2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
view from the panoramic roof into the interior of the ID. Buzz

ID. perekond. Elektromobiilsuse tulevik.

Meie vastus tuleviku väljakutsetele.

ID. perekond pakub kõike, mida võite tulevikuautodelt oodata: need on elektrilised, ökonoomsed ja heitmevabad ning pakuvad seega lahenduse meie üha enam autostunud ja linnastunud ühiskonnale.

ID. Neo side

Uus ID. Tulevikust inspireeritud

See on väljast kompaktne ja seest ruumikas, varustatud nutika võrgusüsteemiga ning toimib intuitiivselt. Hankige endale I.D. Neo eksklusiivne eriväljalase ja kogege tulevikuauto fantastilisust.

Volkswagen ID.R, elektriline võidusõiduauto, laohoone

ID.R: #challengeacceptID

ID.R ei purusta ainult maailma kõige nõudlikumatel radadel rekordeid. See on ka kõikidele teistele ID. perekonna autodele tempo etteandjaks. Ja eeskuju tervele tulevale põlvkonnale.

Igal pool kodus: ID. Buzz

ID. Buzz seen from the side on a country road

Oma ID. Buzzi ideeautod toome legendaarse matkabussi tagasi teedele. Tipptehnoloogia ja paindlik ruumikasutus tagavad maksimaalse vabaduse ning avaldavad inimestele muljet ka tulevikus. Isikupärane kultusauto, mis on loodud isikupärastele inimestele.

Side view of the ID. Crozz at the lake

Alati valmis: ID. Crozz

Kui saaksite auto uuesti leiutada, missugune see välja näeks? Oleme välja töötanud ideeautod, mis elektrifitseerib teie igapäevaelu. ID. Crozz, meie nägemus elektrilisest linnamaasturist, pakub suurt sõiduulatust ja sõidurõõmu igaühele, kes on kodus nii linnas kui ka looduses. Kas olete valmis?

Meie elektromobiilsuse visioon: ID. Vizzion

ID. Vizzion from above with opened doors

Parim võimalus tulevikku ette näha on see ise leiutada. Võtke näiteks ID. Vizzion: Meie premium-klassi sedaani visioon, mis ühendab targalt progressiivse disaini teedrajava tehnoloogiaga. Praktiline tõestus, et tulevik on ammu käes.

woman in front of glass

Liituge nüüd ja olge teistest ees

Saate regulaarselt uudiseid ID. Neo, ID perekonna ja tuleviku elektrilise mobiilsuse kohta.

Sind võib huvitada ka: