. Samas pakume mitmesuguseid valikulisi lahendusi, tänu millele saate kujundada teie vajadustele ja maitsele vastava e-up!. See, kui palju valikuvõimalusi teil tegelikult on, võib teid üllatada.

Tõhusus.

Teie e-up! moodne mootoritehnoloogia kindlustab säästlikkuse, suure pöördemomendi ja võimsuse. Kui teile meeldib sõita, liigute autoga palju ja soovite hoida kütusekulud kontrolli all, siis on see masin teie jaoks just see õige.

Infolust.

Võib-olla peate tegema sõidu ajal telefonikõne, vajate ajakohast liiklusteavet, tahate kasutada sihtkoha leidmiseks navigatsioonisüsteemi või soovite lihtsalt nautida oma lemmikmuusikat – teie e-up! pakub mitmesuguseid võimalusi moodsate tehnoloogiliste lahenduste hõlpsaks ja mugavaks kasutamiseks.

Juhiabi.

Teie e-up! on intelligentsed juhiabisüsteemid, mis teevad sõidu mugavamaks ning aitavad teil paremini toime tulla kriitilistes situatsioonides või neid isegi ära hoida. Olgugi et selle tehnoloogia kasutus jääb teile enamasti märkamatuks – teadmine, et see on olemas, annab hea tunde.

Mugavus.

Tundke end oma e-up! mugavalt. Selle rikkalik põhivarustus, käepärased ja hõlpsasti kasutatavad juhtseadmed ning mitmesugune mugav lisavarustus kindlustavad teile mõnusa pingevaba sõidu.

Viimistlus.

  • e-up!

    Alates 26 665 EUR

    Täiselektriline, täis-igapäevasobilik - mudeliga e-up! käivad keskkonnateadlikkus ja säästvus käsikäes suure mugavuse ja rikkaliku lisavarustusega.

    Lae hinnakiri

Mis edasi?