2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Tutvustades Arteoni.

Vorm järgneb külgetõmbele.

Tutvustame uut Volkswagen Arteoni: autot, millel on tugev, selge ja unikaalne iseloom ning mis annab igale üksikule päevale oma je ne said quoi.

Disain.

Aerodünaamilised jooned, raamideta ukseklaasid, lööva kujundusega tagaosa - Arteoni külgetõmme kestab esmapilgust palju-palju kauem. R-Line välisdisain hõlmab endas veelgi täiendavad väliskujunduses esiletõusvaid detaile, mis rõhutavad veelgi tema dünaamilisi elemente.

 • Välimus

  Tähelepanu haarav. Iga nurga alt.

  Arteoni pikalt voolavad piirjooned ja pikk teljevahe annavad talle äärmiselt äratuntava ilme - ja ruumikülluse, olenemata, millises kohas sa autos istud. Raamideta ukseklaasid on eriti tähelepanu tõmbavad ning tõstavad esile klassikalise laugpära-kerestiili kvaliteedi ja elegantsi.

 • R-Line

  Kõrgklassi disain - elegantsest sportlikuni.

  Neile, kes soovivad midagi enamat - Arteon R-Line pakub ülimat mugavuses, sportlikkuses ja disainis.

  Rohkem
 • Tagatulede plokid

  Esiletõstev laternalahendus.

  Moodsad LED-tagatulede plokid uue Arteoni tagaosas annavad uuele Arteonile jõulise ja väljapaistvalt dünaamilise välise ilme. R-Line'i varustustasemel lisavarustuses olevad libisevad LED-suunatuled on väliselt lööv täiendav ohutusmeede.

 • Tähistused

  Arteoni tähistused.

  Auto tagaosal olevad Arteoni tähised annavad lubaduse enamaks: garantii peade pööramisele ja jääva mulje tekkele.

Mugavused.

Uue Arteoni varustuse osad on sama muljetavaldavad kui auto ise. Nad muudavad iga sõidu unikaalseks kogemuseks, mis erutab teie kõiki meeli.

 • Interjöör

  Tere tulemast kvaliteedi maailma.

  Uues Arteonis on avastamiseks ülimalt atraktiivne valik varustusvariante, kauneid materjale ja innovaatilisi mugavusi lisavaid tehnoloogiaid.

 • ergoComfort istmed

  Saabu. Seda isegi enne, kui oled teekonda alustanud.

  Nõjatuge istmesse ja nautige ilusat interjööri koos oma valitud materjalide ja ülima mugavusega. Seljale äärmiselt mugavad ja lisavarustuses Mistral Grey ja Raven Grey Nappa nahaga kaetud ergoComfort istmed tagavad, et teie iga reis kulgeb mugavalt. Tänu lisavarustuses olevale 14 suunas reguleerimise võimalusele koos massaaži- ja mälufunktsioonidega, reguleeritavatele nimmetugedele ja küllaldasele pea- ja jalaruumile on Arteonis garanteeritud maksimaalne mugavus ja nauding isegi enne teie sinna sisenemist.

 • Multifunktsionaalne rooliratas ja Active Info Display näidikuplokk.

  Informatsioon pole kunagi nii meeldiv tundunud.

  Soojendusega multifunktsionaalne rooliratas aitab teil sõites kursis olla sõiduki olukorra ja teie teekonna infoga. Ja innovaatilise Active Info Display näidikuploki abiga on teie teekonna olulisim info - mitte ainult tahhomeeter, spidomeeter ja hodomeeter, vaid isegi detailne reisiinfo ja erinevate juhiabisüsteemide teated kuvatud teie otsesel vaateväljal, näidikuploki südames.

 • Easy Open - pagasiruumi avamine

  Reisimise kergus.

  Uues Arteonis on mugavus ja nauding tunnetatav veel enne teekonnaga alustamist. Pakkudes avarad 563 liitrit pakiruumi, on viimane elegantselt sobitatud laugpära-kujuga sedaani keresse. Ja tänu andurjuhitavale pakiruumi avamissüsteemile Easy Open piisab jalaviibutusest sõiduki tagaosa all elektriliselt liigutatava pakiruumiluugi avamiseks. Aegviitega elektrilise sulgemise funktsioon tähendab, et teil on võimalik pakiruumiluuk sulgeda nupulevajutusega, jättes teie käed vabaks pagasi peale- ja mahalaadimiseks.

 • Läbipaistev liugjalt avatav/kallutatav klaaskatus koos välisvalgustusega.

  Hüppa sisse ja lase oma meeltel möllata.

  Uus Arteon pakub ka võrreldamatut vaatevälja. Ka tänu läbipaistvale liugjalt avatavale/kallutatavale klaaskatusele, mis lubab päikesel sisse paista eredalt, luues samas meeldiva valgustatuse sõiduki sisemuses.

  Rohkem

Juhiabisüsteemid.

Tähelepanu detailidele: uus Arteon pakub endas nii kõrgklassi disaini kui ka sõidurõõmu. Ta on liidriks uute juhiabisüsteemide alal.

 • Elektrooniline diferentsiaalilukustus

  Ideaalne kurviläbimine? Absoluutselt.

  Puhas sõidurõõm: elektrooniline diferentsiaalilukustus tagab parema haardumise ja juhitavuse kurvide sportlikumal stiilil läbimisel.

  Rohkem
 • Parkimisabisüsteem Park Assist

  Peenetundeline parkimine.

  Park Assist aitab teil elegantselt parkimiskohale manööverdada. Kõik, mida teil on vaja teha, on vajutada gaasi-, siduri- ja piduripedaalidele. Ülejäänu eest hoolitseb süsteem.

  Rohkem
 • Dünaamilised kurvituled

  Läbi kurvi valguse kiirusega.

  Ennustava funktsionaalsusega dünaamilised kurvituled valgustavad teekäänakuid veel enne, kui isegi alustate rooli pööramisega. See tähendab, et teil on kurvilistel teedel võimalik näha - ja olla nähtav veelgi paremini.

  Rohkem
 • Valgustuspakett Dynamic Light Assist

  Valgustav igas olekus.

  Lisavarustusse kuuluv valgustuspakett Dynamic Light Assist optimeerib sõidutee valgustatust kontrollides automaatselt peamist valgusvihku ja tagades tee parema nähtavuse.

  Rohkem
 • Hädaabisüsteem Emergency Assist

  Sinu heaks olemas, kui kõik ei kulge plaanipäraselt.

  Meditsiiniliste hädaolukordade puhul hoiatab lisavarustusse kuuluv hädaabisüsteem Emergency Assist kaassõitjaid ja kaasliiklejaid ning peatab Arteoni kontrollitult.

  Rohkem
 • Sõiduki ümbruse jälgimissüsteem Front Assist

  Hoiab pilku tee peal.

  Sõiduki ümbruse jälgimissüsteem Front Assist koos linnasisese avariipidurdusfunktsiooniga City Emergency Braking ja jalakäijate tuvastusanduritega jälgib liikust ja abistab juhti võimalikel avariipidurdustel.

  Rohkem
 • Liiklusummikute abisüsteem Traffic Jam Assist

  Abi peatu-ja-sõida-liikluses.

  Lisavarustusse kuuluv innovaatiline liiklusummikute abisüsteem Traffic Jam Assist abistab juhti peatu-ja-sõida liikluses ja seeläbi vältida kokkupõrkeid liiklusummikutes.

  Rohkem

Info ja meelelahutus ühes.

Nautige uue Arteoni esmaklassilisi side- ja navigatsioonivõimeid ning kandke hoolt oma kõrvade eest Arteoni lisavarustusse kuuluva kõrgklassi helisüsteemiga.

 • Helisüsteem DYNAUDIO Confidence

  Reis helide maailma.

  Te ei usu oma kõrvu. Kogege esimese klassi helisid standardvarustuses oleva "Composition Media" raadio, lisavarustusse kuuluva "DYNAUDIO Confidence" helisüsteemi ja samuti lisavarustuses oleva DAB+ vastuvõtja kaudu.

  Rohkem
 • Navigeerimine

  Navigeerimine võib olla nii lihtne kui see on siin.

  Tellimisel on saadaval kaks äärmiselt kasutajasõbralikku navigatsioonisüsteemi. “Discover Media” ja “Discover Pro”.

  Rohkem
 • Telefonisüsteem

  Ohutuim variant on telefoniga kõnelemine, hoides mõlemat kätt roolil.

  Teil on võimalik olla kontakteeritav ka autot juhtides. Lisavarustusse kuuluvad mobiiltelefoniliidesed Comfort ja Business võimaldavad teil hoida mõlemaid käsi roolil ja tähelepanu teel.

  Rohkem
 • Esiklaasinäidik

  Alati fookuses.

  Esiklaasinäidiku abiga kuvatakse sõites vajaminev võtmetähtsusega info otse teie vaateväljale. Hetkekiirus, liiklusmärgid, abisüsteemide info koos hoiatus- ja navigatsioonisõnumitega kuvatakse otse kõrgekvaliteetsel esiklaasinäidikul.

Ühenduvus.

Innovatiivsed tehnoloogiad toetavad teie sõitmist Passatis.

 • Car-Net App-Connect

  Kasuta oma rakendusi oma Volkswagenis.

  Tüüri oma nutitelefoni olulisimaid funktsioone keskkonsoolilt. Telefon, sõnumside ja muusika on ainult nupuvajutuse kaugusel. Volkswagenis on selle nimeks App-Connect. Kolm innovaatilist tehnoloogiat võimaldavad teil kuvada oma nutitelefoni sisu auto meelelahutussüsteemi puuteekraanile. MirrorLink™, Apple’i CarPlay™ ja Google’i Android Auto™.

  Rohkem
 • Car-Neti "Security & Service"

  Kaitse teile. Ja teie autole.

  Millal tuleb läbida järgmine korraline hooldus? Kui palju kütust on kütusepaagis? Veebipõhine Car-Net Security & Service teenustepakett annab teile mobiilse juurdepääsu sõiduki olulistele andmetele ja otsetee vajalikele kontaktidele Volkswagenis. Hädaabikõneteenusega Emergency Call Service olete te kaetud isegi tõsiste juhtumite toimumise korral.

  Rohkem
 • Car-Neti juhised ja info

  Sõidate võrguühenduseta? Mitte kunagi enam.

  Jääge paremini informeerituks lisavarustusse kuuluva Car-Net "Guide & Inform" teenusepaketi abiga. Näitena, leidke reaalajas, kas kusagil on liiklusummik tekkimas või hajumas - teie marsruut seadistatakse automaatselt hetkeolukorrale vastavaks. Veebipõhine spetsiaalne otsingufunktsioon aitab teil tuvastada lähedalasuvaid huvitavaid kohti või lähima vaba parkimiskoha või kütusetankla asukohta.

  Rohkem

Autasud.

Tarvikud.

Hinnad.

Vaadake Arteoni hindu.

image

E10 biolisandiga kütus.

E10 kütust on lubatud kasutada kõikidel Volkswagen bensiinimootoriga sõidukitel.

Mis edasi?