ID.3

Hind alates
32 990€ KM-ga
Pro Performance:
300-420 | Pro S: 390-550km*
Ühendusläbisõit (30 min kiirlaadimist):
Pro Performance: 290 | Pro S: 350km*
Täislaadimise kestus kodus: Pro Performance:
umbes 6 h 15 min | Pro S: umbes 7 h 30min*
Kiirendus nullist sajani:
Pro Performance: 7,3 | Pro S: 7,9s

Siin on uus algus

ID.3-ga algab uus dünaamiline ajastu elektrilises mobiilsuses. Elektriseeriv jõudlus kohtub teedrajava disainiga ja igapäevaeluks sobivate läbisõitudega. Sobib inimestele, kes otsivad muudatusi. Tulevik on juba ootevalmis. Astuge ligi.

ID.3. Tervitab teid. Ergutab. Viib teid edasi

Naeratav naine toetub VW ID.3 vastu

Aku ja sõiduulatus

Suur võimsus. Kiire laadimine

VW ID.3 kaldvaates eest

Tervitus

ID.3 ütleb „Tere!“ Valgusega

ID.Light

Väga kaval: nutikas valgustuspõhimõte

e-tehnoloogia

 • Noor naine toetub vastu VW ID.3 külge
  Noor naine toetub vastu VW ID.3 külge

Suur võimsus. Kiire laadimine

 • Noor naine toetub vastu VW ID.3 külge
  Noor naine toetub vastu VW ID.3 külge

Mugav hommikune sõit kontorisse, olles enne kähku lapsed kooli viinud, ja õhtul tagasi koju – ühe akutäiega ei mingi probleem. Iga võimalik ID.3 akusuurus saab sellega mängleva kergusega hakkama. Praegu saate valida 58 kWh või 77 kWh vahel. Hiljem lisandub valikusse ka väiksem aku. Lisaks anname kõikidele ID. mudelite aku garantii vähemalt kaheksaks aastaks või 160 000 kilomeetriks.

Mugavus

Väga kaval: nutikas valgustuspõhimõte

ID.Light suhtleb teiega visuaalselt ja aitab koos lisavarustusse kuuluva navigatsioonisüsteemiga lihtsamini liikluses edasi jõuda. Kui kasutate hääljuhtimist, vastatakse teie häälele valgussignaaliga. Kohe, kui lahkute oma ID.3-st, soovib ID.Light teile head teed – intelligentse valgusmärguandega.

Disain

 • VW ID.3 seisab parkimismajas
  VW ID.3 seisab parkimismajas

ID.3 ütleb „Tere!“. Valgusega

 • VW ID.3 seisab parkimismajas
  VW ID.3 seisab parkimismajas

ID.3 tunneb teid ära kohe, kui lähenete autovõtmega, milles on valikuline sulgemis- ja käivitussüsteem Keyless Access. Stiilsed, soovi korral lisatavad LED-Matrix-tuled süttivad korraks, nagu pilgutaks ta teile silma, ja jätavad seejuures ID.3-st peaaegu inimliku mulje. Salongi ID.Light tekitab teis kohe koduse tunde. Käivitamisel kõlab vaikne heli, mis tekitab tahtmise kohe sõitu alustada. Kui lahkute oma ID.3-st, soovib ID.Light teile valgusmärguandega head teed.

Kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks?

ID rakenduse ekraan

Meie uue rakendusega Volkswagen EV Check saate analüüsida oma sõidukäitumist ning saada teada, kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks ja milline Volkswageni elektrisõiduk teile kõige paremini sobib.
Teie isiklik profiil näitab teile, kuidas oleks nt sõita uue ID.3-ga, kui kaugele sellega jõuate, palju see maksab, kus asub lähim laadimisjaam ja kui kaua kestab laadimine.

ID. 3 saate rakenduse abil avastada ka liitreaalsusega. Kõlab kui ulme. On aga juba täna reaalsus. Lihtsalt proovige seda.

App Store’i avamine

Play Store’i avamine 

 

 

Järgmised sammud