Modell uue e-up!-i ees
Modell uue e-up!-i ees
Modell uue e-up!-i ees

Elektromobiilsuse täiustaja.
Uus e-up!

Nüüd saadaval hinnaga 20 375 €

Nüüd saadaval hinnaga 20 375 €

Kuumakse alates
283€*
Hind alates
20 375€ koos km-ga
Praktiline sõiduulatus:
260km
Mootori võimsus:
61kW (83 hj)
Elektritarve:
12,7kWh / 100 km

Väike erinevus

Suurem sõiduulatus kui eales varem. Rohkem funktsionaalsust parema hinnaga. Ning veelgi enam disainimisvabadust kõigile, kes ajaga kaasa sõidavad: uus e-up! teeb elektromobiilsuse veelgi hõlpsamaks. Ja lihtsalt paremaks.

Uuel e-up!-il on mitmeid tähtsaid omadusi.
Vaadake neid kolme.
Naine laadimas uut e-up!-i

Sõiduulatus

Rohkem kui vaid särtsakas saabumine

Ühenduvus

e-up! + nutitelefon = armastus

Disain

Ilmselgelt „e“

 

Lähivaade Maps+more’i telefonihoidikust uues e-up!-is
Uue e-up!-i 3/4 eestvaade

Elektrifitseeritud

 • e-up! in front of coloured wall
  e-up! in front of coloured wall

Rohkem kui vaid särtsakas saabumine

 • e-up! in front of coloured wall
  e-up! in front of coloured wall

Sõitke kaugustesse! e-up!-i ökonoomne elektriajamisüsteem suurendab naudingut täis sõiduulatuse kuni 260 kilomeetrini1. Lokaalsetest heitmetest vaba ajam aitab vähendada CO2. Sellel on positiivne mõju kliimale.

1 Tegelikes tingimustes saavutatav tegelik sõiduulatus varieerub sõltuvalt sõidustiilist, kiirusest, mugavusfunktsioonide või abiseadmete kasutamisest, ümbritseva õhu temperatuurist, reisijate arvust / koormusest ja maastikust. Sõiduulatuse vahemik on orientiiriks konkreetse sõiduki puhul ning kajastab aasta keskmist tulemust, mille saavutab 80% meie klientidest. Vahemiku alumine piir sisaldab endas ka kiirteel mõõduka kiirusega sõitmist ning talvel madala temperatuuriga sõitmist. 

Ühenduvus

 • maps + more dock display radio
  maps + more dock display radio
 • maps + more display battery
  maps + more display battery
 • maps + more display charge
  maps + more display charge
 • maps + more display destination/navigation
  maps + more display destination/navigation

e-up! + nutitelefon = armastus

 • maps + more dock display radio
  maps + more dock display radio
 • maps + more display battery
  maps + more display battery
 • maps + more display charge
  maps + more display charge
 • maps + more display destination/navigation
  maps + more display destination/navigation

Mis ühendab teie lemmiklaule, ajakohast liiklusteavet ja sõitmisaegseid telefonikõnesid? Just nii: teie nutitelefon! Koos Maps+more’i telefonihoidiku1 ning uue rakendusega iOS-ile ja Androidile muudab teie nutitelefon uue e-up!-i vaid hetkega võrguühendusega autoks. Standardvarustuses raadiosüsteem Composition Phone muudab teie sõiduki mobiilseks muusikakeskuseks. Lihtsalt ühendage oma nutitelefon uue e-up!-iga. Valmis! Aitab keerukatest ekraanidest. Lihtsalt ühendage ja hakake kasutama.

Tähelepanu: tarkvara ja hoidik ei ühildu kõigi nutitelefonidega. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust oma Volkswageni müügiesindusega.

Disain

 • New e-up! 3-4 front
  New e-up! 3-4 front

Ilmselgelt „e“

 • New e-up! 3-4 front
  New e-up! 3-4 front

Uus e-up! on tõestus sellest, et ka väiksel autol on palju pakkuda – seda tänu värskendavale, minimalistlikule disainile. Ning loomulikult tänu ka oma dünaamilisele elektriajamisüsteemile. Sinise dekoratiivliistu ja integreeritud Volkswageni märgi ning rabava C-signatuuriga LED-esitulede tõttu on elektriajami olemasolu ilmselge juba kaugelt.

Valige uus e-up! Style. Must või valge katus ja kokkusobivad mustad või valged küljepeeglid, toonitud taga- ja küljeklaasid ning 15-tollised valuveljed Blade loovad üheskoos sõidukile isikliku ja ainulaadse ilme teie maitse järgi. Uus e-up! Style on saadaval ka valikuliste 16-tolliste valuvelgedega Upsilon.

Paketid

 • Radio and rear view
  Radio and rear view

Palju funktsioone

Uus e-up! pakub standardvarustuses rohkemaid funktsioone, ent maksab vähem kui eales varem. Praktiline ja täiusliku varustusega: rajahoidmisabiline Lane Assist, liiklusmärkide meeldetuletaja, täissuuruses eesmised ja külgmised turvapadjad ning ka uus tagaistmel istujate tuvastus on kõik pardal. Standardvarustuses olev kombinatsioon raadiosüsteemist Composition Phone, telefonihoidikust Maps+more ja rakendusest We Connect teeb iga sõidu nutikaks ja lihtsaks: lihtsalt istuge autosse, pange muusika käima ning seadke marsruut – läksime!

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

 

 

 

 

* Tegemist on Volkswagen Leasinguga, kus finantseerimisteenuse pakkuja on SIA UniCredit Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4.1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 3.04% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 19 990 eurot, sissemakse 15%, jääkväärtus 16%, läbisõidupiirang 15 000km/aastas (krediidi netosumma 16 658,33 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2.50% aastas (31.12.2019 oli 3 kuu Euribor -0,383%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 18 083.23 eurot ja tagasimaksete summa on 17 893.23 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.unicredit.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Saamaks rohkem infot Volkswagen Leasingu pakkumise kohta, võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there