Kuumakse alates
247€*
Alates
23 100€ KM-ga
Pagasiruumi mahutavus
586liitrit
Mootori võimsus
110–200kW (150–272 hj)
Kütusekulu
4,1–7,0l / 100 km

Mugav lahendus. Kõigele. Uus Passat.

Kas olete üks neist toimekatest inimestest, kes käib sageli ärireisidel ja vastutab igapäevase pereelu juhtimise eest? Sel juhul on oluline, et teil oleks usaldusväärne auto. Uus Passat on just see ja veel palju rohkemat: selle töö on muuta teie töö lihtsamaks. Tänu intuitiivsetele funktsioonidele on iga reis mugav kogemus. Kõrgeimal tasemel.

Uuel Passatil on mitmeid tähtsaid omadusi. Vaadake neid kolme:

Passat Varianti skemaatiline kujutis mitmete sensoritega Travel Assistist

Travel Assist

Hoiab teid rajal ja teisi ohutus kauguses.

IQ.LIGHT maatriks LED-esituled

Dünaamiline välimus, ilma pimestamata.

Kohanduv püsikiirushoidik

Hoiab pikivahet ja piirkiirust.

Passat IQ.LIGHT – LED-maatriksesituled R-Line
Passati automaatne kauguse kontroll ACC, skemaatiliselt kujutatakse ennetavat kiiruse kontrolli

IQ.DRIVE  

Hoiab teid rajal ja teisi ohutus kauguses.

Standardne Travel Assist on teile äärmiselt kasulik juhiabisüsteem. Nupuvajutusega tagab see teile ülima sõidumugavuse1 2, abistades teid monotoonsetes ja väsitavates sõiduoludes: 

  • Travel Assist aitab teil püsida rajal, hoida kinni piirkiirusest ja arvestada eesolevat pikivahet, eriti kiirteedel ja heas korras maanteedel.
  • Kombineerituna topeltsiduriga DSG-käigukastiga laseb see teil liiklusummikutes ja aeglaselt liikuvas liikluses lõõgastuda. 

1 Süsteemi võimaluste ulatuses.
2 Autojuht peab olema pidevalt valmis juhiabisüsteemilt kontrolli üle võtma ning ta ei vabane sõiduki ohutu juhtimise kohustusest.

Disain

Dünaamiline välimus, ilma pimestamata.

Valikulised IQ.LIGHT – LED-maatriksesituled säravad ilma teisi pimestamata tänu dünaamilisele kaugtuleregulaatorile Dynamic Light Assist.1 Sõltuvalt sõiduolukorrast lülitatakse üksikud LED-segmendid spetsiaalselt valgustuse jaotamiseks sisse või välja.

Kas sõidate päeval linnas, õhtul maanteel või halva ilmaga kiirteel: teie IQ.LIGHT – LED-maatriksesituled kohanduvad vastavalt. See tagab rahuliku sõidu mitte ainult teile, vaid ka teie ees või teile vastu sõitvatele inimestele.

1 Süsteemi võimaluste ulatuses