2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
ID Vizzion 180 degree view

ID. VIZZION.

Parim viis tulevikku ennustada on see leiutada. Seetõttu lööme aktiivselt kaasa tuleviku elektrilise mobiilsuse kujundamisel. Kõigi oma visioonide, ideede ja tehniliste võimalustega. Seejuures luuakse autosid, mis muudavad teie elu lihtsamaks ja paremaks. Ja parim tõend selleks on, et tulevik on juba ammu alanud.

Elektrilise mobiilsuse visioon.

Disain ja varustus.

ID. VIZZIONiga saab täisautomaatne juhtimine tõeluseks. Tänu nüüdisaegseimale tehnoloogiale saab autost endast juht. Ja teie saate sõidu ajal teha, mida soovite: sukelduda multimeediasse, töötada keskendunult või lihtsalt lõõgastuda. Salongivalgustust ja temperatuuri kohandatakse automaatselt teie eelistustele. Peale selle on lisauuendusi, millest saavad kasu ka teised liiklejad. ID. VIZZION mõtleb nimelt kõigile.

 • Suunav projitseerimine

  Teedrajav tehnoloogia.

  ID. VIZZION ei mõtle ainult teile, vaid ka teistele liiklejatele. Selle HD-maatriks-esituled suudavad 8000 eraldi juhitava LED-iga projitseerida teele virtuaalsed sebratriibud. Jalakäijad saavad nii teada, et ID. VIZZION on neid märganud, ja võivad ohutult teed ületada.

 • AR-liides

  Virtuaalne reaalsus.

  ID. VIZZION on esimene elektriauto maailmas, mis vaatab aastasse 2030. Siis pole enam rooli olemas. Seda pole teil enam vaja, kuna kõike saab intuitiivselt juhtida liigutuste ja hääle abil. Juhtelemendid on virtuaalsed. Neid näete vaid virtuaalreaalsuse prillidega. Kõlab kui ulme, kuid on peagi tegelikkus.

 • Salong

  Kosmoselaev.

  ID. VIZZIONi keskelt avanevad uksed võimaldavad teil siseneda mugavalt täiesti uudse ilmega salongi. „Open Space“ põhimõte on suurejooneline disainsalong, mis on kujundatud teie ümber. Võtke istet ergonoomilistel istmetel, tumendage soovi korral aknad, aktiveerige mürasummutus ja kasutage aega töötamiseks või lõõgastumiseks.

Sind võib huvitada ka: