2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
ID. Vizzion

ID. Volkswagen

See on meile kõigile

On aeg võimuvahetuseks: on aeg kõigil end vooluga ühendada ja liituda uue liikumisega. Täiselektrilise Volkswagen ID. perekonna välja kuulutamisega on elektriline liikumine kõigile kättesaadav. Usume, et rakendades võimu mõnele, näeme muutust. Kuid ainult rakendades võimu mitmele, näeme muutust maailmas.

Profile view image of the rear part of the ID. 1ST

Broneeri üks eksklusiivsetest ID.3 eriväljaande mudelitest

Ole üks esimestest, kes saab sõuta ja kogeda uud ID. 3 1st mudelit

Kinnita oma limiteeritud erimudel eksklusiivsete disainielementidega

Saa varajaseid uudiseid ning uuendusi elektrilisest liikumisest ja uuest ID.3 1st kohta

On aeg elektriliseteks autodeks rahvale

Uhiuus täiselektriline ID. Pere peaks tähendama enamat kui sõitmist. Volkswagen ID. on enamat kui auto. See on sinu isiklik ratastel seade. Ta kuulab Sind, räägib Sinuga ja õpid Sinult. Ta laseb Sul tunda oma elektrilise kiirenduse dünaamilisust. Ta on Su kaaslane, kes aitab sul jõuda kõikide sihtpunktideni tänu oma kiireloomulisele laadimisele ning laialdase usaldusega akutehnoloogiale. Ja kuna elektriline liikumine on mõeldud kõigile, ID. pakub mitmekesist autokere valikut kõigile, et sobituda kõikide elustiilidega.

Two women hugging und video of a an almost frontal shot of the ID. Neo in motion.

Elektriline muutub taskukohaseks

Kuulutades välja ID., Volkswagen muudab sõitmise taskukohaseks massidele ja miljonitele. ID. perekond pakub sõidulahendusi samas hinnaklassis, mis standardautodele kehtibki - sest ükski mängumuutev idee ei ole kõigi parimates huvides, kui just kõik sellest osa ei saa.

image

Uus sõiduvahemik

Täiselektriline Volkswagen ID. pere paneb vahe-eesmärgid kõigile nina ette. Tänu kiireloomulise laadimisega akudele, millel on järjepidav kilmetraaž 550 km (WLTP1), on sujuv sõit garanteeritud, samal ajal loobudes CO² väljaheidetest.

A woman and the ID. Vizzion  in an almost frontal shot.

Uued tulemuslikkuse vormid

Head aega, käigikast! Tervist, elektriline kiirendus. Ökonoomne sõiduviis on lõpuks ka elevust tekitav. Ühtegi käiku vahetamata - nii automaatselt kui manuaalselt - siseneme elektrilise sõiduviisi dünaamilisse ajastusse ning hoogsalt liigume ka täisautonoomse sõiduviisi suunas.

Father carrying his son shoulder high and a detail shot of the side door of the ID. Buzz that opens and closes.

Tunne end veelgi ühendatumana

Sõitmine ID. mudeliga on midagi enamat kui lihtsalt sõitmine autoga. Intellientne ühendatavus ning viimase peal tehnoloogia õpib Sinult, räägib Sinuga ning aitab Sind kõikidel teekondadel. Volkswagen ID. perekonna mudelid muunduvad arusaadavateks liikumislahendusteks, andes uue väljavaate reisijate ning transpordi suhtele.

A young couple laying on concrete floor pictured from above and a range shot of the ID. Family.

Kõik kered ja stiilid

Uus liikumine peab sobituma meile kõigile. Volkswagen ID. seega esitleb meile laialdast autokere valikut kõikidele liikumisvajadustele. Ruumi kontseptisioon avaldab intuitiivse sisekujunduslahenduse, mis on kohandatud tänapäeva liikumisvajadusteks ning annab meile ettekujutuse peatselt saabuvatest täisautonoomsetest sõidulahendustest.

Frau schaut aus einer Fensterfront

Liituge nüüd ja olge teistest ees

Saate regulaarselt uudiseid ID. Neo, ID perekonna ja tuleviku elektrilise mobiilsuse kohta.

Sind võib huvitada ka: