2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Uus e-Golf.

Muutuge, kuid liigelge ka edaspidi Golfiga.

Puhtalt elektriline jõuallikas on ideaalseks liikumislahenduseks eriti lühikestel sõitudel (näiteks linnastunud piirkondades). Uue e-Golfiga on teil võimalik ka linnast väljuda. Selle NEDC* kohane sõiduulatus on 300 km*.

Varustus ja disain

Iga Volkswagenit iseloomustavad kõrgekvaliteetne varustus ja selge disainikeel. Teie oma individuaalset e-Golfi aitavad lisaks kujundada arvukad individualiseerimise võimalused. Teid lihtsalt hämmastab, kui palju valikuid Teil on.

 • Välimus

  Te hakkate armastama oma e-Golfi loodud rambivalgust.

  Selgelt on väljanähtav, et te sõidate väga erilise Golfiga. E-disain oma LED-tulede kujuga, sinist värvi disainielementidega ja optimeeritud aerodünaamikaga annab elektriautole unikaalse üldmulje.

  Rohkem
 • Interjöör

  Kogege moodsat disaini kombineeritult tunnetusliku juhtimisega.

  Teie uus e-Golf ei ole edasiviija mitte ainult oma jõuallika osas. Auto interjööris ootavad teid stiilsed disainielemendid ja selge ülevaade e-spetsiifilisest infost.

  Rohkem
 • Laternad

  Valgustame teed energiasäästliku tehnoloogiaga.

  Energia säästmine on uue e-Golfi kontseptsiooni üks osa. Selle saavutamiseks kasutavad kõik laternad LED-tehnoloogiat koos tema kõrge valgusefektiivsuse ja madala energiatarbega.

  Rohkem
 • Veljed

  Need veljed aitavad teil energiat säästa.

  16-tollised optimeeritud aerodünaamika ja optimeeritud veeretakistusega kontaktpindadega Astana alumiiniumveljed tõstavad esile teie e-Golfi keskkonnateadlikkust ja saastevaba edasiliikumist.

  Rohkem

Ökonoomsus

Teie e-Golf võtab vastu tänased väljakutsed, rahuldades samas tänapäevaseid nõudmisi: jõuline ja põhimõtteliselt müratu elektrimootor tagab üheaegselt nii mõjusa kiirenduse kui ka ökonoomse sõidu. Täiendavalt muudab laadimise intelligentne juhtimine teie e-Golfi laadimise lihtsaks.

 • Elektriline jõuülekanne

  Tänane dünaamika: e-Golfi mootor.

  Sõit elektrijõuallikaga pakub rohkem rõõmu, kui oskaksite arvata. Esmane revolutsioon - elektrimootor pakub maksimaalset väänet ja sujuvat edasiliikumist tänu 1-käigulisele käigukastile.

  Rohkem
 • Sõiduulatus

  Mõtle roheliselt ja liigu kaugemale

  Uus e-Golf viib teid NEDC* tsükli kohaselt 300 km kaugusele Sõidurežiimide seaded võimaldavad teil liigelda eriti energiasäästlikult - või optimeerida oma sõiduki seadeid sportlikkuse ja mugavuse vaatenurgast lähtudes.

  Rohkem
 • Laadimisvõimalused

  Teie e-Golfi laadimine on niivõrd lihtne.

  Terve valik laadimisvõimalusi lubab teil otsustada, kus ja kuidas laadida oma e-Golfi.

  Rohkem
 • Jätkusuutlikkus

  Piirake oma süsiniku jalajälge, mitte oma mobiilsust.

  E-Golfiga on teil võimalik liigelda autoga, mis liigub kaasa meie aja väljakutsetega ja täidab kõrgeid nõudeid. Laadige teda rohelise energiaga ja liigelge nullsaastega.

  Rohkem

Info ja meelelahutus ühes

Olenemata, kas teil on vaja sõites pidada telefonikõnet, näha hetkeinfot liiklussituatsiooni kohta, jõuda oma sihtpunkti navigatsioonisüsteemi abiga või lihtsalt kuulata oma muusikat - teie e-Golf pakub erinevaid võimalusi, kasutades moodsamaid tehnoloogiaid lihtsal ja murevabal viisil.

 • Navigeerimine

  Püsige teel lihtsate viibete abiga.

  Praktiliselt ükski info-meelelahutussüsteem ei paku enamat kui Discover Pro navigatsioonisüsteem: alates oma innovaatilisest viipejuhtimisest, suurepärastest meelelahutusfunktsioonidest ja mitmekülgsetest ühendusvõimalustest kuni väljapaistva kaardiekraanini.

  Rohkem
 • Car-Net

  Kasuta Interneti oma e-Golfis ja kasuta oma nutitelefoni kaugjuhtimispuldina.

  Car-Net: see on Volkswageni viis toomaks Interneti ka sinu autosse. Car-Net hõlmab endas hulga praktilisi teenuseid ja abipakkuvaid rakendusi. See muudab võimalikuks koguni oma nutitelefoni kasutamise oma e-Golfi kaugjuhtimispuldina.

  Rohkem
 • Telefoniga rääkimine

  Muudame suhtluse lihtsamaks

  Öelge, mida mõtlete - aga hoidke sealjuures oma mõlemad käed roolil. Uus e-Golf pakub teile valiku kahe nauditava, lisavarustusse kuuluva mobiiltelefoni liidese vahel.

  Rohkem

Juhiabisüsteemid

Teie e-Golfi intelligentsed juhiabisüsteemid tagavad suurema sõidumugavuse ja aitavad teil toime tulle ka kõige kriitilisemate olukordadega või neid täielikult vältida. Isegi, kui märkate seda tehnoloogiat ainult harvadel juhtudel, on hea teada, et see on olemas.

 • Front Assist ja adaptiivne kiirusehoidik

  Püsige pingevabana ka kõige tihedama liiklusega tänavatel.

  Lisavarustusse kuuluva adaptiivse kiirusehoidjaga (ACC) liiklete maanteedel palju pingevabamalt. Sõiduki ümbruse jälgimissüsteem Front Assist hõlmab endas linnasisest avariipidurdust koos jalakäijate tuvastussüsteemiga.

  Rohkem
 • Liiklusummikute abi- ja hädaabisüsteemid

  Viivad teid edasi ka siis, kui midagi eriti ei liigu.

  Lisavarustusse kuuluv liiklusummikute abisüsteem Traffic Jam Assist julgestab teid närvesöövas peatu-ja-sõida liikluses ning aitab teil vältida tüüpilisi kokkupõrkeid liiklusummikutes. Lisavarustusse kuuluv hädaabisüsteem Emergency Assist tuvastab, millal ei ole juht enam suuteline edasi sõitma ning võtab poolautomaatselt üle kontrolli sõiduki üle.

  Rohkem
 • Parkimisabisüsteem Park Assist

  Parkimine võib olla sedavõrd lihtne

  Kas pargite siiani ainult ja täiesti iseseisvalt? Lisavarustusse kuuluv ParkAssisti süsteem säästab teid rooliratta väntamisest ja muudab parkimiskoha leidmise lihtsamaks. Ultraheliandurite abiga on võimalik tuvastada, kas teie e-Golf mahub leitud ruumi.

  Rohkem
 • Pimenurga andur

  See on viis, kuidas teie e-Golf aitab teil vahetada sõiduradasid ja sõita välja parkimiskohtadest.

  Sõites hoiatavad teid lisavarustusse kuuluvad pimenurgaandur koos tagaoleva liikluse hoiatussüsteemiga teie pimenurkades olevate sõidukite eest - seda süsteemi seatud piirides. See monitoorib teie auto külgedel ja taga olevaid alasid, kui manööverdate parkimiskohast välja.

  Rohkem

Mugavused

Tundke end mugavalt oma e-Golfis. Selle rikkalik põhivarustus, lihtne käsitsemine ja palju hubaseid lisavarustuse elemente tagavad selle, et iga päeva on võimalik nautida vägagi pingevabalt.

 • Istumise mugavus

  Istuge maha ja lõdvestuge.

  Oma põhjaliku kujundatusega pakuvad teie e-Golfi istmed endast nii naudingut silmadele kui ka mugavust teie seljale. Püsivalt kõrgest klassist mugavus on eriti teretulnud pikematel reisidel.

  Rohkem
 • Sõidumugavus

  Saabuge lõdvestunumalt kui olite seda sõitu alustades.

  Seeriavarustuses olevad kliimaseade ja multifunktsionaalne ekraan ning lisavarustuses olev välisvalgustuslahendus muudavad iga sõidu teie e-Golfiga rõõmurohkeks sündmuseks.

  Rohkem
 • Vienna nahksisu

  Muuda oma sõiduki interjöör salongiks.

  Loo oma isiklik mugavustsoon: kõrge kvaliteediga, pehme lisavarustuses saada olev mugavate juhi ja kõrvalistuja istmegega Vienna nahksisu loob kõrgklassi õhkkonna.

  Rohkem
 • Aktiivne infoekraan

  Näete täpselt seda infot, mida soovite näha.

  Analoognäidikud on ajast maha jäänud. Innovaatiline Active Info Display näidikuploki lahendus edastab teile palju enam infot kui pelgalt kiirus ja kütuse tase.

  Rohkem

Hinnad.

 • E-Golf

  Alates 41 749 EUR

  Täiselektriline. Nüüd kuni 300 km* ühe laadimisega.

  Lae hinnakiri

Mis edasi?

* Nimetatud sõiduulatus on vahemaa, mis saavutati rullikutel katsestendil vastavalt New European Driving Cycle (NEDC) nõuetele läbi viidud sõidutsüklitele. Reaalsetes oludes saavutatav tegelik sõiduulatus erineb sellest tulemusest tavapäraste sõiduvõtete puhul ja ulatub keskeltläbi 200 kilomeetrini iga laadimiskorra järel. See sõltub sõidustiilist, kiirusest, mugavusvarustuse ja lisaseadmete kasutamisest, välistemperatuurist, kaasasõitjate/veetava koorma hulgast, sõidurežiimi (Normal, ECO, ECO+) valikust ja sõidupiirkonna reljeefist.