Modell uue e-up!-i ees

Elektromobiilsuse täiustaja.
e-up!

Nüüd saadaval hinnaga 24 415 €

Nüüd saadaval hinnaga 24 415 €

Praktiline sõiduulatus:
260km
Mootori võimsus:
61kW (83 hj)
Elektritarve:
12,7kWh / 100 km

Väike erinevus

Suurem sõiduulatus kui eales varem. Rohkem funktsionaalsust parema hinnaga. Ning veelgi enam disainimisvabadust kõigile, kes ajaga kaasa sõidavad: uus e-up! teeb elektromobiilsuse veelgi hõlpsamaks. Ja lihtsalt paremaks.

Uuel e-up!-il on mitmeid tähtsaid omadusi.
Vaadake neid kolme.

Naine laadimas uut e-up!-i

Sõiduulatus

Rohkem kui vaid särtsakas saabumine

Ühenduvus

e-up! + nutitelefon = armastus

Disain

Ilmselgelt „e“

 

Lähivaade Maps+more’i telefonihoidikust uues e-up!-is
Uue e-up!-i 3/4 eestvaade

Elektrifitseeritud

Rohkem kui vaid särtsakas saabumine

Sõitke kaugustesse! e-up!-i ökonoomne elektriajamisüsteem suurendab naudingut täis sõiduulatuse kuni 260 kilomeetrini1. Lokaalsetest heitmetest vaba ajam aitab vähendada CO2. Sellel on positiivne mõju kliimale.

1 Tegelikes tingimustes saavutatav tegelik sõiduulatus varieerub sõltuvalt sõidustiilist, kiirusest, mugavusfunktsioonide või abiseadmete kasutamisest, ümbritseva õhu temperatuurist, reisijate arvust / koormusest ja maastikust. Sõiduulatuse vahemik on orientiiriks konkreetse sõiduki puhul ning kajastab aasta keskmist tulemust, mille saavutab 80% meie klientidest. Vahemiku alumine piir sisaldab endas ka kiirteel mõõduka kiirusega sõitmist ning talvel madala temperatuuriga sõitmist. 

Ühenduvus

e-up! + nutitelefon = armastus

Mis ühendab teie lemmiklaule, ajakohast liiklusteavet ja sõitmisaegseid telefonikõnesid? Just nii: teie nutitelefon! Koos Maps+more’i telefonihoidiku1 ning uue rakendusega iOS-ile ja Androidile muudab teie nutitelefon uue e-up!-i vaid hetkega võrguühendusega autoks. Standardvarustuses raadiosüsteem Composition Phone muudab teie sõiduki mobiilseks muusikakeskuseks. Lihtsalt ühendage oma nutitelefon uue e-up!-iga. Valmis! Aitab keerukatest ekraanidest. Lihtsalt ühendage ja hakake kasutama.

Tähelepanu: tarkvara ja hoidik ei ühildu kõigi nutitelefonidega. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust oma Volkswageni müügiesindusega.

Disain

Ilmselgelt „e“

Uus e-up! on tõestus sellest, et ka väiksel autol on palju pakkuda – seda tänu värskendavale, minimalistlikule disainile. Ning loomulikult tänu ka oma dünaamilisele elektriajamisüsteemile. Sinise dekoratiivliistu ja integreeritud Volkswageni märgi ning rabava C-signatuuriga LED-esitulede tõttu on elektriajami olemasolu ilmselge juba kaugelt.

Valige uus e-up! Style. Must või valge katus ja kokkusobivad mustad või valged küljepeeglid, toonitud taga- ja küljeklaasid ning 15-tollised valuveljed Blade loovad üheskoos sõidukile isikliku ja ainulaadse ilme teie maitse järgi. Uus e-up! Style on saadaval ka valikuliste 16-tolliste valuvelgedega Upsilon.

Paketid

Palju funktsioone

Uus e-up! pakub standardvarustuses rohkemaid funktsioone, ent maksab vähem kui eales varem. Praktiline ja täiusliku varustusega: rajahoidmisabiline Lane Assist, liiklusmärkide meeldetuletaja, täissuuruses eesmised ja külgmised turvapadjad ning ka uus tagaistmel istujate tuvastus on kõik pardal. Standardvarustuses olev kombinatsioon raadiosüsteemist Composition Phone, telefonihoidikust Maps+more ja rakendusest We Connect teeb iga sõidu nutikaks ja lihtsaks: lihtsalt istuge autosse, pange muusika käima ning seadke marsruut – läksime!

Kas olete valmis elektromobiilsuseks?

Kasutades meie uut rakendust Volkswagen EV Check, saate analüüsida oma sõiduharjumusi ning saada teada, kas olete elektromobiilsuseks valmis ning milline Volkswageni elektriautodest teile kõige paremini sobib. Lihtsalt laadige rakendus alla ja alustage.

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.1

1 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.

 

 

 

* Tegemist on Volkswagen Leasinguga, kus finantseerimisteenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4.1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2.75% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 26 839.00 eurot, sissemakse 15%, jääkväärtus 35%, läbisõidupiirang 18 000km/aastas (krediidi netosumma 22 365.83 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2.39% aastas (31.12.2020 oli 3 kuu Euribor -0,545%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 19 295.85 eurot ja tagasimaksete summa on 19 105.85 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.citadeleleasing.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Saamaks rohkem infot Volkswagen Leasingu pakkumise kohta, võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega. Tegemist on näidisarvutusega.