Kuumakse alates
247€*
Alates
25 300€ KM-ga
Pagasiruumi mahutavus
586liitrit
Mootori võimsus
110–200kW (150–272 hj)
Kütusekulu
4,1–7,0l / 100 km

Mugav lahendus. Kõigele. Uus Passat.

Kas olete üks neist toimekatest inimestest, kes käib sageli ärireisidel ja vastutab igapäevase pereelu juhtimise eest? Sel juhul on oluline, et teil oleks usaldusväärne auto. Uus Passat on just see ja veel palju rohkemat: selle töö on muuta teie töö lihtsamaks. Tänu intuitiivsetele funktsioonidele on iga reis mugav kogemus. Kõrgeimal tasemel.

Uuel Passatil on mitmeid tähtsaid omadusi. Vaadake neid kolme:
Passat Varianti skemaatiline kujutis mitmete sensoritega Travel Assistist

Travel Assist

Hoiab teid rajal ja teisi ohutus kauguses.

IQ.LIGHT maatriks LED-esituled

Dünaamiline välimus, ilma pimestamata.

Kohanduv püsikiirushoidik

Hoiab pikivahet ja piirkiirust.

Passat IQ.LIGHT – LED-maatriksesituled R-Line
Passati automaatne kauguse kontroll ACC, skemaatiliselt kujutatakse ennetavat kiiruse kontrolli

IQ.DRIVE  

 • Passat Varianti skemaatiline kujutis mitmete sensoritega Travel Assistist
  Passat Varianti skemaatiline kujutis mitmete sensoritega Travel Assistist
 • Passat automaatse kauguse kontrolliga ACC, skemaatiliselt kujutatakse ennetavat kiiruse kontrolli
  Passat automaatse kauguse kontrolliga ACC, skemaatiliselt kujutatakse ennetavat kiiruse kontrolli
 • Passat: skemaatiliselt kujutatakse hädapidurdusabilist Front Assist, jalakäija ületab teed
  Passat: skemaatiliselt kujutatakse hädapidurdusabilist Front Assist, jalakäija ületab teed
 • Passat: skemaatiliselt kujutatakse Park Assisti, Passat Variant alustab automaatselt tagurpidi parkimist parkimiskohale
  Passat: skemaatiliselt kujutatakse Park Assisti, Passat Variant alustab automaatselt tagurpidi parkimist parkimiskohale

Hoiab teid rajal ja teisi ohutus kauguses.

 • Passat Varianti skemaatiline kujutis mitmete sensoritega Travel Assistist
  Passat Varianti skemaatiline kujutis mitmete sensoritega Travel Assistist

Standardne Travel Assist on teile äärmiselt kasulik juhiabisüsteem. Nupuvajutusega tagab see teile ülima sõidumugavuse1 2, abistades teid monotoonsetes ja väsitavates sõiduoludes: 

 • Travel Assist aitab teil püsida rajal, hoida kinni piirkiirusest ja arvestada eesolevat pikivahet, eriti kiirteedel ja heas korras maanteedel.
 • Kombineerituna topeltsiduriga DSG-käigukastiga laseb see teil liiklusummikutes ja aeglaselt liikuvas liikluses lõõgastuda. 

1 Süsteemi võimaluste ulatuses.
2 Autojuht peab olema pidevalt valmis juhiabisüsteemilt kontrolli üle võtma ning ta ei vabane sõiduki ohutu juhtimise kohustusest.

Disain

 • Passat IQ.LIGHT – LED-maatriksesituled R-Line
  Passat IQ.LIGHT – LED-maatriksesituled R-Line
 • Skemaatiliselt kujutatakse dünaamilisi kurvitulesid Arteoni näitel, sõiduk valgustab teed kurvis ja samal ajal osaliselt pimendab vastutulevale sõidukile.
  Skemaatiliselt kujutatakse dünaamilisi kurvitulesid Arteoni näitel, sõiduk valgustab teed kurvis ja samal ajal osaliselt pimendab vastutulevale sõidukile.
 • Passat R-Line’i interjööri foto esiistmetest külgsuunas vasakpoolse akna suunas, interjöörivalgustus süttib laes, uksel ja näidikupaneelil
  Passat R-Line’i interjööri foto esiistmetest külgsuunas vasakpoolse akna suunas, interjöörivalgustus süttib laes, uksel ja näidikupaneelil
 • Püriithõbedases värvitoonis ja Verona velgedega Passati sedaan Elegance seisab esiküljega, mees sõidukist väljumas
  Püriithõbedases värvitoonis ja Verona velgedega Passati sedaan Elegance seisab esiküljega, mees sõidukist väljumas
 • Passati interjööri foto juhikohast ja esiistmetest, vaade parema ukse suunas läbi pooleldi avatud vasaku akna, nappanahast istmed värvides Florence ja Titanium Black
  Passati interjööri foto juhikohast ja esiistmetest, vaade parema ukse suunas läbi pooleldi avatud vasaku akna, nappanahast istmed värvides Florence ja Titanium Black
 • Passat kolm-neljandikku eestvaade fookusega 19-tollistele Pretoria velgedele
  Passat kolm-neljandikku eestvaade fookusega 19-tollistele Pretoria velgedele

Dünaamiline välimus, ilma pimestamata.

 • Passat IQ.LIGHT – LED-maatriksesituled R-Line
  Passat IQ.LIGHT – LED-maatriksesituled R-Line

Valikulised IQ.LIGHT – LED-maatriksesituled säravad ilma teisi pimestamata tänu dünaamilisele kaugtuleregulaatorile Dynamic Light Assist.1 Sõltuvalt sõiduolukorrast lülitatakse üksikud LED-segmendid spetsiaalselt valgustuse jaotamiseks sisse või välja.

Kas sõidate päeval linnas, õhtul maanteel või halva ilmaga kiirteel: teie IQ.LIGHT – LED-maatriksesituled kohanduvad vastavalt. See tagab rahuliku sõidu mitte ainult teile, vaid ka teie ees või teile vastu sõitvatele inimestele.

1 Süsteemi võimaluste ulatuses

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

 

 

 

 

* Tegemist on Volkswagen Leasinguga, kus finantseerimisteenuse pakkuja on SIA UniCredit Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4.1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2.87% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 26 240 eurot, sissemakse 15%, jääkväärtus 35%, läbisõidupiirang 18 000km/aastas (krediidi netosumma 21 866,67 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2.50% aastas (31.03.2020 oli 3 kuu Euribor -0,363%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 18 959.82 eurot ja tagasimaksete summa on 18 769.82 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.unicredit.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Saamaks rohkem infot Volkswagen Leasingu pakkumise kohta, võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega.